1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה זה שקונים בתחנה המרכזית?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י יקותיאל, ‏20/12/13.

1. יקותיאל

יקותיאל חבר חדש

לייקים:
    0
    קניתי כמה פעמים אצל הסודנים, וקיבלתי דברים מוזרים:
    סוג אחד נראה ומרגיש כמו מסטיק קשה שחור. הוא גם קצת מסריח מפלסטיק כשמעשנים אותו.
    לסוג השני יש הרגשה וריח של חשיש, אבל זה משפיע לזמן קצר מאוד, ולא חזק בכלל.

2. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אני לא הייתי מכליל את זה רק לסודנים או לתחנה מרכזית המצב בחוץ בבחינת החשיש גרוע מאוד . ככה שלדעתי 1 מתוך 3 דלרים מוכר משהו סביר, ו1 מתוך 10 מוכר משהו טוב .

עצה שלי , אל תתארגן בכל כווין שדופקים לך, האלה תחפש כווינים שיש להם שם של אנשים לעניין, זה גם מבחינת הבטיחון אישי שלך (לך תדע אם לא ישדדו אותך או יאנסו או אפילו ירצחו אותך, מהמקומות האלה שאתה מתארגן)
    וגם מבחינת שלא יעבדו אליך במחיר ובאיכות. (אצם זה שהוא מוכר לך קטן או חומר מסריח, רק בגלל שהוא יודע שאין לך כיוון אחר,זה עושה אותו בן אדם מנאייק שרואה רק כסף (זה מה שרואה כל סוחר בעיקרון,אבל לפחות יש איזה צביעות מסיומת,וכללי התנהגות של כבוד ללקוחות, במקום לכנוס אותם)

"אין כווין יציב?? - אל תעשן או תגדל!!!"

#2 niv, ‏21/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏21/12/13
  3. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    יש תמונות??מחירים?משקל??

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!