1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מספר שאלות | שטיפה והשקייה

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י eli.cohen.totah1, ‏26/8/14.

1. eli.cohen.totah1

eli.cohen.totah1 חבר חדש

לייקים:
    0
    עשיתי שטיפה לצמח אחד שהגיע לפריחה סבירה יחסית.
    אמרו לי לבצע שטיפה שבועיים לפני הקציר.....
    אני ארשום אילו פעולות ביצעתי ואם מישהו יכול לאשר לי או לתקן אותי.

1. השקיתי 36 ליטר (3 פעמים הקיבולת של העציץ עצמו שהיא 12 ליטר).
    שמתי 10 סמ"ק על כל 5 ליטר כמו בהוראות יצרן...
    2. השקיתי לאט לאט ונתתי לנוזל להיספג באדמה היטב ..... האם זה משנה אם אני נותן לו להיספג או לא ממתין ומציף אותו בלי לתת לו להתייבש....?
    3. הבנתי שאחרי שטיפה אז אני צריך להשקות עם מים רגילים מאוזנים ב ph...
    4. במידה והטריכומות כבר מלוכלות, זה קריטי מאוד ? אני מאוד מנסה לצלם וזה פשוט סיוט..... זה נראה שחלק מהשערות שרופות כאלה והטריכומות מלוככלות ויש כאלה שעדיין נקיות חדשות.... תלוי באיזה פרחים (הזמנתי מיקרוסקופ חדש משהו טוב אבל עד שיגיע כבר הכל יהיה מוכן אחרי ייבוש...

תודה לעוזרים

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    1. סבבה .
    2.לאט לאט לתת לזה להיספג זה מעולה.
    3.לא שמעתי דבר כזה ובכללי אם אין לך בעיות אל תשחק עם חומציות.
    4.מה זאת אומרת מלוכלכות? או שהן ממש צבועות בכתום/זהב כזה או שהן שקופות/חלביות. יכול להיות שחלק מהפרחים כבר בשלים על יתר המידה וזה גם קורה...תבדוק מדריך קצירה בחיפוש של המגזין.

בהצלחה לך אלי כהן התותח1.

3. eli.cohen.totah1

eli.cohen.totah1 חבר חדש

לייקים:
    0
    לגבי סעיף 3 אז הכוונה היא להשקות לא באופן מיידי במיים...... אלא אחרי שמתייבש בשלושה ימים אז להשקות במים רגילים. מאחר ואני לא אבצע קציר בימים הקרובים, עושים שטיפה כשבועיים לפני כך הבנתי.
    לגבי ה ph אז תמיד אני דואג לשים על 6...... לא משנה מתי ובאיזה שלב אז תמיד מאוזן....

4. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אז כשאתה עושה שטיפה רצינית , מציע לך לאחר מכן לא להשקות כלל ולתת לאדמה להתייבש לגמרי (אפילו לשים בחוץ בשמש זה יזרז את התהליך)..
    רק כשהאדמה יבשה אז אפשר להמשיך להשקות...יכול להיות שזה יקח 3 ימים ויכול להיות שזה יקח 5 ימים...חשוב אבל שהיא תתייבש היטב.

5. eli.cohen.totah1

eli.cohen.totah1 חבר חדש

לייקים:
    0
    כמובן, זה ידוע...... אחרי זה השקייה במים מאוזנים בלבד, נכון ?

6. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אני מאמין במים מן הברז :) אבל תמשיך להשקות אותם לאחר שווידאת שהם יבשים לגמרי והתאוששו מהשטיפה אז כפי שהשקת תמיד... רק תהיה מתון עם כמות המים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!