1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לשמור על הגלחת לאחר שנים של שימוש

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י sunkef, ‏27/4/20.

1. sunkef

sunkef חבר חדש

לייקים:
    0
    לאורך השנים (משתמש 15 שנה) הורדתי בתדירות והגדלתי את המינון כדי לשמר את הסטלה. הפסקתי טבק רגיל לגמרי וכולה מעשן פעם אחת ב5 עד 10 ימים ג'וינט גדול במינון 70-30 שזה לכל הדיעות שימוש אפסי. למרות זאת הגעתי למצב שכל שכטה גוררת אחריה תסמינים של COPD ושאר ירקות שלא שווים את הכמה שעות של הכיף הזה. האף נסתם, האוזניים נסתמות + טינטון, קשה לנשום ויום למחרת מתחילים כל מיני כאבים בגב, צוואר נימולים ברגליים ובידיים בהחלט מוגזם לכל הדיעות. כרגע בדילמה לגבי שמן\אכילים (שעוד לא יצא לי לנסות) הבנתי שזה יותר לכיוון האינדיקה והימרחות לעומת סטלת סאטיבה קלאסית שאני יותר מתחבר אליה. מה עוד ששמן לא כזה זול ולהתארגן עליו לא כזה נפוץ. אשמח לשמוע את דעתכם

2. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    האם היית אצל רופא לאחרונה? אולי כדאי שתלך, כי כל התסמינים שאתה מדבר עליהם נשמעים לא ממש סטנדרטיים (אגב, הם לא התסמינים של COPD.). כדאי שתלך להבדק בצורה מקיפה ותתאר באופן ספציפי מתי, איך, ומה קורה - לרופא. אל תשכח לציין מה אתה מעשן וכמה זמן, כי זה כן רלוונטי.

המלצה התחלתית אגב, היא להשקיע במכשיר אידוי איכותי כלשהו. השקעה כספית. זה יקל מאוד מבחינה נשימתית על העישון, וההשפעה אפילו הרבה יותר "סאטיבה" מעישון. (פחות מועכת, יותר ממוקדת ואנרגטית)

אכילים אגב, ההשפעה שלהם מאוד משתנה בהתאם לאיזה אכיל, ומשתנה עוד יותר בין אדם לאדם
    יש כאלה שיגידו שזה מועך יותר. יש כאלה יגידו שזה אותה סטלה בדיוק רק ארוך יותר.

אישית אני מוצא אכילים להיות פחות מועכים, אבל הרבה יותר חזקים. ונשארים ליותר זמן. ברמה כזאת שאולי אתה לא עייף. אבל אתה מסטול מדי מכדי לעשות משהו פרודוקטיבי עם עצמך. (אבל כן, לראות סאות'פארק אחרי כמה אכילים זה זמן איכות.)

3. sunkef

sunkef חבר חדש

לייקים:
    0
    אני כבר שנתיים אצל רופאים עברתי כמעט כל רופא אפשרי רופא ריאות, המטולוג, נפרולוג, כאב, אנדוקרינולוג והרשימה עוד ארוכה וגם באלטרנטיבי. התחלתי כבר בתהליך לרפואי כדי שאוכל לקבל שמן (בשביל פרחים לא צריך את המדינה) אבל צריך לבנות קייס וזה ייקח הרבה זמן ולבנתיים אני צריך פתרון. כרגע אין לי ברירה אלא להפסיק לגמרי לעשן כי המחיר שאני משלם על הסטלה כבר לא שווה את זה. האמת שלא יצא לי לנסות אכילים או שמן בעיקר כי אני לא סומך על הכיוונים הסטנדרטים בטלגרם למינהם ולהתחיל לזרוק את הכסף שלי לכל מיני כיוונים עד שאני אקלע למשהו אמיתי זה לא משהו שאני יכול להרשות לעצמי.

4. הפוך קצר

הפוך קצר קנאביסט

לייקים:
    11
    זה קורה רק בגלל שאתה מעשן?
    יעני אם אתה לא מעשן הכל סבבה ואין לך שום תסמינים?

5. sunkef

sunkef חבר חדש

לייקים:
    0
    יש אבל פחות חמורים... ככל שאני עושה הפסקה יותר גדולה ככה התסמינים נעלמים הנימולים, הכאבים של יום אחרי, אפשר לומר שיום אחרי אני ממש גמור, שרירים תפוסים וכו' הבנתי שקנאביס באופן כללי מגביר את התגובה הדלקתית בניגוד ל CBD שהוא נוגד דלקת. ניסיתי גם אכילים לא מזמן ההשפעה דומה. מזכיר לי שהייתי מעשן חשיש בזמנו היה עושה לי טוב עד שהתחיל לעשות כאבי ראש רציניים ובסוף עברתי לירוק והיה יותר טוב ועכשיו כנ"ל עם הירוק. יכול להיות שמיציתי את הצמח?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!