1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נו ? אז מי פה נכנס לקורס הקנאביס הראשון של הטכניון ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י בולבול הקבולבול, ‏9/1/16.

1. בולבול הקבולבול

לייקים:
    35
    יש פה חבר'ה מקורס הקנאביס הראשון של הטכניון ?
    איך שם ?
    נשמח לשמוע חוות דעת

סליחה זו למעשה שאלה מפגרת.... שואל מחדש
    יש פה מישהו, שמכיר מישהו, ששמע על השכנה של החתול של מישהו, שנכנס לקורס קנאביס הראשון ושמע את חוות הדעת משם :)

2. יוחנן דנינו

יוחנן דנינו קנאביסט

לייקים:
    21
    פעם ראשונה שאני שומע על זה וזה נשמע ממש סבבה.

מסתבר שהלימוד הם במתחם שרונה בתל אביב, ממש קרוב אלי.

ומדובר ב8 מפגשים נטו, שזה די ממוקד.

השאלה היא האם כל מי שנרשם לזה גם נרשם על איזו רשימה נסתרת של השב"כ, וזה מה שמרתיע אותי מלהירשם (אם זה בכלל עדיין אפשרי).

3. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    כמו-כן אתה מדבר על זה http://cont-edu.technion.ac.il/תכניות-לימוד/לימודי-תעודה/ניהול/קנאביס-רפואי---יזמות-טכנולוגית-ועסקית

אם המטרה שלך זה להשתלב בסופו של דבר בתחום הקנאביס הרפואי בארץ, לך על זה. בכל אופן אני רואה שאין שום סיבה לא ללכת לכזה דבר.

עריכה:
    התקשרתי ליחידה של הקורס, קיימת דרישה שיהיה ניסיון, אם אתם בעלי חוות (או בעלי חוות מחו"ל) או כאלה שיקבלו רישיון לחווה. או כל ניסיון בחיים (שכמובן קשו לקנאביס, או גידול חקלאי)- בעצם הם רוצים בהתחלה דוקטורים\אנשי מדע\רופאים וכדומה. ולא אנשים רגילים שרוצים להתחיל מהקורס.

עריכה 2:
    ההרשמה לקורס הבא מסתיימת ב17.1.16. אם אתם רוצים להירשם תעשו את זה עכשיו.

#3 nimrodg, ‏10/1/16
    נערך לאחרונה ב: ‏10/1/16

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!