1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מחיר של ח3י pלטה ושאלות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Truth, ‏8/7/14.

1. Truth

Truth חבר חדש

לייקים:
    0
    אז כרגע אני בדילמה על איזה וכמה חומר להתארגן.
    אני נוטה לכיוון של החשיש כי למרות החסרונות הברורים שהוא:
    1. מלוכלך 2. לא חזק כמו גראס טוב 3. חיים ערבוב טבק.
    הוא זול ונותן הרגשה של הרפיית שרירים(שאני זקוק לה), וכיף לישון אחרי עישון שלו.

אז לגבי המחירים:
    יש גראס ב-100..
    ויש חצי פלטה ב-2000.
    מן הסתם אני שוקל על שימוש עצמי לאורך חודשיים לפחות.
    השאלה היא האם זה יקר מדי.
    כי אם קונים אצבע זה יוצא 50 שקל לגרם( נגיד אצבע היא 8 גרם 400 שקל לפי המחירון)
    ומחיר חצי הפלטה יוצא כ-40 שקל לגרם.. זול יותר אבל עדיין יקר.
    האם אפשר להביא בפחות? שווה להתמקח על מחיר, אם כן כמה זה יחשב לנורמלי?
    האם מומלץ להביא מאזניים כדי לראות שאכן מדובר ב-50 גרם, שזה בדיוק 7.5 אצבעות?
    עוד טיפים, השערות וכו רק יעזרו.
    ועוד שאלה- אני יודע שאני פרנאויד (כמו הרב פה אני משאר)- אבל כמה נותנים על כמות כזו? אני ידוע שזה יכול להחשב כסחר ותלוי בעורך דין אבל עדיין מתעניין.
    איך מומלץ להחזיק את החומר כדי שיספיק לחודשיים שלוש לפחות( זכוכית,צלופן,קופסא סגורה וכו,בתוך שק אורז)?
    ואם כתבתי את ההודעה מדפדפן tor , עדיין אפשר לעקוב אחרי(מהודעות אחרות ששלחתי בלי דפדפן tor?
    תודה לעוזרים, אני יבש כבר 3 חודשיים ויכול להמשיך אבל לפעמיים בא לי להתפנק,להרגע וסתם לצחוק..
    תודה לאגרונום ולעוד כמה מחבריי הפורום על "עצות" הזהירות אבל אין דבר כזה זהיר מדי.

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אם תביא מאזניים זה יראה מוזר אבל אתה תמיד יכו להביא משכל דיגיטלי קטן

3. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    אני מאמין שאם תדבר עם החבר הוא יוריד לך במחיר, אל תיתן לו את הרעיון שאצבע עולה 400
    תשאל אותו כמה הוא רוצה על חצי פלטה (תן מספר גרמים שאליו אתה מתכוון) ותשאל כמה הוא מציע לך, אם זה 2000 אז תגיד לו שזה יותר ממה שציפית ואם יש מצב שהוא יורד, אם לא פשוט תקנה חתיכה ב100 ותנסה למצוא מישהו אחר.. נראה לי הדרך הכי סבירה לעשות את זה..

4. Truth

Truth חבר חדש

לייקים:
    0
    כמה אתה אומר להוריד? 1700 לחצי זה בסדר או הרבה? תגיד איך שומרים על החומר לשימוש עצמי לכמה חודשיים? צנצנת תתאים?

5. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    חחח את האמת שלא קניתי בחיים חצי פלטה
    שמור במקום יבש שלא יצבור לחות, ואני חושב שכדאי לך לקנות ירוק, יהיה לך יותר ברור ויותר טוב לדעתי.. אתה יכול לקנות ב1600 20 גרם אני מאמין שבכמות כזאת הוא ירד לפחות ל80 שקל לגרם אם לא פחות

אם אתה בכל זאת בקטע של החשיש אני מאמין שבכמות של חצי פלטה הוא ירד ל30 שקל לגרם / 1500

6. baba ganosh

baba ganosh חבר חדש

לייקים:
    0
    אל תתארגו על חצי פלטה במחיר ההזה לא שווה יימאס לך ממנה אחרי שבוע ואם אתה בכל זאת מחפש מחיר טוב קח עצה ממני תכיר איזה ערבי ותרחרח ממנו אני חוגג על הכפרים הערבים שמסביבי מחירים פחות מחצי ודברים של פעם

7. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    לא ממליץ על חום תתארגן על ירוק , וגם אם תחפש טוב תוכל להביא גם ב40-60 לגרם בכמות של מעל 100 גרם.

8. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אחלה דרך למות.

9. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    לגמרי מסכים, לא הייתי עודה את זה מהסיבות הבאות:
    1. להתיידד עם ערבים בימים האלה זה לא הדבר הכי מומלץ.
    2. אני מעדיף את הפלטה היקרה עם האיכות הירודה ולא פלטה עד כדי רעילה.
    3. את הטילים שכרגע נופלים על ישראל, אני אתן לכם לנחש מי מממן. (רמז: אנחנו כשאנחנו קונים חשיש ובעיקר מערבים).
    4. האיכות משתנה בין כפר לכפר, אני לא ממליץ להכנס לזה כי רוב הכפרים מוכרים זבל.. ראיתי חתיכות חמודות מכפרים אבל ראיתי גם זבל כזה שהבנתי איפה אנשים טועים, בקיצור, אל תקנה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!