1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טעם דוחה לטבק !

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Shanks, ‏30/3/14.

1. Shanks

Shanks חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברה. אני מעשן סיגריות כ - 3 שנים וקנאביס כשנתיים .

לאחרונה הייתי חולה בשפעת שארכה 4 ימים. (אני בן 21 אם זה משנה)

ביום השני של המחלה יצא לי לעשן כמה שאכטות עם חברים וכל פעם היה לג'ויינט טעם ממש ממש דוחה. (חשוב לציין כי לא עישנתי סיגריה רגילה במהלך המחלה)

לאחר יום נוסף ניסיתי לעשן שוב הפעם במכשיר וגם אחרי ראש אחד לא יכלתי יותר כי היה לזה טעם זוועתי.

ואז למען הסקרנות הדלקתי סיגריה רגילה לקחתי 2 שאכטות ורצתי להקיא . היה לזה טעם דוחה כל כך ....

עכשיו אני אשמח לדעת למה זה קרה והאם זה ישתנה כשאני אבריא לחלוטין ?

אם אפשר להימנע מתגובות כמו "יופי ככה תפסיק לעשן סיגריות זה לא בריא וכו' וכו' " כי אני יודע את זה, פשוט ממש מסוקרן לדעת איך יכול להיות שפתאום הסיגריה כל כך דוחה ...

ובאמת שאני לא מבין איך אנשים שלא מעשנים סיגריות יכולים לעשן משהו שמעורבב עם טבק .. אני אישית סבלתי מזה

2. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    אמממ אמרת שהיית חולה, ואמרת שאתה מעשן סיגריות 3 שנים, אף פעם לא ניסית לעשן סיגריה כשאתה חולה? הטעם שלה יותר מגעיל בהרבה כשאתה חולה, אמממ זהו...

3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אם תמשיך עוד שבוע לעשן רק ירוק ולא טבק, יש מצב שלא תוכל יותר לעשן סיגריות לעולם.
    ככה לי זה קרה פחות או יותר..אני מניח שבתקופה האחרונה אתה נוהג לעשן יותר קנאביס מבעבר..
    להרבה אנשים קנאביס גורם "להיגעל" מתישהו מהטבק..לא סתם קנאביס מוכר כעוזר לגמילה מ1001 דברים.
    תוסיף את זה שבזמן שחולים בשפעת לא כיף לעשן שום דבר, אפילו לא ירוק, עשן לא נעים פשוט מאוד.
    מה שכן ירוק עושה פלאים ואתה שוכח מהשפעת והחולי לפעמים..הטבק רק גורם לך להרגיש יותר חולה!

4. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    כשחולים (בעיקר בשפעת) זה משפיע גם על חוש הטעם שלך, כנראה שזה ביגלל זה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!