1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נורת UV

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י alon89398, ‏19/1/17.

1. alon89398

alon89398 קנאביסט

לייקים:
    11
    הלכתי לחנות לקנות עוד מנורה קטנה שתיתן חיזוק לצמח הנמוך והמוכרת בחנות המליצה לי להוסיף גם מנורת UV רבע שעה בים לא כל כך הבנתי מימנה מה זה נותן אבל בתמונה הכוללת לפיה זה מחזק את הסטלה שהפרח יתן האם זה נכון?

2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    זה נותן עוד 150 ש"ח לקופת הידרושופ. הם גם היחידים שממליצים ללקוחות.
    תשמע, השמש משדרת לנו קרינה בגלים שעין בלתי מזוינת לא רואה.
    בוא נרד לרזולוציה של מה יש שם ונקרא לזה UV - מנורה ב150 ש"ח לא עושה את זה.
    זו קרינה שהצמח מתגונן מפניה וגורמת לו להוציא עוד שרף AKA טריכומות - נשמע טוב? כי זה נשמע ככה שמשווקים את זה ככה.
    מה אם - מנורה ב150 שלא מוציאה אור, לא מוציאה חום ושורפת לך 150 וואט על חשבון התחת הפראייר הקטן שלך? נשמע פחות טוב? PASS.

3. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    חולק אליך אחי היה לי ניסיון קצר אם מנורה כזאת ועשה רושם שהיא עשתה עבודה די יפה.
    היתה תלויה מצעד הצמח ( 25 וואט פלורסנט) ב3 שבועות האחרונים של הפריחה. היא נשרפה 5 יום לפני הקציר.
    מה שסמתי לב ש2,3 הפרחים שהיו ליידה היו מכוסים ביותר שרף. הזמנתי עוד אחת ארוכה רוצה לנסות שוב. ניראה...

4. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אתה חלקת עלי אבל אישרת שהמנורה נשרפה לך בזמן מחזור אחד ושראית שינוי ב 2-3 פרחים בלבד.
    אני לא אומר שהצמח לא מתגונן בטבע מקרינת UV, אני כן אומר שהמנורה הזאת לא מספקת את המבוקש ממנה.

5. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    כן המנורה קניראה היתה לא משהו.
    היא גם היתה חלשה מאוד. בגלל זה גם היא השפיע רק הפרחים שהיו קרובים.

אבל לדעתי שיתן לה הזדמנות. (תזמין מחול הרבה יותר זול)

6. Eff

Eff קנאביסט

לייקים:
    225

לא רק הידרושופ ממליצים עליה, אלא גם רשתות וחנויות אחרות.
    יצרני לד מאד רציניים מחזקים עם UVB , קליפורניה לייט וורקס ממש מוסיפים t5 UVB בדפנות
    של הדגמים הכי מובילים שלהם.

יש המון מידע ברשת שזה משפר potency בייצור השרף , הבעיה היחידה שזה לא מדיד ואין מספיק
    מחקר רציני בנושא הזה.

hydrotony ו-vvasili אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!