1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מניסיונכם, מה קורה אם תופסים עלי ג'וינט?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י דוד נחשוני, ‏24/8/16.

1. דוד נחשוני

דוד נחשוני חבר חדש

לייקים:
    0
    מבחינה פלילית, מה קורה אם תופסים באמתחתי ג'וינט, כאשר נניח שהוא מכיל תערובת של טבק וירוק (בסביבות החצי גרם)?
    אני לומד הנדסת חשמל ואני יודע שרישום פלילי עלול להוות בעיה בחלק ממקומות עבודה, וכן שהסיכוי להוציא ויזה לארה"ב שואף לאפס, לכן אני שואל:
    מה הסיכוי ומה פחות או יותר צריך לקרות שאירוע כזה יסתיים ללא שום תיעוד פלילי, ככה שמבחינה טכנית הרישום הפלילי שלי יהיה צחור כשלג במידה ויבדקו את עברי?

תודה רבה לכל העוזרים.

2. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    בדרך כלל אם תתפש עם
    ג'ויינט אחד. יעשו לך חיפוש באוטו ויעשו לך נו נו נו ויגידו לך לתשמיד את הגו'יינט ותלך הביתה
    אלה אם כן תיפול על שוטר עלוב מנאייק חסר חיים וחסר השכלה (כמו רובם) שמושפל בבית ע"י אישתו... והוא יחליט שאתה סכנה לציבור ולאנושות וירצה להרשים את החבררה בתחנה שהוא ביצע מעצר מתוחכם והצליח ברוב חוכמתו תוך סיכן חיים לתפוס דג שמן עם חצי גרם

או אז אתה בבעיה

Dread Pirate Roberts אוהב/ת את זה.
  3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    יעשו לך נונונו

4. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אחת הפעמים היחידות שבאמת תפסו אותי עם משהו עלי זה היה עם ג'וינט קינג סייז חצי מעוך בכיס שבכלל שכחתי ממנו... ואלה ניראה לי השוטר פשוט לקח אותו לעצמו כי אפילו דיווח בקשר לא היה...
    פשוט לקח והלך כאילו אירגנתי אותו חחחחחח
    אבל כל מקרה לגופו.

jessy-khalifa ו-TurboWin אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!