1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

משהו שראיתי במהלך שוטטות באינטרנט

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ציון, ‏26/12/13.

1. ציון

ציון חבר חדש

לייקים:
    0
  2. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    שואל השאלה מדבר בהיגיון
    היתי במצבו בגיל 17 , הכל תלוי באיך אתה לוקח את זה בפסיכולוגי וכמובן מתבגר

3. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    ]אם קנאביס לא עושה לך טוב ואתה רוצה להפסיק , עדיין אין בזה משהו רע.
    קנאביס זה לא תשובה לאושר, קנאביס זה תחביב או תרופה.

מי שחושב שבלי קנאביס אי אפשר להשיג חיים מלאים וטובים , הוא פשוט בן אדם מטומטם לדעתי, וחייב למצוא גם חברים שלא נוהגים לעשן, כדיי להבין את זה.
    ונהפוך הוא- אנשים שמבססים את חיים רק על עישון קנאביס , הם אנשים רקניים ומורמרים ביותר, והאלה האנשים שחייבים להפסיק או לעשות הפסקה תקופה מאתמול.
    שאני אומר מבסס , אני מתכוון על לעשן כל היום ולא לעשות שום דבר אחר בחיים חוץ מלעשן , ולא על אדם שסוחר ופותח עסק של קנאביס.

אני פשוט שונא את כל המעשני תחת האלה שחושבים שקנאביס זה הדבר הכי חשוב שתעשה בחייך וכל מי שלא מעשן הוא עצוב וחייו בזבל, והוא לא יהיה מאושר בחיים.
    אני יודע שלא אומרים את זה בדיוק ככה , אבל ככה זה נשמע - לפחות לי.

אין דבר רע בקנאביס, אבל אם אתה מעשן כל היום, אל תעשה את זה על חשבון דברים אחרים שאתה אמור לעשות ביום יום , אם אתה לא יכול אל תעשן.

#3 Bong, ‏26/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏27/12/13

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!