1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כיוון בטקס!

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י Sofia, ‏17/8/19.

1. Sofia

Sofia חבר חדש

לייקים:
    0
    מחפשת כיוון בטקסס, באזור דלאס!
    כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו!!
    מפחדת לבקש מחצילים, מי הצדיק? ‍♀️

2. Annie93

Annie93 קנאביסט

לייקים:
    8
    היי לא הייתי בטקסס אבל הייתי בחצי מהמדינות באמריקה.
    מהניסיון שלי, תחפש באינסטגרם #texasweed או #dallasweed לפי העיר שאת נמצאת בה. ככה מצאתי סוחרים באזורים שונים באמריקה . ואם לא מצאת, לכי למקום שנקרא downtown שם מלא סוחרים מקסיקנים חמודים

בעיקרון האשטאג והעיר שאת נמצאת בה יעזור מספיק וגם תוכלי לראות תמונה של איכות החומר

אגב אני מקווה בשבילך שאת לא עובדת בעגלות בטקסס. מקום חרוש, מלא לטינים שבורים שלא יבזבו יותר מ100-150 .
    העבודות האלה חרושות כבר מלפני 30 40 שנה היה אותם. הפיצוצים שמראים לך על מכירות גדולות זה קבלה מזויפתת. באמת חרא של עבודה , אמריקה מושלמת ויקרה מדי, מי שעובד בעגלות לא יוכל להנות ממנה, ואפילו הכושים שהם בעצמם עניים צוחקים על הישראלים שעובדים על מכירות של אחוזים. כמה אפשר כבר למכור על עגלה היום אם לא תזוזי ממנה.. יותר מ600 נדיר

#2 Annie93, ‏17/8/19
    נערך לאחרונה ב: ‏17/8/19
  3. Sofia

Sofia חבר חדש

לייקים:
    0
    עשיתי בדיוק כמו שרשמת לי, מצאתי מישהו באינסטגרם בדרך הזאת ועקצו אותי ואת חברה שלי ב300$, פשוט בדיחה.. ולא הבנתי למה כל המגילה הזאת על העבודה בעגלות כשזה לא קשור לנושא..
    בקיצור, נפלתי על בן זונה גדול, הם חולי נפש פה..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!