1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מי נחשב רופא מומחה להגשת בקשה לרישיון?

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י רונה, ‏16/1/16.

1. רונה

רונה חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,
    אני מטופלת 4 שנים במרפאת כאב בגלל פריצות דיסק שונות - כדורים נרקוטיים רבים ללא הטבה וזריקות אפידורליות רבות עם הטבה חלקית וזמנית ולעיתים ללא הטבה כלל.
    לא היה לי אורתופד קבוע במהלך התקופה,
    האם הרופא שלי במרפאת כאב נחשב ל"רופא מומחה" מבחינת הגשת בקשה לרישיון?
    תודה מראש לעונים!

2. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    הרופא שלך אולי נחשב לרופא מומחה אבל מה לגבי הפתיחות שלו בנוגע לקנאביס רפואי? לצערי יש היום המון מרפאות כאב בפרט שהפסיקו בתוקף להגיש בקשות לקנאביס רפואי לחולים.

המצב שלך שגם אחרי 4 שנים ולאחר מאות כדורים (מתאר לעצמי) והמון תופעות לוואי לא נעימות, לא הגעת לנקודה שבה הרופא אומר לך "למה שלא תנסי אולי לשם שינוי משהו טבעי עם תופעות לוואי יותר נעימות מאשר כל הכדורים האלה..." מעלה את החשד שהוא נמנה עם הרופאים שלא תומכים בקנאביס, לגבי המניעים זה כבר דיון אחר.

בכל אופן ההמלצה שלי היא אם את הכן נמצאת 4 שנים במרפאת כאב ויש לך כבר תיק רפואי עבה זה לפנות לשלומי סנדק, הוא יכוון אותך למסלול המתאים. אני יכול להעיד מניסיון שהוא מאוד עזר לי בנושא.

את יכולה לחפש מידע עליו בגוגל ולהכנס לאתר שלו.

3. רונה

רונה חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על ההתייחסות :)
    טופלתי שנתיים וחצי במרפאת כאב במרכז והמליצו לי על קנאביס בזמנו ולא רציתי.
    עברתי דירה לפני שנה וחצי ומאז אני מטופלת במרפאת כאב אחרת, שאלתי את הרופא לגבי קנאביס לא מזמן (התייאשתי... סבל נוראי וכמו שרשמת תופעות לוואי ללא הפסקה) והוא אמר לי שיש חוק חדש ואני אמורה לפנות ישירות למשרד הבריאות כי זה לא דרכם יותר...
    אגב גם הוא כבר מיואש מחוסר השיפור במצבי אז אני לא יודעת אם הוא אנטי או פשוט לא יודע...
    אבל השאלה שלי היא אם הוא נחשב לרופא מומחה מבחינת משרד הבריאות כי כאמור לא היה לי אורתופד קבוע.
    אתה יודע? מישהו יודע?

ותודה על ההמלצה, אפנה גם לשלומי סנדק.

4. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    עד כמה שאני יודע כל רופא מומחה יכול להגיש את הבקשה, ובמיוחד הרופא האישי שלך. הפואנטה היא שמספר הרופאים שיכולים לאשר היא מאוד מצומצמת וכאן הצוואר בקבוק (למרות שיש שיפור בזמן האחרון יחסית לשנים קודמות... מכמה חודשים לכמה שבועות)

בגדול ניתן למלא את המסמך דרך הלינק הזה
    https://forms.gov.il/forms/Resource...loadToolbar.htm?formid=CannabisReq@moh.gov.il

לאחר מכן יש להדפיס אותו ולשלוח למשרד הבריאות בפקס (יש המון מדריכים לגבי התהליך) בצרוף מבחר של המסמכים הרפואיים שלך, במיוחד אם ישנה המלצה נוספת לקנאביס.

5. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    יש לך כבר שנים של היסטוריה של טיפולים עם תרופות כאלה ואחרות, הרופא במרפאת כאב יודע כל מה שצריך הוא פשוט נאסר עליו כנראה(כמו כולם במרפאות כאב היום) לשלוח המלצות, אני לא בקיא בנושא של איזה רופא מטפל בבעיה שלך האם זה רק מרפאות כאב או אפשר להזמין פשוט לרופא שהוא לא במרפאת כאב. בכל אופן פשוט אפשר להזמין תורים לכל רופא שקשור לבעיה שלך והוא רופא מומחה ולבקש מהם אחד אחד שיסכיומו להמליץ(את השאר כבר יש לך).
    אני לא קראתי מה שהחבר מעליי רשם אז כמובן כדאי לבקר בלינק שהוא שלח קודם כל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!