1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למה כשהקססה מעורבבת עם טבק ללא ניקוטין אין את ה"בום" הראשוני הזה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י דני, ‏26/10/14.

1. דני

דני חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,
    בגלל שאני לא מעשן סיגריות בכלל ומפחד להתמכר לניקוטין
    אני נוהג לקסס עם טבק ללא ניקוטין (לדוגמא "גרינגו")
    שמתי לב לחיסרון משמעותי מעבר לעניין של הריח והטעם הגרוע בטבק ללא ניקוטין.
    כשמעשנים ג'וינט עם טבק ללא ניקוטין אין את הכמה שניות הכיפיות האלה בזמן השאכטה עצמה... הסטלה מגיעה רק כמה דקות אחרי והיא יותר עדינה...

למה זה ככה?
    מישהו התנסה ויודע על מה אני מדבר?
    והאם יש לכם המלצות לטבק ללא ניקוטין שהוא כן נותן את תחושת ה"בום" כמו בטבק רגיל (ורצוי גם שיהיה לו ריח נורמלי)?

תודה רבה

2. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    זה בגלל שלטבק עצמו עם הניקוטין יש גם השפעה משלו וזה משפיע גם על הסטלה
    בגדול הטבק משפיע על לחץ דם וזה יכול לגרום לזה שלמוח יגיע קצת פחות חמצן אז הכאפה שאוכלים בדרך כלל זה טיפה סחרחורות (קוראים לזה head rush באנגלית אין לי פשוט ביטוי שאני מכיר בעברית חח)

החתול שלי ממש שם לזה לב ברמה של עישון עם טבק רגיל היה מדביק אותו למיטה והוא צולל בטלויזיה, ולעומת זאת עם אותו החומר אבל עם גרינגו במקום הוא ישב באמצע הלילה לבד ונקרע מצחוק ממוזיקה

3. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    מה מצחיק במוזיקה?
    זה היתרון היחידי בעישון עם טבק, ה"בום" הזה. מי שמעשן באנגים מכיר את זה אפילו יותר טוב ואחרי שמתרגלים לזה נהיים פחות מסופקים מעישון נקי אפילו שהוא הרבה יותר ידידותי למשתמש. קטע די מבאס.

4. דני

דני חבר חדש

לייקים:
    0
    אז מה אתם ממליצים? יש טבק שהוא ממש עדין שכמעט אין בו ניקוטין (ושלא יהיה מסריח כמו הגרינגו)? ממש לא בא לי להתמכר גם לסיגריות

5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    תעשן נקי במקטרת כמויות קטנות, סמוך עלי שתהיה יותר מרוצה מאשר מלערבב.

6. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    היי, קודם כל, כמובן שאין כזה דבר "טבק ללא ניקוטין". גרינגו זה תערובת של מנטה, אקליפטוס, פפאיה, ועוד כל מיני עלים. אני אישית ניסיתי לקסס עם גרינגו כשהפסקתי לעשן סיגריות (אחרי 5 שנים של קופסא ביום), וזה היה לי ממש מגעיל, הרס לחלוטין את הטעם של הוויד.

אני אישית עדיין מקסס עם טבק, ובמידה מסויימת עדיין קצת מכור לניקוטין. אבל לא עישנתי סיגריה כבר יותר משנה, אני משיג את ה-fix שלי של ניקוטין אך ורק דרך הבאנגים...

7. דני

דני חבר חדש

לייקים:
    0
    מבאס.. נראה לי שאני מתחיל לחסוך כסף למאדה

8. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    תנסה קודם להשכיר מאדה, מה-Rolling Stoned לדוגמא. אגב ה"בום" שאתה מדבר עליו הוא נטו ההשפעה של הניקוטין, אני גם מכור לחלוטין ל"בום" הזה, במיוחד בבאנגים, מה שמונע ממני לעשן נקי. אני גם חושב לקנות וייפורייזר ולהיגמל סופית מניקוטין.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!