1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתחיל עובש בקציר וייבוש

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י bblsdww, ‏3/4/17.

1. bblsdww

bblsdww חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים
    במוצאי שבת שעבר (לפני 8 ימים בערך) הורדתי 2 ראשונים. ממש יפים ושמנים.
    3 ימים אחר כך עוד שתים ירדו
    ומוצאי שבת עוד 2 .(לפני יומיים)
    בחדר הגידול התחיל להתפתח עובש על הקיר (לא בתוך האוהל) ואני בטיפשותי לא לקחתי את זה ברצינות.. הוא המשיך להתפשט על הקיר והתקרה .
    אז אחרי הקציר האחרון בדקתי את ה2 שקצרתי שבוע לפני שהיו בחדר הזה לייבוש (כן אני יודע שיצאתי אדיוט אבל גידול ראשון... ) הם כמעט יבשים וראיתי שבפנים יש חלקים שהתחיל להתפתח עובש.. לא מפלצת כמו שראיתי בתמונות בחיפושיי באינטרנט אבל מלחיץ פחד. פירקתי מהר את כל הצמחים שנקטפו במקום קולות שמנות וגדולות למלא פרחים קטנים יותר.
    והוצאתי מהחדר
    ניקיתי את החדר עם אקונומיקה (לא בתוך האוהל) והורדתי את העובש מהקירות ומהתקרה בניקיון יסודי אחושרמוטה..
    עכשיו בעין לא מזויינת מה שנקרא לא רואים את העובש . רואים קצת על הנגלה הראשונה על האחרים לא רואים. אז אעבור עליה (ים עבודה) ואנקה נקודתית איפה שניפגע..
    אבל עם מיקרוסקופ אפשר לראות שעל כל הנגלות התחיל להתפתח עובש (ממש התחלה.. שערות שקופות כאלו פה ושם) אז כולם נפתחו שלא תהיה הרבה לחות ותהיה זרימה של אוויר שלא יתפתח יותר מידי.
    נשארו לי 2 שהיום אוריד ( מת מעייפות כמה עבודה ולחץ של זמן.. קם בבוקר נותן ניקיונות נוסע לעבודה וחוזר ממשיך עד הלילה ושוב חוזר חלילה כבר יומיים) .
    בקיצו ה2 שאקצור היום לא רואים עליהם כלום אבל עם מקרוסקופ ראיתי על העלים שמתחיל שערות שקופות.. מה שאומר שאני חייב להוריד אותם היום לפרק אותם כמו האחרים..
    עכשיו השאלה היא איך אני מנקה את האוהל מכל הנבגים? והמפוח פחם ? לא יודע מה לעשות עם זה.. אקונומיקה מפחיד קצת להשתמש בתוך האוהל ואיך אני יכול לנקות את כל מערכת האוורור (מפוח ופחם) מבפנים כדי שלא תזרוק עוד נבגים על הפרחים ? כי אני רוצה להחזיר הכל שייתייבש באוהל אבל הוא מזוהם מנבגים באוויר כנראה..
    בגדול השאלות שלי הן :
    1 מה אפשר לעשות כדי שהעובש לא יתפתח על הייבול שנקטף ?
    2 איך אפשר לחטא את מערכת האוורור והאוהל כדי שאוכל לייבש בפנים ?
    3. איזה חומרים אפקטיבים לשימוש בתוך האוהל לחיטוי יסודי?
    4. מה עושים עם הפחם והמפוח ? אני מאמין שבתוכם יש מעט עובש מה שיכול לזהם כל מה שנמצא ליידם וצריך את זה לייבוש..
    איזה פלונטר יא ראבאק

כל עצה תתקבל בברכה חברים זה מתסכל רצח רק המזל שתפסתי את זה לפני שהשמיד לי את כל הייבול.. בתמונה לא תראו כלום אז לא העלתי

ברכה ואהבה לכולם

2. Cbdtronic

Cbdtronic חבר חדש

לייקים:
    11
    1 מה אפשר לעשות כדי שהעובש לא יתפתח על הייבול שנקטף ? לשמור לחות בזמן ייבוש מתחת ל 60%
    2 איך אפשר לחטא את מערכת האוורור והאוהל כדי שאוכל לייבש בפנים ? אוהל לשטוף במים וארונו מיקה ולייבש טו לגבי השאר לא ידוע לי איך
    3. איזה חומרים אפקטיבים לשימוש בתוך האוהל לחיטוי יסודי?אקונומיקה ולשטוף טוב טוב
    4. מה עושים עם הפחם והמפוח ? אני מאמין שבתוכם יש מעט עובש מה שיכול לזהם כל מה שנמצא ליידם וצריך את זה לייבוש.. לפרק ולנקות טוב טוב כמובן בתנאי שניתן
    איזה פלונטר יא ראבאק

בלי קשר תמתין לעוד תגובות אחי ובלי לחץ

bblsdww אוהב/ת את זה.
  3. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    לגבי הייבוש/יישון - תפריד את כל הפרחים מהגבעול ותייבש ברשת בחדר אחר.
    לגבי נבגים - יש מוצרים ייעודיים למניעת עובש, תקרא קצת באינטרנט. מלבד לניקוי יסודי של החלל - אני מדבר על מניעה להבא.

bblsdww אוהב/ת את זה.
  4. bblsdww

bblsdww חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה נשמות טובות
    אחרי שאעשה מניקור לפרחים הפגועים ואייבש במקום עם לחות נמוכה והכל אתם אומרים שלא תהיה בעיה לעשן את זה ? בעין לא רואים את הנזק..
    לגבי יישון - לא תהיה בעיה ליישן ? לא יגרום לעובש לחזור להתפתח אם אעשה את היישון כראוי?
    הרבה אהבה ותודה

5. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אם תעשה הכל כראוי לא אמורה להיות בעיה.

6. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    בקבוק שפריצר ולרסס את האוהל בחומץ מהול במים 50/50%

אקונומיקה מנקה טוב רצפות אסלות ולכלוך. אך לא הורגת את הנבגים של העובש!

חומץ הורג ומחסל את העובש!
    והחומץ לא כימי!

מומלץ לפרק מאווררים ומפוח ולנקות עם חומץ. וגם את כל החלל ולייבש.

ולהבא לשמור על איוורור טוב.

7. WindForce

WindForce קנאביסט

לייקים:
    77
    העובש הוא בחדר, והיבול תלוי באוהל ועדיין קיבל עובש?
    עשיתי את זה פעם ולא קרה לי, אבל אולי בגלל שאני עם סופח לחות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!