1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה קורה אם לא הולכים לקצינת מבחן?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י flox, ‏5/8/15.

1. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    ^^כותרת^^

2. Mishka420

Mishka420 חבר חדש

לייקים:
    13
    הממ, לדעתי הקצינת מבחן אמורה להעביר את זה לגורמים אחרים.
    שמע, הייתה לי קצינת מבחן
    זה לא סוף העולם
    אתה בא אליה לפגישה
    מחרטט לה במשך שעה שגדלת בבית טוב, שאתה לא בעד שימוש בסמים
    שהתנסית פעם אחת ולא אהבת ולא תנסה שנית
    היא שולחת אותך לעשות בדיקת שתן ואם אתה יוצא נקי עוזבים אותך בשקט לא נוגעים בך
    אם יש לך תאריך פגישה איתה, תוודא שתהיה נקי אז (למרות שאותי לא שלחו באותו יום לבדיקה אלא כמה ימים אחרי אבל לך תדע) ואם לא תחרטט שיש לך טיפול שיניים או לא יודעת מה ותעביר לתאריך אחר

3. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    לפעמים אים יש עבר בנושא קצינת מבחן לא תיתעקב ותזמן אותך מהר מעוד לבדיקת שתן לא עובדים טריקים של להעביר תאריך העברת תאריך עז אתה מלוכלך כי אים אתה נקי עז שום טיפול שיניים לא יותר חשוב מלתת בדיקה נקייה,תירוצים תספר כבר במשפט הי לא תגיד לך כלום הי תמשיך לחייך כאילו הכול בסדר אבל החוות דעת שהי תרשום אליך לא תהייה טובה!!!
    קודם כל ישר להפסיק לעשן לשתות הרבה מעוד מים אים לימון טבעי ולשתות הרבה כמה ליטר ביום שתצליח זה עוזר להתנקות יותר מהר בהרבה.
    יש עוד דרכים אבל זה כבר לשיקול הדעת שלך הייה לי חבר שניקה את עצמו בשבוע הו הלך לרופה משפחה התלונן על צריבות וכאבים בשלפוחית השתן קיבל תרופה בשם סדורל לקח אותה שלוש פעמים הגיע לבדיקה ויצא נקי.
    עד כמה זה אמין לא יודע עולי כל אחד והגוף שלו אבל הסיפור אמיתי לגמרי והו גם הייה מעשן המון.
    כמובן גם יש ערכות לבדיקה עצמית קונים בסופר פארם אים אני לא טועה זה עולה כ50 שקלים.
    לסיכום אים אתה רוצה קצינת מבחן לטובתך זה רק לתת בדיקה נקייה כל התחמקות תמיד תהייה לרעתך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!