1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה לא בסדר מה במה שעישנתי?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י bbq24, ‏2/10/17.

1. bbq24

bbq24 חבר חדש

לייקים:
    0
    לפני כמה ימים עישנתי עם חבר (שנינו בני 17 וחצי בערך) גרם וזה בא בשקית והיה נראה כמו ירוק רגיל והכל עם ענפים, נראה לא הכי טוב
    אבל סביר.
    בקיצור לאחר שקיססנו עישנו איזה חצי גרם(ישמצב עישנתי טיפה יותר ממנו) והלכנו לראות טלויזיה בחדר עם מזגן
    ואז אחרי איזה עשר דקות פשוט היה לי קר ממש, רעדתי כזה מקור והלב שלי דפק יחסית מהר ואז אחרי עשר דקות כיביתי תמזגן וזה המשיך עוד קצת עד שזה די עבר לי (סהכ היה עשר דקות רבע שעה הרעד והקור)
    זה נורמלי? זה לא הפעם הראשונה שלי אלא הפעם העשירית בערך הייתי אומר, ואף פעם לא היה לי ככה.
    בדרך כלל אני צוחק והכל(וככה גם חבר שלי היה סבבה לגמרי) ועכשיו זה היה אחרת, אני מפחד שזה נייס גאי
    יום אחרי זה סיימנו מה שנשאר ולא הרגשתי קור ורעד כי זה היה בחוץ באור יום בשמש כנראה,
    ומאז אני לא כזה עצמי, מרגיש טיפה מוזר. חבר שלי אמר לי שזה היה בגלל הקור וזה בטוח לא נייס ושאחרי כמות גדולה מרגישים ככה וזה עובר אבל אני עדיין מפחד, יש עצות?
    תודה

#1 bbq24, ‏2/10/17
    נערך לאחרונה ב: ‏2/10/17
  2. doralon

doralon חבר חדש

לייקים:
    3
    הכל טוב חבר
    עישנת יותר ממה שאתה רגיל הדופק והקור זה דברים שיש מצב שתרגיש כאילו באופן קיצוני יותר תחת השפעה.
    תעשן במינונים קטנים יותר ובמקומות שנעים לך יותר -מכל הבחינות נוחות וחברה טובה- והכל יהיה בסדר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!