1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

להזמין נבגים מfsre

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י xesa, ‏14/10/14.

1. xesa

xesa חבר חדש

לייקים:
    0
    הכלבים שלי רוצים לגדל פטריות והם לא כל כך בטוחים לגבי איך להביא נבגים בצורה בטוחה מבחינה פלילית, אז הם חשבו על לברר בפורום הזה אם למישהו היה נסיון עם האתר fsre.nl
    יצא להם לשמוע על כלבים וחתולים אחרים שהזמינו והכל עבד חלק, אבל הם עדיין קצת לא בטוחים לגבי הפרטים והכתובת שנותנים (מבחינה של לתת פרטים אמיתיים), מה הסיכויים שיתפס (בסופו של דבר זו סה"כ מעטפה רגילה עם חתיכת נייר בתוכה) ומה להגיד במידה וכן המעטפה נתפסת (הם יודעים שהנבגים הם במצב של חוקי מכיוון שלא מכילים פסילוסיבין, אבל לא בטוחים לגבי מה לומר לתמנון הרשע כדי לא להפיל את עצמם)

בתודה, שני הכלבים שלי, נג וצ'אמפה.

#1 xesa, ‏14/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏14/10/14
  2. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    לתת פרטים אמיתיים אם רוצים שזה יגיע ליעד.
    הסיכויים? נמוכים מאוד אבל את זה אתה כבר יודע. אם המעטפה נתפסת לא אומרים כלום, זה חוקי כמו שאמרת. מה שכן צריך לדאוג שהבית נקי מסמים\דברים מפלילים עד שהמעטפה מגיעה בבטחה כי אולי יעשו חיפוש בבית.
    אם המעטפה נתפסת לא יעשו לך כלום אבל יסמנו את הכתובת במכס.

אני אישית הייתי מפחד מכך שהם יתפסו את המעטפה, אבל יתנו לה להמשיך לדרכה ואז יקפצו לביקור אחרי תקופת זמן שהם יחשבו שתספיק לגידול של משהו פלילי. (עם משלוחים מסילק רואד הם בטוח לא עושים את זה, כי אסור להם לתת לאזרחים להחזיק בסמים אחרי שהם תפסו אותם)

3. xesa

xesa חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התגובה, מה שאכן הדאיג אותם זה העניין עם סימון הכתובת וזה שאולי יחכו עד שיגדל משהו. הם יתכננו את העניין בהתאם ובתקווה שהכל ילך טוב גם יעלו יומן גידול.

4. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    שיהיה להם בהצלחה :)
    פיתרון שנראה לי הגיוני הוא פשוט לא לגדל באותה כתובת אליה מזמינים.

5. magic mushroom

magic mushroom חבר חדש

לייקים:
    0
    עם משלוחים מסילק רואד הם בטוח לא עושים את זה, כי אסור להם לתת לאזרחים להחזיק בסמים אחרי שהם תפסו אותם)
    god למה ניראה לך שרק אם זה נבגים או זרעים יכולים להפתיע לאחר זמן (זמן משוער לגידול) ובסמים ממש לא..

6. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אם אני לא טועה זרעים הם לא חוקיים גם בלי להישתל ולגדול יום אז זה שונה מנבגים שהם חוקיים עד הרגע בו הם הופכים לפטרייה שמכילה פסילוסיבין.
    הסיבה היא, ואני מספר את זה משיחה עם שוטר, היא שאסור לתת לאזרחים להחזיק סמים. זאת הסיבה שעוצרים את זה בדרך, שרודפים אחרי אנשים וכו' וכו'.
    נגיד ונשלח אלי הרואין ותופסים את זה בדרך, נראה לך שיסתכנו בזה שאני אסיים הכל עד הזמן שבו הם יגיעו אלי? ומה אם יהיה לי אוברדוז ובמשטרה ידעו שיכלו לעצור את זה אבל לא עצרו? זה בדיוק מהדברים הבודדים מהם הם חוששים (שסיפור כזה יגיע לתקשורת). מה גם שהם לא אמורים לתת לי זמן להחביא דברים או למכור אותם. הסמים הם ראיה בפוטנציה, הם לא יכולים לתת לראיה להסתובב ברחבי הארץ בתקווה שהיא תישאר אצלי בקרבת מקום ושלא צרכתי שום דבר ממנה. לכן הם נוהגים בשיטת הסמוי, שולחים אליך מישהו הביתה שהוא כאילו שליח, נותנים לך לחתום על טופס שאומר שהמעטפה שייכת לך וזאת כל ההוכחה שהם צריכים. אם אתה לא מסכים לחתום הם לא יתנו לך את המעטפה! הם ילכו ויחזרו עם צו חיפוש. כשהמטרה של שתי השיטות האלה היא לא להתרחק מהסמים.

7. ootomxyzoo

ootomxyzoo חבר חדש

לייקים:
    0
    סתם שתדע כבר יש להם צו חיפוש כשהם באים כשליח. הם לאמילכו פשוט יתחילו לחפש.

8. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    חשבתי שמגיע שליח בודד (אם ישלחו שניים זה יהיה חשוד מלכתחילה) ואז אם לא מוכנים לקבל את החבילה הסמוי הולך וחוזר עם עוד שוטרים כדאי לעשות חיפוש.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!