1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מודאגת אחרי סרט רע :(

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Wave, ‏16/10/21.

1. Wave

Wave חבר חדש

לייקים:
    0
    היוש אשמח לעזרה
    אני בת 21 מעשנת מלפני הצבא הפסקונת של שנתיים, השתחררתי חודש שעבר וכמובן חזרתי לעשן
    הספקתי לעשן מהשחרור בערך 10-12 פעמים וכל הפעמים היו רגילות סטלה רגועה כיפית ומצחיקה מאנצים הכל לפי הספר
    אתמול ישבנו חברות יש לציין שהיינו בוויב רגוע וכיף אבל בשניה שסיימנו לעשן התחלתי להרגיש סחרחורות וקושי ללכת, התיישבתי על מיטה והתחלתי להקיא, אחרי זה גם בשירותים ובמסדרון עד שכבר לא היה מה, אחרי זה שטפתי פנים ונכנסתי להתקלח אבל לא הצלחתי להחזיק את עצמי ופשוט נשכבתי על הרצפה בלי יכולת לזוז, לא הרגשתי את הכפות רגליים וידיים ופשוט חשבתי שאני הולכת למות, אני עכשיו יומיים אחרי ועדיין לא 100% פעם ראשונה שקורה לי משהו כזה אכלתי שחורות בחיים אבל אף פעם לא ככה מישהו יכול להסביר מה בדיוק קרה לי? החברות אמרו שגם הן אכלו סטלה רעה אבל לא כמוני, יש לציין שידעתי כל הזמן שאני תחת השפעה ושזה תכף יגמר אבל זה לא נגמר, מפחדת לעשן שוב :(

2. Loveman

Loveman חבר חדש

לייקים:
    1
    יש חרא חומר בארץ, אני אישית מגיב לא טוב ל thc ואני רוצה לעבור לסיבידי אידוי, ואם את מעשנת תעשני תפרחות סיבידי, ההיי סתם מזיין את המוח ואת העירנות וזה לא באמת כיף

3. R a f

R a f קנאביסט

לייקים:
    21
    האם ראית את הפרח שפתחו או שמישהו הביא לך קססה או פייסל מוכן?

אני שואל כי התופעות שאת מדברת דומים מאוד לאפקט שקורה מסמי פיצוציות נייס גאי מפסוטון
    בעבר הרחוק שלי שהסמים האלו היו חדשים והיה יובש בקנביס ניסיתי עם ידידה לי לא קרה כלום אבל לה קרה בדיוק מה שאת מתארת

מאז לא העזתי לגעת שוב בסמי פיצוציות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!