1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למר אורן ליבוביץ' היקר !

הנושא בפורום 'פנייה למנהלי הפורום והאתר' פורסם ע"י woogs, ‏4/4/14.

1. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אחי - אתה בן אדם אדיר !
    הרגע קראתי את הדף של התרומות למגזין (http://www.xn--4dbcyzi5a.com/donate/) והלוואי והיה לי מה לתת כי מגיע לך - באמת שמגיע לך הכל !

עם זאת - לצערי (ואני מניח שאתה יודע את זה) - רוב הציבור שקורא את המגזין, או יותר נכון - רוב הציבור בישראל - בעל אמצעים כלכליים ששואפים לאפס, וכמה שהיו רוצים לעזור לך (ואני מאמין שיש המון כאלה) - אני מתאר לעצמי שלא הרבה יכולים .

כשכתבתי שצריך לפנות למר ג'ורג' סורוס (פה) התכוונתי לזה בכל הרצינות,
    ועכשיו יותר מאז - אני חושב שיותר מכדאי - אנחנו צריכים ומוכרחים לפנות אליו (לתמיכה במגזין, ובלגליזציה בכלל) !
    אני יכול לעזור בכל מיני נושאים אם צריך כמו לתרגם את הדף של התרומות לאנגלית כדי לשלוח לו או בעצם כל דבר אחר .

כל הכבוד לך !

2. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    301
    תודה גדולה על הפירגון והמילים החמות!
    אני מבין לגמרי את המצב ומודע אליו... אולי בקרוב נרים איזה קמפיין גיוס שיעודד קצת את האנשים לתרום.
    כתבתי היום לארגון של ג'ורג' סורוס, אבל מאחר ואני מניח שמכל העולם פונים אליו, אני לא חושב שיש סיכוי שזה יקרה. בכל מקרה נמתין לתשובה. הלוואי :)
    ותודה לך על ההשתתפות הפעילה בפורום ;)

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אני אשתדל לתרום משהו מהגידול הבא שלי :)

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אשמח לשמוע עדיכונים לגבי התשובה ממנו ..

והתודה היא לך איש יקר - על כמה מה שאתה עושה למען הלגליזציה,
    אני חושב שבלי האתר הזה היינו היום כמה שנים אחורה בכל העניין ..

5. פאנג-שוואי :-)

פאנג-שוואי :-) חבר חדש

לייקים:
    0
    באמת שמגיע לכם (בעלי המגזין) יותר מתרומות של כסף, אבל כמו שאמרו פה לפני, יש בעיה בחצרות כרגע כסף כי וואלה במצב של היום כולנו חיים בצמצום..
    באמת שמגיע לכם המון המון על כל ההשקעה שאתם נותנים פה במשך כל כך הרבה זמן ( אני גולש במגזין וקורא כל מאמר וכל כתבה וכל דבר כבר במשך שנה וחצי ורק לאחרונה נרשמתי לפורום)
    תודה רבה שאתם עוזרים ככה לנו וללגליזציה בכללי ובאמת מתי שהיא תגיע, זה יהיה רק בזכותכם !(כמובן שצריך להגיד גם תודה לשלומי סנדק ולשאר הפעילים שכל הזמן רק מעלים רעיונות יצירתיים לקידום הלגליזציה פה בארץ), הלוואי והייתי יכול לתרום לכם משהו אפילו משהו הכי קטן, אבל כרגע זה בעייתי..
    אני כרגע בקורס של פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ולios, אני מסיים את הלימודים רק בעוד שנה מהיום.. אני מקווה מאוד שעד אז מישהו יתנדב ויעשה אפליקציה למגזין/לפורום וזה יעזור גם, אם עד אז לא יעשו מילה שלי שאני יעשה את הכל כדי שתהיה לכם אפליקציה מרשימה !
    ושוב תודה רבה על הכל אתם עזרתם ועדיין עוזרים לי ולכל החבים פה באתר ובפורום ובכללי לכל המדינה שלנו ללמוד ולהשכיל עוד בנושא, תודה רבה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!