1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חייב עזרה! הזרע לא התפתח והשורש נקרע בצמר סלעים!

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י מיסטר דוד, ‏24/8/15.

1. מיסטר דוד

מיסטר דוד קנאביסט

לייקים:
    5
    שלום.שמתי לפני שלושה ימים זרע של וויט ווידו רגיל.אחרי שהנבטתי אותו ויצא שורש הכנסתי אותו לצמר סלעים שמתי עליו כמה טיפות שמסתבר עכשיו שזה היה ספוג מים...ושמתי אותו בחושך וסגרתי עליו עם איזה פלסטיק וריססתי קצת מים.וראיתי עכשיו אחרי 3 ימים שכלום לא קורה אז פתחתי אותו וראיתי את השורש קרוע נישאר אולי חתיכה של רבע סנטימטר.והזרע הפך להיות ממש חום.אני לא יודע מה לעשות חייב עזרה!תודה....

#1 מיסטר דוד, ‏24/8/15
    נערך לאחרונה ב: ‏24/8/15
  2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    למה כל המשחקים האלה עם הזרעים?!? לא מבין את זה... אין שום סיבה להנביט בצמר סלעים
    קח זרע שים אותו באדמה ושמור עליה לחה עד שהוא יוצא. זהו.! בלי משחקים ובלי שטויות

כרגע אין לך מה לעשות חוץ מלחכות ולראות אם הוא ינבט ..וכנראה שלא..

3. מיסטר דוד

מיסטר דוד קנאביסט

לייקים:
    5
    כן.אני עשיתי כמה בלי הצמר סלעים.והיה לי מצויין.אבל ראיתי שזה טוב עם צמר סלעים.וניסתי וטעיתי.בכל מקרה שמתי אותו עכשיו באדמה.ושמתי אותו מתחת לאור כיסיתי אותו.כמו שעשיתי עם השאר.אנו מקווה לטוב...

hydrotony אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!