1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מעבר מפלאורונט ל-hps

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י nibiru, ‏3/12/13.

1. nibiru

nibiru חבר חדש

לייקים:
    0
    אני ממש בהתחלה, הזרעים נבטו ורק העברתי אותם לעציץ קטן (עדין לא יצאו מהאדמה).
    כרגע משתמש בנורת פלאורוסנט 72w. כמה זמן אני יכול למשוך עם זה לפני מעבר ל-hps? עדיין אין לי ורוצה לדעת כמה זה לחוץ, חוץ מזה שזה גם יותר זול..

תודה

2. תום

תום חבר חדש

לייקים:
    0
    אחרי שבועיים בערך אתה כבר יכול להעביר אותו להיות מתחת לנורת נל"ג רצינית יותר, אתה גם יכול להשאיר אותו לכל אורך תקופת הצמיחה מתחת לפלורוסנט אבל קח בחשבון שזה יפגע בכמות היבול הסופי...

3. nibiru

nibiru חבר חדש

לייקים:
    0
    האם כדאי להשתמש בנורות HPS המשולבות או לקנות MH לצמיחה ו-HPS לפריחה?
    כמו כן מה דעתכם על הנורה המשולבת הזו: http://www.hydrogrow.co.il/products/172423

4. darker

darker חבר חדש

לייקים:
    0
    קניתי נורה דומה לזו, ואני גם ממש בהתחלה. העציץ הראשון שלי מת, בשלב הפריחה המוקדמת ככל הנראה בגלל בעיית חום בארון.
    וזו אחת הבעיות לדעתי של הנורות האלו, הנורה עצמה והמשנק שלה פולטות המון חום שמחמם את חלל הגידול מאוד. אומנם הן מאוד נוחות וחסכוניות כי הן מספקות לצמח את כל ספקטרום האור שהוא צריך במהלך כל שלבי הגידול, וזו נורה שיחסית מזיקה הרבה שעות. אבל זה יוצר בעיית חום שלי אישית, קשה לפתור.
    אני עכשיו בגידול השני, עובד עם ארון פתוח ומזגן בחדר ונקווה לטוב...

בהצלחה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!