1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה אתם עושים למען קידום הלגליזציה ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ganjaman, ‏28/9/14.

1. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    הרעיון של האשכול הוא שכל אחד ימנה את מה שוהא עושה על מנת לקדם את התהליך, ובכך ניצור השפעה חיובית זה על וזה וכל אחד יבין איפה הוא פחות או יותר עומד.
    לצורך העניין אני אתחיל:
    1. תמיכה ברשת (לייק/שיתוף על פוסטים משמעותיים של המגזין בפייסבוק)
    2. דיון בין אישי - פשוט מדבר על זה עם אנשים שאני מכיר ולא מכיר, לא מתבייש במשהו. מציג את כל עניין השימוש כנורמטיבי ובכללי מספק מידע אמין אודות הצמח.
    3. תרומה כספית למגזין קנאביס (למי ששכח האתר הזה מתקיים מתרומות).
    4. התפקדות לכנסת. כל אחד הולך לפי הנטייה הפוליטית שלו. אני באופן אישי מעדיף את פייגלין כברירת מחדל על פני זנדברג.
    5. נוכחות בהפגנות ואירועים חובה.
    זרמו עם זה חברים. :weed-2::weed-2::weed-2:

2. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    לא מסתיר את זה שאני מעשן(עד גבול מסויים) שאנשים יראו שגם אם מעשנים 24/7 אפשר להיות פרודקטיבי, מלמד את מי שצריך את העובדות בקשר לקנאביס(למרות שיש עקשנים שלא מוכנים להקשיב, בעיקר בנות "זה סמים זה סמים!!!)
    הולך להפגנות שמתאפשר לי...

3. JuKKo

JuKKo חבר חדש

לייקים:
    1
    1. תמיכה ברשת יש! לייקים וכ"ו :smiley_leaf:
    2. מדבר אם אנשים שאני מכיר גם יש!(רק תלוי אם איזה אנשים, אנשים שלא מכיר ואללה לא ממש ..לך תדע מה יהיה בסוף..לא צריך בעיות)
    3. תרומה כספית.....אפילו לא ידעתי שהמגזין מתקיים מתרומות (אבל נתקן את זה :) )
    4. ואללה לא מתעסק בפוליטיקה ..לא מעניין אותי ולא יעניין יש מספיק אנשים שיעשו את זה במקומי (לא בקטע רע)
    5. לא ממש .... אף פעם לא הייתי, אבל אם יצא לי, בכיף :)

בעיקרון מגלגל פייסלים ומסתובב בחוץ בלי בושה .. מדבר אם אנשים פה ושם ונותן להם להבין שזה סהכ צמח יפיפה שנותן HAPPINNES ולא כמה שותים של רעל בבר שבסוף מובילים לדקירות של אנשים ומוות..ו מסכים אם העיקרהלאחוקי יש אנשים שלא רוצים להקשיב ..כמו אמא שלי חחח

4. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    הבנות היחידות שאני מכיר שאומרות את זה הן בנות 14 שעוד לא מוכנות לאונן אפילו ומעריצות את ג'סטין ביבר, כל הבנות בגיל שלי סבבה עם זה וחלק גם מעשנות אסור להיות בקשר עם בנות שיוצאות בהצהרות כאלה

5. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    לא בקשר איתן, יוצא לי להתערבב עם הרבה אנשים
    רוב הבנות האלה בנות 20 +-

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!