1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סטלה רעה שנמשכת כבר יומיים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Xxxyosixxx, ‏6/7/20.

1. Xxxyosixxx

Xxxyosixxx חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חברים, אני לא מעשן הרבה וכנראה שבמוצש עשיתי פייסל חזק מידי (לבד).
    בהתחלה היה סבבה, אבל עם הזמן התחלתי לקבל טריפ רע ורק רציתי שהלילה יעבור.
    קיוויתי שבבוקר ההרגשה תעבור אך אני עדיין מרגיש חוסר נוחות וסוג של אי הימצאות במרחב ועברו כמעט יומיים.. (הזמן עובר לי מהר, מרגיש שאני פועל על ניוטרל)
    מישהו עבר סיטואציה דומה? אני בלחץ שהמצב הזה יישאר והוא בלתי הפיך אני כבר יומיים במצב הזה ואני מרגיש שהוא משפיע עליי גם בהתנהגות האישית..

2. נהדר

נהדר חבר חדש

לייקים:
    1
    מה שחשוב במצבים כאלה שאתה נכנס לסטלה או לחוויה שהיא לא נעימה זה לא להתנגד, אם אתה מבין שפיזית אתה בטוח אז אתה לא אמור להיכנס לפאניקה, עדיף לתת לחוויה (גם אם היא קשה) פשוט לקחת אותך איתה ולא לשפוט.
    נשמע שהיה לך מאוד קשה אז אני רק מציע עכשיו לעשות אותו דבר, אם אתה מרגיש קצת מצולק, אתה יכול לעשות מדיטציה קצת, לשמוע מוזיקה, אבל הכי חשוב זה להבין שהכל יעבור ולא לשפוט כלום.
    מאחל לך כמה שיותר טוב

Xxxyosixxx אוהב/ת את זה.
  3. Kolumbus

Kolumbus חבר חדש

לייקים:
    2
    קרה לי גם. גם אני מעשן מידי פעם וזה לא עושה לי טוב קרה לי שעשנתי כמות גדולה והרגשתי רע כמה ימים אחרי עייפות ניתוק בחילה ועוד. זה יעבור לך הכל טוב לך תתאוורר תעשה ריצה או משהו שיריץ את הדם ויגרום לך לתחושה טובה. מקסימום דבר עם מישהו זה יעשה לך טוב. הכי חשוב תהיה רגוע זה יעבור :)

Xxxyosixxx אוהב/ת את זה.
  4. RocketLauncher

RocketLauncher חבר חדש

לייקים:
    1
    אני אמליץ לשתות תה עם לימון. לימון יכול להוריד סטלה לא רצוייה
    ובאספקט הנפשי, תרגע בסך הכל זה בסדר להרגיש קצת מוזר ולא יציב, זה יעבור עם הלימון

Xxxyosixxx אוהב/ת את זה.
  5. Xxxyosixxx

Xxxyosixxx חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה! באמת יותר טוב היום!

6. Xxxyosixxx

Xxxyosixxx חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה !!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!