1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חולה קוליטיס איך מקבלים אישור

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י דודי10, ‏16/1/14.

1. דודי10

דודי10 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם.
    אני בן 25 חולה קוליטיס כבר 4שנים מחלה כרונית דלקת במעי הגס מטופל היום בתרופת רפסל
    האם מגיעה לי לקבל אישור לקנביס רפאי ומה אני אמור לעסות בשביל זה?
    תודה.

2. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    כן, מגיע לך רשיון, רק חולה שהרופא המטפל בו מעיד כי נוסו כל דרכי הטיפול הרפואי המקובלות בטיפול בחולה אך ללא תוצאות,
    ואשר הרופא המטפל ממליץ על טיפול במריחואנה לשיפור הרגשתו של החולה, יכול להגיש בקשה לקבלת אישור לשימוש רפואי במריחואנה.

לפי מה שאני יודע רפאסל היא תרופה קלה - עם רמת בטיחות גבוהה, בכל זאת יש להתלונן על תופעות לוואי מן התרופה כדי לקדם את התהליך לקבלת האישור

בהצלחה

3. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    חולי קוליטיס לא באמת בהתוויות, אבל האפשרות שלהם להגיש בקשה חריגה מעוגנת בהם. מכוון וזו עדיין מוגדר כ"חריג", משרד הבריאות שומר לעצמו את הזכות לסרב כרצונו.

נלקח מרשימת ההתוויות (נוהל 106: 'רישיונות לשימוש בקנביס'):

התהליך עצמו דורש לפנות לרופא מומחה רלוונטי (גסטרו), לקבל את המלצתו לטיפול בקנאביס ושיגיש הבקשה בצירוף הסבר מפורט מדוע דווקא לך יש לאשר. תשובה, באם שלילית או חיובית, לרוב מתקבלת תוך כשלושה שבועות.

http://www.health.gov.il/Services/Citizen_Services/Pages/kanabis.aspx

בהצלחה ורפואה שלמה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!