1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מנורת גידול חדשה תוצרת ישראל עם ביצועים מדהימים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י perfectgrow, ‏23/8/14.

1. perfectgrow

perfectgrow חבר חדש

לייקים:
    0
    perfect grow 300w.jpg
    שלום לכולם

אנו שמחים לבשר על מנורת גידול חדשה עם נתונים גידול מרשימים.
    המנורה בהספק של 300 וואט מבוססת לדים המותאמים בדיוק לגידול איכותי.
    אין צורך לקרר את החדר יותר, לא פולטת חום, ניתן לגדל קרוב לצמח בלי חשש לפגיעה בו.
    חוסכת חשמל בכל מובן.
    תוצרת ישראל - אחריות ושרות כאן בארץ.
    מחיר ללא תחרות והכי חשוב - כחול לבן!
    הכנסו לפייסבוק שלנו https://www.facebook.com/perfectgow
    או לאתר http://www.ahashmal.co.il

2. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    היי
    האמת שאין כאן שום סיבה שאני יקנה את הנורה שלך "תוצרת ישראל" ב2600 שקל ולא יקנה משהו תוצרת ארה"ב לדים cree בכמעט חצי מהמחיר

3. roint-dam

roint-dam חבר חדש

לייקים:
    0
    הגנב הישראלי במיטבו
    אני קניתי מנורה של 450w ב 700 שקל
    150 וואט יותר ו 1900 שקל פחות
    גועל נפש

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אבל למה המחיר בלי שום פרופורציה?

5. perfectgrow

perfectgrow חבר חדש

לייקים:
    0
    אנחנו חברה של 30 שנה בעיסקי בחשמל והתאורה,

אני מסכים למה שאתה אומר לגבי מחירים זולים במדינות אחרות, אבל ואל תשכח דבר חשוב מאוד, שלפתח מוצרים איכותיים בישראל עולה כסף רב בייחוד כשמשתמשים ברכיבים יקרים מאוד.

שנית, תחשוב על גידול שנמצא באמצע דרכו והמנורה מתקלקלת כמו כל רכיבי אלקטרוני ואתה תקוע ללא נורה תחליפית עד שתקבל (אם תקבל בכלל) מנורה אחרת. אצלנו תוכל לקבל מידית אחת תמורת אחת ללא דיחוי תוך יום אחד ע"י שליח.

אצלנו אתה תוכל לקבל חלפים שנים רבות ולא תצטרך לרכוש מנורה חדשה שוב.

איני יודע מי הספק שלך בארה"ב אבל אני בטוח שלא תקבל שרות תוך יום ואפילו לא תוך שבועיים.

"טעמו המתוק של המחיר הנמוך ..." אתה יודע את ההמשך המר...

6. perfectgrow

perfectgrow חבר חדש

לייקים:
    0
    גנבים? אולי תשלם עבור איכות שאתה לא מכיר?
    אנחנו לא גנבים, אנחנו מספקים מנורה איכותית במחיר שנמוך מכל מחיר אחר בחנויות הישראליות בין 1000 ל 2000 ש"ח פחות (וגם אין להם במלאי). אולי המחיר לא מתאים לך אתה לא חייב לקנות. אבל אם שרות ואחריות מהירים חשובים לך אז תעשה את החשבון.

7. perfectgrow

perfectgrow חבר חדש

לייקים:
    0
    המחיר שלנו נמוך מכל מחיר אחר בחנויות הישראליות בין 1000 ל 2000 ש"ח פחות (וגם אין להם במלאי). ועוד מדובר על מנורות סיניות לא איכותיות.

8. perfectgrow

perfectgrow חבר חדש

לייקים:
    0
    תוכלו להתרשם מכמות האנרגיה / תאורה שהמנורה שלנו פולטת בחדר כאשר נמצאת בחדר גידול.
    growing room cut.jpg

9. AdamSeeds

AdamSeeds חבר חדש

לייקים:
    0
    בסדר זה לא חדש לנו
    אנחנו לא כאן מאתמול

במחיר שלך אפשר לקנות **4** מנורות לד של 180w ולהשתמש עם 2 מנורות ביחד מה שנותן תוצאה סופית של 360w
    וגם היו לנו עוד 2 אקסטרה ככה שגם אם 2 ובכלל זה לא מוצר שנהרס מי יודע מה יש עוד 2 חלופים
    או עוד 2 לעוד חלל גידול

10. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    היי - לא שאני מתכוון לקנות אבל סתם מסקרנות -
    באיזה לדים אתם משתמשים - איזה חברה ?
    איזה אורכי גל (או טמפ׳ של לבן)?
    איזה עוצמה לכל לד ?
    כמה יש מכל צבע ?
    והאם המנורה מספקת באמת 300 וואט, או שזו רק העוצמה הכוללת שהילדים מסוגלים לספק?
    ז״א - הרבה פעמים רושמים על מנורה את העוצמה המירבית שהילדים שלה #מסוגלים# לתת, אבל בפועל העוצמה של המנורה היא חצי או חפות (וככה זה אמור להיות)3

11. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    אפשר לדעת מי היצרנית של הלדים?
    ואני דיברתי על חברות כמו area51 שידועים כייצרני נורות לד מאוד איכותיים, עם אחריות והכל ב1000 שקל פחות, שרות תמיכה טכנית מעולה ולא צריך לחשוש שקונים מהם בוא נגיד.
    כל עוד אנחנו משתמשים בנורות איכותיות לא צריך לדאוג שנורה תהרס לנו אחרי חודשיים אבל הכל יכול לקרות וזאת נקודה טובה שאתם מציעים שירות כזה אבל לא זה ולא שאחרים מוכרים ביותר יקר מצדיק את המחיר במיוחד שזה מייוצר בישראל לדבריך ולא עבר מספר ידיים

12. טלמסקה

טלמסקה חבר חדש

לייקים:
    0
    תשמע אחי כל הכבוד על המוצר הישראלי.. ( גם המחיר)
    אבל לי זה זה לא נראה שונה הרבה מהלדים הסינים! מה הספק פר לד? היכן יוצר מה שם האבא והאימא?
    למה בטכנולגיה הישנה לפי מה שאני רואה, היום בלדים החדשים יש רפלקטור לכל לד, והלדים מינימום 5w כל אחד..
    בחצי מחיר!!
    עכשיו ספר לנו מה יש בתוך קופסה שאתה מוכר?

13. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    הרפלקטור זה לא באמת ביג דיל...
    מה שמשנה, ועכשיו בדקתי באתר שלהם זה שהמנורה זהה לגמרי לסוג המנורות שjoyhydrogrow מוכרים, אולי חוץ מסוג הלדים שאנחנו עדיין לא יודעים מה הם,
    אבל הלדים הם -3 וואט כל אחד, כפול 100, ובתכלס מריצים אותם על 40% בערך מה שאומר שהמנורה לא נותנת יותר מ-140 וואט, אבל זה רק הבחור שמרכיב אותן יכול להגיד,
    לא באמת משנה אם הם היו גם 5 וואט, מה שמשנה זה בכמה מריצים כל לד, או מה התפוקה האמיתית של המנורה.

14. טלמסקה

טלמסקה חבר חדש

לייקים:
    0
    Woogs ידידי בטח שיש הבדל בין3w-5w, ונכון תלוי אם נותנים לו לעבוד כמעט במקסימום, והרפלקטור מרכז את האור.בזויות לכיסוי מושלם. כך שכל שטח שהמנורה אמורה להאיר מקבל בצורה שווה.

15. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    כן ואתה גם מאבד אור דרך הכיסוי פלסטיק של המנורה, אבל זה זניח .
    מה שמשנה זאת העובדה שמשווקים מנורה שנותנת גג 140 וואט בתור אחת שנותנת 300

16. טלמסקה

טלמסקה חבר חדש

לייקים:
    0
    בדיוק כך!
    הדור של המנורות האלו כבר פסה!
    קל וחומר שאין פרטים מספקים כולל אורכי גל טבלה מפורטת .לא ממליץ!!

17. perfectgrow

perfectgrow חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רב
    אנחנו משתמשים בלדים שמייצרים עבורינו במיוחד (לפי דרישתינו) החברה עצמה יפנית אבל אנו מקבלים את הלדים מנציגיהם מטייוואן.
    לקח לנו המון זמן והרבה אכזבות עד שמצאנו את הלדים המתאימים והטובים לשימוש במנורה.

אורכי הגל שנמצאים במנורה הם רבים, הטווח הוא 400-730 כאשר מכל אורך גל יש מספר לדים. איני יכול להכנס למספרים המדוייקים מהאופן המובן שזהו סוד מסחרי, אבל אוכל לומר לך בבטחון שבמנורה יש את כל אורכי הגל הנחוצים.

כמוכן יש לדים נוספים במנורה שמספקים אינפרא אדום ואולטרה סגול, גם מקור אור לבן וצהוב יש באורכי גל 3500k ו6500k שנמצאו מתאימים.

כל לד הוא 3w אמיתי ומפיק 3w בקירוב אם זה מעניין אותך אז ההספק עומד על על 2.93w לכל לד בעוצמה מלאה.

מפני שיש 100 לדים עצמאיים במנורה אזי ההספק הכללי הוא 300w.

למעשה הדבר הכי חשוב במנורה לפני הלדים הוא ספק הכוח (למעשה דרייבר) ובמנורה נמצאים שניים בהספק של 150w כל אחד. אלו ספקים מוגני מים, לחות, קצר, צריכת יתר, ולמעשה יש להם את כל ההגנות שצריך.

ו-הנתון הכי חשוב שצריך לעניין את המגדל הוא נתוני ה-par שהמנורה מוציאה, והמנורה שלנו נותנת נתונים מעולים שזה ה-דבר החשוב ביותר.
    נתוני par אלו עוצמת קרינת par / מרחק מהצמח. מבדיקות שעשינו מול מנורת 600w hps ממרחק 60 ס"מ התקבלה תוצאה דומה עם שתי מנורות 300w ממרחק 20 ס"מ. ללא צורך בציוד הקירור והאיורור הנחוץ כמו שצריך עם hps. ושלא לדבר על צריכת החשמל ועלותה.

בניסויים שעשו עבורינו בגידול אמיתי התקבלו תוצאות מעולות של קצב גדילה וגדילה איכותית מאוד.

מקווה שעניתי על כל מה ששאלת לשביעות רצונך. אם יש לך שאלות אתה מוזמן לשאול שוב.

18. טלמסקה

טלמסקה חבר חדש

לייקים:
    0
    עם על הכבוד עדין זו טכנולגיה הישנה של המנורות, כל היצרנים והספקים עברו לדבר החדש, והוכך שבטכנולגיה החדשה התוצאות יותר טובות.
    ותוסיף לזה את המחיר שהוא לא נורמאלי!! חחחח לומר בהודעה שהמנורה מוציאה את כל אורכי הספקטרום.. זו בדיחה ורואים שאתה גם לא מבין כלום, סליחה שאני ישיר ואומר לך הכול כי פשוט הרבה חברה אכלו אותה פה עם הזבל הסיני/ טיוואני
    אז עדין לא ממליץ!!!! במחיר הזה אפשר לקנות אחלה מנורה אמריקאית.

19. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    היי טלמסקה,
    אין צורך ללכלך סתם עליהם, סך הכל אנשים כמו כולנו שמנסים לעשות פרנסה, אין בזה שום דבר רע,
    מי שלא נראה לו המחיר - שלא יקנה, או שיתמקח, או שלא יודע מה יעשה, הם בסך הכל מפרסמים את עצמם וזה לגיטימי לגמרי, ואתה לא יכול "לא להמליץ" עליהם מבלי שאפילו ניסית את המוצר (!)

כן, זה קצת יקר, וכן - המנורה לא נחשבת הכי איכותית, אבל עם כל הכבוד היא גם לא נשמעת לי רעה בכלל,
    קצת קשה לי להאמין שמריצים לד של 3 וואט ב-2.93, כי זה גם מקצר משמעותית את אורך החיים שלו וגם גורם לו להתחמם מאד (מה שיכול לשרוף אותו או כל מיני תקלות אחרות, אבל אולי מפה בא הנתון של - "שירות חלפים ותיקונים"), וזה מבלי להזכיר שהלד פשוט יעבוד טוב יותר ויתן יותר אור פר וואט אם יריצו אותו בפחות מ-40%, אבל - עדיין - הם אלה שבונים את המנורה וזה לגמרי אפשרי לקחת לד של 3 וואט ולהריץ אותו ב-3, אז אם הם אומרים שזה 293 אני רוצה להאמין להם.
    זהו.

פרפקט - ברוך הבא לפורום.

20. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    perfectgrow,

אני מצטער שאני מגיב בצורה כ"כ חריפה, אבל מה שאתה אומר נשמע חובבני לכל היותר.
    ספקטרום של מנורה אינו סוד מסחרי, אלה פרמטר שלפיו קונים את הנורה או לא.

הדבר הראושן שגוף או אדם רציניים ישאלו לפני שישקלו לקנות ממך מספר רב של נורות הינו הספקטרום של הנורה.
    אני חושב שלצרף את ספקטרום הפליטה שמופק מהנורה הינו דבר מאוד בסיסי. הרי בכל מקרה כשהנורה תגיע למשתמש, הדבר הראשון שהוא יעשה הינו בחינה של הספקטרום ובדיקה אם הוא מתאים לצמח או לחילופין לפי המפרט שציין היצרן.

דרך אגב, מה שטף הפוטונים למ"ר לשניה שהנורה שלך מפיקה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!