1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כדיי להזמין זרעים עכשיו או לחכות עוד חצי שנה לעונה?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י XshalderX, ‏20/8/14.

1. XshalderX

XshalderX חבר חדש

לייקים:
    0
    היי אני רוצה להזמין זרעים של אאוטו לגידול חוץ זה הסוג שאני רוצה http://www.sensibleseeds.com/dr-krippling-seeds-krippleberry-auto-feminized.html.
    השאלה פה עם שווה לי בכלל. כי לפי מה השבנתי יש עונות לפריחה של העציצים.
    אז מה אתם אומרים שווה להזמין ותוך שבוע כבר לזרוע ? או לחכות עוד חצי שנה ככה לעונת הפריחה?

2. snuppi

snuppi חבר חדש

לייקים:
    0
    זה זן אוטומטי? אם כן אז תקנה עכשיו ותזרע עם הוא לא אוטומטי אז לא כדאי לזרוע עכשיו כי הוא יפרח מוקדם מידי...

3. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    לא מומלץ ממש.. מה הציפיות שלך מהגידול?

4. XshalderX

XshalderX חבר חדש

לייקים:
    0
    לא רציניות, משו כמו גג 30 גרם לצמח זה בסדר? שווה לשתול ?

5. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    לא יודע מה עם הזן הזה לא מכיר ולפי הנתונים שלו הוא גם נראה כמו בזבוז זמן.. 70 יום פריחה לאוטומטי? מה עם צמיחה? כל הקטע שהאוטומטי מהיר.. תלך על AUTO MAZAR של dutchpassion אם אתה לא יכול לחכות לפחות תלך על זן חזק. לגבי יבול..אתה צריך כמה שיותר אור בשביל האוטומטי שיצא ממנו משו זה הכל תלוי... אנחנו נכנסים לתקופת פריחה..הרי לך הקיץ עומד להיגמר..

אם אתה בראש טוב תשתול אחד גם אם זה גידול ראשון ככה תתנסה ומה שיהיה יהיה..רק חשוב שתקרא קצת מידע לגבי גידול אוטומטים יש כמה דברים שתצטרך לדעת לפני שאתה מגדל את שאר הזרעים תשמור לעונה לדעתי, יום טוב..

6. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    יאללה תשתול אחד בחוץ תתנסה ויהיה טוב. זה אוטומטי. זו לא העונה. אז יהיה פשוט פחות יבול.
    אבל בעיקר תלמד מזה לשתילה הבאה שלך ושם תוכל לנצל את כל הידע שתקבל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!