1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חיפוש אחר נגמל מקנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Yana Sabin, ‏31/8/13.

1. Yana Sabin

Yana Sabin חבר חדש

לייקים:
    0
    היום ביליתי בבית חולים אחרי איבוד הכרה ולילה סוער שהתבטא בצריכה מוגזמת של אלכוהול, לקח אותי הפסיכיאטר של הבית חולים והתחיל לדבר איתי, אמא שלי דאגה להזכיר את זה גם שאני צורכת בסמים ועוד איזה סמים "סמי פיצוציות" אז דיברתי עם אותו הפסיכיאטר ואמרתי לו שאני "יוצאת מארון הירוק" והוא אמר "אבל את מעשנת סינטטי" כן אדון פסיכיאטר כן, אני מעשנת סינטטי כי מדינת ישראל הביאה אותי למצב הזה שאני מזיקה לבריאות שלי ולנפש שלי רק בגלל שמה שאלוהים הביא לנו במתנה הממשלה החליטה לקחת . אז דיברתי איתו על הנושא הזה המון, בעיקר גם על העיניין שילדים בני 12 מבקשים ממני שאני אקנה בשבילם את אותם הסמי פיצוציות, והראתי לו את המצב של היום עם הסמי הפיצוציות האלה וכל זה רק בגלל שהירוק לא חוקי
    אח"כ הוא הביא לי רעיון מעניין הוא אמר לי "אולי תנסי לדבר עם מישהו שהיה מכור ויצא מזה?" אז אימצתי לקחתי את הרעיון, יש פה מישהו שהירוק הרס לו את החיים??! אני בחיפושים

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    סמי פיצוציות זה חרה, מה יש להשוות בכלל.

3. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    היי יאנה , אני היתי מעשן סמי פיצוציות כ 3 שנים [נייס גאי , מבסוטון וכו]
    היתי מכור לזה ממש . מבוקר ועד ערב זה מה שהיתי עושה כל שעה באנג ואפילו יותר , היתי מגיע למצבים שהיתי משקר להורים כדי להשיג כסף , היתי מבזבז חצי מהמשכורת על החרא הזה
    אחרי שנתיים של שימוש בזה הגוף שלי כבר היה מבולבל , הגעתי למצב שלא היתי מצליח לאכול בלי לעשות שאכטה לפני , שלא לדבר על כמה שלא נהנתי יותר מהשאכטה ולא הביאה לי "סטלה" אמיתית , בסופו של דבר החלטתי להפסיק , הרבה בזכות זה שפשוט לא ראיתי טעם לחיי יותר , השבוע הראשון היה קשה והיו לי דודות נוראיות והיתי מאוד עצבני ורק חיפשתי להשיג , עבדתי יותר שעות כדי שלא לחשוב על זה בכלל , לא היתי מצליח להירדם בשבוע הראשון [היה לי חוסר שינה נוראי ] , אבל אחרי השבוע הראשון הרגשתי טוב עם עצמי.
    מה גם התנתקתי מכל החברים שהיו מעשנים את זה כי זה פשוט בלתי נמנע לשבת איתם ולא לעשן.

היום בדיעבד אני מאוד מצטער שעישנתי את החרא הזה כי זה בזבז לי 3 שנים מחיי ויותר מ20 אלף שקל לפחות , והכי מעצבן שהיום אני לא נהנה מחשיש וירוק כמו שלפני שנגעתי בזה.

4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    פעם היה גמל מקנביס אבל סגרו את הגבול הרמטי :(

5. יונתן צלם

יונתן צלם חבר חדש

לייקים:
    0
    הי יאנה. למיטב ידיעתי יהיה לך קשה עד בלתי אפשרי למצוא אדם שהיה מכור לקנאביס ונגמל כיוון שקנאביס אינו ממכר. מה שכן יכול למכר זאת ההרגשה (התמכרות פסיכולוגית, כמו שאפשר להתמכר לאוכל למשל או כמעט כל דבר אחר) אבל זה הרבה יותר נדיר מהתמכרויות אחרות (כמו אלכוהול או סיגריות) וקשה לי להאמין שתמצאי מישהו כזה.

6. Satla.Harepa

Satla.Harepa חבר חדש

לייקים:
    2
    להתמכרות לבאנג ולהרגשת ההיי לא קשה להתמכר פסיכולוגית בכלל,
    אנוכי ועוד הרבה חברים חוו תקופות כאלה ואחרות שפשוט ק-ש-ה להפסיק.

אני מאמין שלטבק שנצרך בכמויות גדולות כשמעשנים ראשים יש גם השפעה לדבר הזה...

7. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אני מכור 0.0

8. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    שלום.
    הייתי מכור 5 חודש לנייס 24/7 מעשן 10 גרם ביום עד לשקית שלמה מהבוקר עד שאני נרדם מתעורר באמצע מפיל וחוזר
    שהייתי מרגיש שיורדת לי הסטלה הייתי דופק עוד ככה כל היום (4-5 ראשים שאנשים לידי היו עושים 2 ומתפחלצים) ואני מאמין שכמעט מתתי פעמיים
    נפלתי למטה למצב שכלכך הגעיל אותי ששם גיליתי את האגו, הבנתי כמה מגעילים וטיפשים בני האדם היום(לא שאני מאשים מישהו אנחנו עדיין מתפתחים) והבנתי מי אני ומה אני רוצה לעשות בזמן הזה שאני נמצא פה
    שהפסקתי היה קשה, תהליך של שבועיים שאני ער יומיים ויושן כמה שעות ומתעורר כל שעה-שעתיים מזיע ובחלומות אני מפיל ראשים ולא מצליח להבין למה ואיך נשברתי ומתבאס, הפסקתי לעשן הכל כולל סיגריות חום או לשתות ואני לא מתכוון לחזור שוב
    שלא תחשבו שנהייתי איזה סאחי בלטה שנגד אני יעשן רק ירוק שאני יגדל יום אחד ואני גם מתכנן לנסות אסיד מסקלין פטריות וdmt(איוואסקה-אני הולך על כל הקופה) ואני חושב שכל בן אדם צריך להתנסות לפחות פעם אחד בזה
    אני יציין שחוקי לא עזר לי בכלום להפך הוא ממש פגע בי אני חושב שפשוט יש אנשים שמבינים ויש כאלה שלא
    אני כבר חצי שנה נקי מהכל ואני מרגיש חזק מתמיד לא זכור לי שהרגשתי כלכך טוב ושלם עם עצמי
    בקיצור אני יכול לכתוב ולהסביר פה עד מחר אז אם מישהו צריך עזרה\ייעוץ במשהו אתם מוזמנים לשאול

9. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    שאלה מוזרה... קאנביס זה לא נייסגאי אפילו לא בקצת... זה צמח אחר לגמריי נראה לו קוראים לו סליבה או משהו כזה... בכל מקרה מכיר כל מיני שהפסיקו יום אחד לעשן לתקופות די ארוכות/תמיד...

10. מר חבר

מר חבר חבר חדש

לייקים:
    0
    וואלה אז אל תעשני את החרא הזה, תעשני ירוק מה הסיפור...

11. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    10 גרם נקי?? או עם פרש (זה בערך 60-80ראש עם פרש?) אתה רוצה להגיד לי שהפלת 60+ ראש ביום פאק זה מטורף , אני ביום שהכי הייתי מסטול בו הורדתי 25 ראש. ואני מעשן כבד מאוד. הממוצא שלי זה 12 ראש ביום .
    אני מדבר חום,
    נסייתי פעם את הנייס הזה שהוא רק יצא לא יודע למה טעות טפשית ,וקיבלתי ראש מסריח הקאתי פעמים + אכלתי סרטים מפחדים . זה בתוך לא משהו בטיחותי הדבר הזה, ישבתי פעם עם ילדים בני 15 שעשינו את זה (הם ניסו להסטלבת אלי אבל לא יכולו וזה התפתח לזה שיבתי איתם) קיצור אני רואה אותם מעשנים גוינט אז אני שואל מה יש בתוך הם אומרים שזה נייס גאי, שאלו אותי אם אני רוצה אמרתי להם שאני לא נוגע בחרא הזה, קיצור מפה לשם אני יושב איתם איזה חצי שעה ואיזה אחד שם אכל סרטים שהוא עכבר ושכולם גונבים לו תגבינה,

אני אומר לך אחי אל תגע בחרא הזה רק חום או ירוק

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!