1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מספר שאלות בסיסיות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י AxAx, ‏12/5/18.

1. AxAx

AxAx חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם, אני כבר מס חודשים מעשיר את הידע לקראת הגידול הראשון ויש לי מספר שאלות שלא הצלחתי להבין עי מדריכים...

לגבי דישון- אם אני מגדל כמובן על מצע אדמה ומערבב אותה ביחד עם דשן האם זה אפשרי? האם זה תופס לכל תהליך הגידול או שצריך להוסיף דשן לאדמה כל כמה זמן? אם כן איך אני עושה את זה בפועל ?

לגבי תאורה בתור התחלה אני אתחיל עם 2 עציצים ,האם תספיק מנורה אחת בעוצמה חזקה או שעדיף לפזר מספר מנורות יותר חלשות? אשמח כמובן להמלצות למנורות שעושות את העבודה למגדל המתחיל והאם צריך כמה סוגי מנורות לכל התהליך ?

ושאלת השאלות שלא מצאתי מידע יותר מידי לגביה... מה לגבי עלויות חשמל? ל2 עציצים מה העלות הכוללת מנסיונכם??

וכרגע לגבי נושא אחרון נושא האוורור , האם צריכה להיות כניסה ויציאה של אוויר בחדר הגידול לאורך כל תהליך הגידול? אם כן מה לרכוש להמלצתכם ל2 עציצים , וטיפים יעזרו איך ואיפה למקם את כל הציוד....

תודה מראש לגברים שיענו ויעזרו לי להגשים חלום !!!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!