1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מספר שאלות בנוגע לגידול

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י the smok, ‏23/10/13.

1. the smok

the smok חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום
    לאחר קריאה של כל המדרכים המצוינים כאן יש לי מס' שאלות בנוגע לגידול
    התחלתי גידול לפני כשבועיים גידול בחוץ בימים אלו אני שוקל להעביר אותו לגידול indoor המקום המיועד חם ולח.
    השאלות שלי הם ככה:
    1. באיזה שלב כדאי לי להעביר אותו (יש לי מנורה hps 250w) אחרי כמה ימים או שבועות?
    2.איך אני מפצה על החום והלחות (רק מאוורר יספיק)?
    3. קראתי פה על כמה דברים כגון מודד חום ומודד מליחות זה נחוץ לי לגידול ראשוני ?
    תודה לעונים ואחלה אתר עשיתם פה שאפו.

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    1)מההתחלה.
    2)אם חם מדי אז ונטה תעשה את העבודה (תבחר גודל נכון), חוץ מזה אתה חייב לדאוג לכניסה של אוויר חדש לחלל גידול שלך.
    3)אתה חייב מד חום וזה עולה כמה שקלים עד עשרות שקלים אז לא להתקמצן, את כל שאר המודדים אתה לא צריך.

בהצלחה

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני חושב שתנאי מזג האויר כבר לא מאפשרים גידול חוץ בשלב זה של השנה. קר ואין מספיק שעות אור.
    הטמפרטורה האופטימלית לצמח הינה סביב 30 מעלות צלסיוס. הלחות האופטימלית הינה בסביבות 60%.
    אם אתה חושש שהחום והלחות גבוהים מידי, אז אני מציע לך לקנות מד לחות (היגרומטר) ומד טמפרטורה (טרמומטר-מדחום) עדיף אנלוגים.
    אם אתה באמת סובל מחום ולחות גבוהים, יכול להיות שמאוורר יספיק כדי לפתור לך את בעיות אלו.

4. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    כמו שאגרונום אמר, את העונה של גידול בחוץ פספסת כבר, אין דור זאת האופציה היחידה כרגע.

אלא אם כן אתה גר בתור מאפיית פיתות אני חושב שמבחינת טמפרטורה אתה יכול להיות רגוע, תמיד אפשר להשאיר מזגן דולק עם טרמוסטט ליתר ביטחון רוב הסיכויים שהוא לא יצטרך לעבוד בכלל.

טמפרטורה אופטימלית זה 28 -30 וזה צמח שיכול לשרוד גם בטמפרטורות יותר נמוכות או גבוהות אבל האיכות תהייה בהתאם.

אז בהתחשב בעובדה שאני לא יודע מה המצע גידול שלך , עם איזה דשנים בחרת לעבוד (אם בכלל) ואיזה מנורה תשמש אותך לא הייתי מתמקד כרגע בחום ולחות זה חשוב אבל הרבה פחות

חום ולחות אידיאלים ( שוב בהנחה שאתה לא גר בתוך לוע של הר געש) , יכולים לשפר ב5 עד 10 אחוז בערך גידול טוב, כל טמפרטורה שיכולה להרוס לחלוטין את הגידול אתה ממילא לא תוכל לסבול אותו ותרגיש מיד אז אפילו אל תקנה מד אם כל שאר הגידול הוא חובבני (כמו למשל גידול בתוך עציץ של אדמה מהום סנטר ובלי דשן בכלל)

בהצלחה :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!