1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טריפ ראשון..

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י purplekush, ‏26/12/16.

1. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    אני עוד מעט 18 הטריפ ראשון (והיחידי שלקחתי ) היה משהו כמו לפני חצי שנה בחופש הגדול האחרון .. הלכתי עם חבר (שלא מנוסה אבל כמה פעמים מי שהוא הלך איתם היו מנוסים אבל לי אישית אין איזשהי קירבה רגשית אליהם בקטע שאני מכיר אותם ממש וזה..)
    אכלתי חצי קרטון שנראה כולו לבן ובמסביב שלו פס כחול דק אני והחבר אכלנו חצי חצי (הייתי בטוח שזה שפיץ לא הבנתי בזה רק למחרת התברר לי שלקחתי חצי ) חיכיתי שיפתח כשנפתח אחרי 40 דק בכמה דקות הראשונות ישבתי הם אמרו לי קום לרמקול תפרוק את זה הגעתי לרחבה הרגשתי כיף שאני לא יכול לתאר במילים הצלילים ששמעתי..הגעתי לקצת הזיות..הלכתי קפצתי למים חזרתי לרחבה הכול היה טוב ויפה עד שהתחלתי להתבלבל כזה מידי פעם .. עכשיו זה הפעם הראשונה שאני במסיבת טבע ..ופעם ראשונה שאני נדלק .זה היה מחתרת פשוט הרגשתי שם לבד חיפשתי את החבר שבאתי איתו אמרתי לו אני לא יודע למה אני מרגיש שאני מתבלבל רק שתוך כדי שאמרתי את זה המילים יצאו לי מבולבל חחחח אז הוא אמר לי משפט ששסידר לי תראש אמר לי כי אתה חושב שמסתכלים עלייך..ואז זה סידר לי תראש חזרתי לרחבה שמו דארק והייטק התחלתי כולי להרגיש בלבול ונבהלתי הרגשתי פחד כזה פשוט חזרתי למקום שישבנו וישבתי שם ופשוט בהיתי במשהו עד שאחד מאלה שהיו איתנו הלך אז הלכתי איתו .. חבר שלי נשאר שמה לא הבין למה אני הולך פשוט ברחתי משם בגלל המוזיקה נכנס בי פחד האוטו שהלכתי איתו .. פשוט הייתי בסוג של חלום בהקיץ כזה לא ממש הצלחתי לדבר ומה שרציתי להגיד התבלבל לי עכשיו הם כול הזמן יעני רמזו לי להסתכל על הנוף מהחלון על ודברים כאלה..ואני הבנתי שהם רומזים לי את זה וזה מה שגרם לי להיכנס יותר לתסביכים כי חשבתי שמשהו לא בסדר איתי .. ירדתי הלכתי לידידה שמה דיברתי איתה על כול מה שעברתי בזמן שהייתי דלוק דפקנו קצת והלכתי לישון ... עכשיו היום שלמחרת אני זוכר שקמתי עם הרגשה אחרת מבפנים משהו אחר מילא אותי והשינוי שעברתי מזה אני מרגיש אותו ביום יום..יש רק קטע אחד שנשאר לי ואני תמיד חושב שזה מהדלקה .. שאני מרגיש שמסתכלים עלי אני כולי מתבלבל אבל מתבלבל באמת.. או החלום בהקיץ הזה .. אני לפעמים הרבה שוקע אליו אבל במוח חושב על כלום..אני רוצה לקחת דלקה מתקנת אני מרגיש שאחרי שעבר החצי שנה זאת ניתחתי מכול כך הרבה כיוונים את הטריפ שעברתי... שאני מרגיש שאני מוכן לעוד אחד..אבל יש לי תחשש מבפנים שמה יקרה עם יצוף לי הכול ..? אמרתי ניקח שפיץ.. אם התמודדתי עם חצי אז שפיץ אני גם יתמודד אבל הקטע הוא שתמיד יש לי את החלק שאני שוקע למחשבות חושב על דברים שעברתי כאלה ..ואפילו ביום יום אני לפעמים שוקע כזה לכמו הרגשה חרא כזאת מבפנים ויש לי תחלום בהקיץ הזה.. לא יודע להסביר מקווה שתצליחו להבין כמה שאפשר ממה שרשמתי פה.... בזמן הטריפ איך אני מנווט את המחשבה שלי להתנתק מכול המחשבות הרעות לא לתת להם להיכנס לראש מה שכתבתי פה לא הכי ברור אני מקווה שתבינו ותייעצו לי ..

2. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    התשובה בגוף השאלה
    מסיבת הייטק ואנשים שאתה לא הכי מכיר זה לא רעיון טוב לטריפ ראשון
    שים לב שכשדיברתה עם החבר הוא סידר אותך ואז המוזיקה שוב בלבלה אותך
    לפעם הבאה ממליץ לך לא במסיבה ועם אנשים שאתה מכיר טוב שיעסיקו לך את הראש מה"התבלבלויות" האלה זה אולי ניראה לך שולי אבל זה בין הדברים החשובים

3. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0

אז זהו שכול החברים המעשנים שלי אני הראשון שניסיתי לקחת דלקה והם לא רוצים ואני לא יכול לשבת איתם יותר אני נשרט מהם וגם העישון קנאביס בישבילי לא אותו דבר אני חוזר כול עניין המחשבות אניי ממש נקרא פלפה שלמה שאני מעשן

4. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מעשן אני מגמגם מדבר לא ברור כול החלק של הבהלה בטריפ בגלל המוזיקה עשתה לי נזק חמור אני מרגיש אותו ביום יום ואני מנסה כמה שיותר להשלים עם זה ולהתמודד רגיל הקטע הוא שאני מעשן נכנס לי מחשבות רעות על כול דבר אני מתחיל לאכול תסביכים אחושרמוטה ונהיה לי רעידות קצת דםיקות מהירות אשכרה כמו התקף חרדה וויזואלים רואה חד ממש אבל התסביכים האלה גורמים לדבר מבולבל כזה כמו שקרה לי בטריפ שנבהלתי מהמוזיקה בקיצור אני לא יודע עם טריפ שני יוציא אותי מזה או מה כי מבחינת המחשבות הראש שלי אני לא מסוגל אפילו לעשן מרוב שאני אוכל שריטות קשות ..יש פתרון או שהלכה לי הקופסא סופית

#4 purplekush, ‏27/12/16
    נערך לאחרונה ב: ‏28/12/16
  5. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    קודם כל הייתי מציע לך קצת הפסקה מהכל, שהסחיות תחזיר לך את הראש לעבוד כמו שצריך בלי טריגרים לחרדות
    בכל מקרה אתה צריך להבין שמה שלקחת גרם לך למודעות גבוהה הרבה יותר ממה שאתה רגיל, קיבלת הרבה מידע למוח שהיה לך קשה לפענח, במיוחד בלי תמיכה ועזרה, ובסביבה לא מוכרת עם מוזיקה ואווירה קשוחה.. מסיבות הייטק ודארק זאת סביבה למיומנים לא למתחילים.. לאנשים שרוצים להיות שם כי הם מכירים ויודעים ורוצים לחוות עוד וממש לא פעם ראשונה אסיד.

בכל מקרה הכל בראש. דלקות ראשונות הן בדרך כלל חוויות משמעותיות שקשה לשכוח, אבל תנסה להפיק ממנה לקחים ולנסות להבין. חוויה מתקנת יכולה מאוד לעזור אם תעשה אותה כמו שצריך, מבחינת מיקום,אווירה,חברים,חומר טוב..
    הקופסא לא הלכה בכלל, במיוחד לא מחצי קרטון
    תעשה לך את הסוויץ' בראש, תבין שלקחת סם שגרם לך לחוויות שלא חווית בחיים, לחידוד חושים, ובגלל שהחוויה לא הייתה טובה כך גם הזיכרון שלך מהדלקה. לפעמים זה נראה כמו סוף העולם אבל זה תהליך של הבנה שאם התקדמת בו יפה אתה רק תצחק על זה :)
    פעם הבאה תיזהר, תקח אחריות, בין אם זה מה שאתה בולע, או החברים שאתה נמצא איתם, או המיקום, האווירה, החוויה, המחשבה. תשאל,תחווה,פתח ראש. זה לא אלכוהול ששותים ויאללה בבלה. צריך שיקול. אחריות. להבין שזה יקח אותך למקומות שבכלל לא תחשוב על הקיום שלך אתה צריך להבין בתפיסה של התודעה שלך שאתה מוכן לזה וזה בסדר
    ורק ככה תצליח לחוות ולהנות

6. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    אני גם כאילו מעדיף להיות סאחי...אבל אני נשרט מכול דבר אין לא יודע להסביר זה בראש שלי כאילו זה משו שנשאר לי מהדלקה מלווה אותי כול החיים ומה שהכי עצוב זה שאני יודע את אני מרגיש את זה אני מנותק כזה אני לא יודע להסביר כאילו נעלם לי הקו מחשבה במוח לגבי להקשיב למה שבאמת אנשים מדברים אלי וזה..כאילו אני עם עצמי בראש לא מדבר לא מפתח שיחות זה כמו שפעם הייתי

7. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    מכיר את המצב..מה שקורה לך זה שקיבלת טראומה/כאפה מהטריפ...עכשיו תשמע לי ותשמע לי טוב..זה לא בא ממקום של להפחיד נטו מניסיון אישי - תפסיק עם כל הסמים הפסיכואקטיבים לתקופה הקרובה, שזה אומר : קנאביס,אלכוהול,וגם קפה מגביר (במיוחד קפה מגורען וכאלה,הטבעי עוד בסדר),וגם לקטוז (מוצרי חלב - בעיקר בחלב עצמו ). אתה תרגיש שיפור ככל שהזמן יעבור..שאני מדבר על תקופה זה לפחות חודש אפילו יותר..גם אם אתה מרגיש שאתה כבר בסדר מציע לך לא לחזור..לא בזמן הקרוב, כי זה כמו גלגל. בנוסף תעשה גם ספורט...ובכלל כנס לסטאדמד זה פורום בריאות בגוגל תרשום שם : hppd או טריפ מתמשך או משהו בסגנון ותראה הודעות דומות של אנשים שעברו את זה ופשוט שתראה את אותם סימפטומים יהיה לך יותר קל להבין שבגדול המוח שלך פשוט נמצא בעומס יתר ומה שהוא צריך זה מנוחה מכל השיט.
    עוד משהו, אל תשמע לכל החכמים פה שמדברים על חוויה מתקנת,מהסיבה הפשוטה שהם לא חוו את מה שאתה חווה. יש פה סיכון גדול שיגרם עוד נזק...פשוט תקח הפסקה מהכל לתקופה הקרובה - תחזור לקרקע מה שנקרא ואז תתקדם.

#7 עידו חדד, ‏28/12/16
    Mr.Tight ו-Umus אוהבים את זה.
  8. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    ואם זה רק אלכוהול בשישי וכאלה ? אחרת איך אני ימשיך להעביר את עצמי...וכן נשמע משהו בסגנון שאתה אומר אני פשוט יודע שהכאפה הזאת עשתה לי נזק ורק שאני סאחי ממש סאחיי.. אני מרגיש שהטריפ בא לידי ביטוי אצלי בקטע מאוד חיובי אבל שאני חוזר לעשן שוב כמו שאמרתי קורה כול מה שקורה..והחלום בהקיץ הזה.. פתאום באמצע היום מישהו ביאס אותי אני שוקע כזה לא יודע להסביר וואלה אתה נשמע לי מבין אשמח לשמוע ממך עוד כמה דברים או שהכאפה הזאת תישאר איתי לכול החיים..

9. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי אני לא חושב שזה מה שיש לי..אנשים אומרים שם שנתקעו להם צורות וכאלה..אני לא מצליח להבין מה יש לי בקיצור

כי היה לי פלאשבק אחד משו כמו שבועיים שלוש אחרי השימוש והשימוש הזה היה לפני יותר מחצי שנה

#9 purplekush, ‏28/12/16
  10. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    שלחתי לך הודעה פרטית

11. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    לדעתי אלכוהול זה יבוא לך סבבה כי זה יפתח לך את הביטחון ואם תשתה באירועים עם חברים וכאלה תזכור יותר חוויות טובות בראש
    רק לא למות

12. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מה הטעם בלקחת חומר בשביל לדכא אותו באמצעות חומר אחר?

Mr.Tight אוהב/ת את זה.
  13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    @purplekush

ממליץ לך להבא לנסות לברר מה אתה הולך לדחוף לגוף לפני שאתה בולע את זה. לא לקנות שום דבר במסיבות או מדילר שמספר לך שסבתא שלו היתה הגננת של הופמן. LSD לא גורם לתופעות כאלה, בדיוק להיפך.

#13 שולגין, ‏29/12/16
    נערך לאחרונה ב: ‏30/12/16
  14. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    אתמול עישנתי כמה סאכטות מפייסל של חבר והייתי מסטול מת וקיבלתי את זה טוב בלי שריטות יכול להיות שבאנגים לא עושים לי טוב מאז .. ויכול להיות שאני יכול להידלק בלי לעשן כי זה לא נותן לי את אותו אפקט?
    בכול מקרה..עד עכשיו מידי פעם יש לי ניתוקים כאלה אני מצליח להתעלם מהם כמה שאפשר אבל לפעמים שיש ניתוקיםנגיד פתאום בעבודה יכול סתם ככה להשתנות לי המצב רוח בגלל שמשהי העירה לי על משהו בעבודה ואז הטבחים וזה שמדברים איתי אני כאילו לא באמת מקשיב להם ..(ומי שאני עובד איתם עושים סמים קשים על ימין ועל שמאל ואחד מהם הציע לי לבוא איתו לעשות דלקה מתקנת ..) באלי לאכול שפיץ אפילו ולשבת בבית .. השאלה שלי איך אני מנווט את המחשבות רק למקום חיובי לפעמים אני באמת כמה שעות לא חושב על כלום אבל אז מגיע לי רגע שאני אומר לעצמי בואנה אני לא חושב על כלום איזה יופי חח ואז אני מתחיל לחשוב ..זה פחות או יותר אני מנסה לתת תיאור ... מה שאני בא להגיד פה זה איך לקבל תדלקה איך להתמודד איתה אני מבין שצריך לזרום עם הכול אבל לזרום עם הכול.. צריך גם בראש לדעת לנווט את זה כזה למקום טוב נסו להבין פחות או יותר למה אני מתכוון....

15. Captain cook

Captain cook קנאביסט

לייקים:
    66
    הכל בראש חבר..
    יכול להיות שגם לפני שנדלקת בפעם הראשונה בהית בדברים אבל עכשיו אחרי שהיה לך טריפ רע אתה מתחיל לאכול סרטים על כל שטות.
    גם לי היו דלקות רעות.. אחת עברה תוך ימים ספורים ואחת עברה תוך חודש+-
    זה הכל עניין של נסיון.
    המלצתי אליך, אל תאכל סרטים על כלום.. אתה בוהה? נו ו..? סבבה, תתעורר על עצמך.
    יש לך דפיקות לב כשאתה מעשן? אל תיקח עוד שאכטה..
    מתחיל לראות מסך שחור? אל תקום... תשב \ תשכב (שונא את המסך השחור הזה.. פעם תרמתי דם, ראיתי שחור והתעוררתי על הרצפה)
    צריך פשוט להישאר רגוע ולהבין שאתה בדלקה \ בסאטלה, לפעול כראוי וזה יעבור.
    אז הסר דאגה מליבך.. לא קרה לך כלום.
    הכל בראש :)

Stella אוהב/ת את זה.
  16. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    אבל זה לבהות ויש כמו ניתוק כזה אני מסתכל על המורה בבצפר לפעמים לא באמת מקשיב רואה קצת תאיטיות הטשטוש הזה אבל בסדר בקטנה זה דווקא שורט בקטע טוב חח ואז אני בוחר להשתתף זה כדי להיכנס לזה הקטע שעם נגיד תקרה איזשהיא סיטואציה שלילית שאני מעשן..אז עולה לי בי כמו חרדה כזאתי אולי זה קשור אלי אם זה אני וכאלה..ומין פחד כזה כמו משו עומד בגרון סוג של הלם כזה רק יותר חלש וזה תסביך שרץ בראש ואז אני אפילו מסוגל לשאול חבר מה איו מצב זה קשור אלי וכול מיני כאלה ואז הוא אומר לי מה ישך איך קשור אלייך שחרר תרגע וכולי וכוליי... באלי לקחת שפיץ שזה פחות מהפעם הראשונה שלקחתי חצי ופשוט לשבת בבית ולהתמודד עם זה אבל שוב יש לי חשש שזה ילך למקום שלילי בגלל שאפילו לעשן אני לא רוצה כי זה לא נותן לי את אותו אפקט... חשבתי להידלק ולא לעשן כוסאמו ..אני פעם הייתי ממש מעשן כרוני כול היום סביב זה עד שזה כבר היום בכלל לא מרכז החיים שלי ברמה של מעשן פעם באיזה שבועיים וגם זה באיזה יום הולדת כמה שאכטות ועם מציעים לי ככה סתם ביום יום אני מעדיף לסרב כי כיף לי להיות פיקח באיזשהו מקום .. אני חושב שמה שיותר הבעיה שלי זה שאת הדלקה הבאה שלי איו לי עם מי לאכול ...כי חברים שלי נשארו רק מעשנים ורוצים להידלק אחרי צבא ואני אומר להם מתי שאתם מרגישים שזה נכון לכם תעשו את זה ... אבל מה איתי איך שאני רוצה את זהההההה אין לי עם מי לאכול את זה ועם אני מעשן עם אנשים שפחות חברים שלי שאני מכיר אותם והם נדלקים (לא באותו הרגע בכללי ) אז תמיד אני אוכל עליהם שריטות מרגיש כאילו באיזשהו מקום אני מגלה איזה אמת עליהם אצלי בראש בקטע של ניצול וכול מיני...באסה...

17. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אני הייתי ממליץ לך לקחת קצת הפסקה לתת לגוף להתאזן לכל מה שהיה.במיוחד כשאתה לא יודע מה אתה לוקח שם בכלל ומה התופעות לוואי.
    מעבר לזה אין לי הרבה מה להגיד.אולי אתה לא מוכן מספיק בשביל לחוות את מה שחווית,או שפשוט הביאו לך חרא דבר.אני מהמר על שילוב של השניים.

18. Captain cook

Captain cook קנאביסט

לייקים:
    66
    מסכים עם doltaranelk
    גם לדעתי זה שילוב של שניהם.
    בכל מקרה אחי אני מבין כמה בא לך להידלק ומזל שמצאת את הפורום הזה שיכול לכוון אותך...
    להרבה אנשים אחרים לא היה הפורום הזה שיכול לכוון אותם והם נשרטו... אני מכיר כמה כאלה באופן אישי.
    במקומך הייתי לוקח הפסקה עד ש:
    1. תמצא מקור אמין
    2. תהיה עם אנשים שאתה מרגיש 100%בטוח להידלק איתם
    3. תרגיש שאתה מוכן נפשית ולא תאכל סרטים וכאפות למיניהן
    4. תמצא את המקום הנכון להידלק בו

19. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0

צודקים..אחכה להזדמנות הזאת בסבלנות אני בטוח שהיא תגיע אליי מתישהו חוץ מזה עם כול השאר אני מתמודד מצויין ואני חושב שזה ביגר אותי בכמה דברים..וואלה הכי חשוב שאני לא מצטער על זה
    עוד משהו קטן ..קשה להירדם בלילה לא אומר שזה קשור .. אבל אני באמת לא מעשן כמו פעם ככה שמה יכולה להיות הסיבה לכך אני כול יום נרדם באיזה 2-3 וקם למחרת עירני אבל ב10 נופלת עלי שוב העייפות... אני משתדל לא לישון צהריים גם עם אני עובד כול היום אני נרדם רק ב2-3..

20. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    לפותח האשכול:
    ראשית, אתה נשמע בן אדם נורמטיבי, עובד, ומתנהל בחיים. זה חשוב.
    ולעניין: אני אומנם לא התנסיתי בטריפים למיניהם (לא נמשך לזה - ירוק מספק אותי),
    אבל, מכיר טוב-טוב את עולם המחשבות, מהתקופה שבה הייתי בדיכאון (תקופה לא קלה).

זה מה שיש לי לומר לך; אתה צריך פחות להישמע לקולות שבראש. תתאמן על זה בשגרה.
    יש לך קווי מחשבה שליליים, ועוד קיימת בך מחשבה שאתה צודק לגביהם - חובה לעקור את זה מהשורש, כי זה מה שגורם לך להסחות הדעת המטורפות שתיארת כאן.
    כולם יכולים לומר לך שפשוט אל תחשוב על זה... אבל זה לא הכי פשוט שיש - דפוסי מחשבה ומעגל של שליליות אלה דברים שבשביל לייצב אותם למציאות אחרת, צריך לאמן אותם לראות עולם אחר.

כפי שכבר מספר חברים אמרו כאן - תתנקה לתקופה הקרובה.
    אתה צריך שלווה ושקט מכל הטריגרים האלה.

חוויה מתקנת? לא נשמע לי קשור לטיפול בשורש הבעיה.
    וכעת שאתה סביב המחשבות שאתה חושב לפעמים שהם עוזרות לך, יהיה קשה יותר, לדעתי, להיות אופטימי.
    לכן, אל תראה את זה כפתרון. זה לא יעזור לך לשנות את הדפוסים הבעייתיים.
    אתה צריך לחיות את הסביבה, ותיווכח לראות מציאות שונה וחדשה מהמציאות העגומה שלכאורה קיימת.

תהיה חכם, תדע איזו מחשבה היא רעה, ולמד להילחם בה - על מנת לחיות חיים טובים יותר.
    שיהיה בהצלחה. מקווה שנתתי לך קצת פרספקטיבה על העניין.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!