1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות:)

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י kusumu, ‏23/5/16.

1. kusumu

kusumu חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם אני קרוב מאוד לקציר השני שלי בסך הכל אני די חדש ואת הקציר הקרב השקיתי פעם בשבוע עם אדמה של הידרו שופ ודשנים של ביוביז לפי ההוראות שלהם, מדובר בגידול חוץ, חתכתי לחמודה שלי את הראש בגיל 4 שבועות והתוצאות נראות מאוד מבטיחות השאלות שלי הם כאלה
    האם יש מצע אדמה שמומלץ יותר ממה שאני משתמש כיום וכמה זה משפיע?
    הבנתי שהדשנים שיש בשוק לא ברמה גבוהה ככ חוץ מבודדים ואשמח לדשנים מומלצים
    אשמח לשמוע ממישהו שהתנסה עם אחד מהדברים הבאים: ג'ברלין, aba, חומרים נגד אתילן,ציטוקינין איך זה השפיע על הצמח
    ובסך הכל אני רוצה למקסם את איכות הגידול ואשמח לטיפים
    תודה מראש :)

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    שכחת אוקסין.

3. kusumu

kusumu חבר חדש

לייקים:
    0
    קיוויתי שאתה זה שתענה לי :)
    אשמח מאודד לשמוע ממך עצות טיפים ו"טריקים" שאפשר לעשות או שאתה ממליץ שיכולים לעזור לצמח
    והאם כדי לעבור ל2 השקיות בשבוע בסט הבא שלי עקב החום שיהיה בקיץ?
    אני לא ככ מתמצא בכל החומרים האלה אוקסין זה החומר שבעצם מאט את הגדילה לחלקים שמתחת לראש של הצמח לפי מה שהבנתי איך הוא משפיע על הצמח בתור דישון?
    תודה

4. yaya

yaya קנאביסט

לייקים:
    113
    אייך אתה בקרוב קציר גידול חוץ תחילת עונה ?

5. kusumu

kusumu חבר חדש

לייקים:
    0
    הילדות שלי בנות 8 שבועות נשאר עוד כמה שבועות לקציר אבל 10% מהשיערות כבר חומות.
    נכנסו ביחד למצב פריחה

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    טיפים וטריקים לעבודה עם הורמונים צמחיים?
    אוקיי...
    בוא נתחיל מלעשות דוקטורט בפזיולוגיה של הצמח. אחרי שצברת עשור של עבודה עם הורמונים צמחיים, אתה מוכן (פחות או יותר...) להתחיל לעבוד עם צמחים שלא ניתן לגדל בתנאים אידאלים כדוגמת קנאביס.

ואם להתייחס לעניין ברצינות, דרוש מחקר של כמה עשרות שנים עם קנאביס והורמונים צמחיים כדי שאפשר יהיה לזרוק לאוויר איזה טיפ באמת שימושי. עד אז, הורמונים צמחיים הם לא משהו שלמגדל הביתי יש מה להתעסק איתו.

קואלה אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!