1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה באיורור אוהל 240x120x200 cm

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י GanjaFarmer, ‏27/12/14.

1. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    האלן חבריס יש לי אוהל גידול של 240x120x200 ס"מ

אני צריך הצעות לגבי איורור החלל :כמה מק"ש ,והאם אני חייב 2 ונטות(ראיתי פרויקט של מישהו שפשוט פתח את כל חורי האיורור של האוהל ויש לו רק ונטה שמוציא אוויר והצמחים נראים מבסוטים)

וצריך הצעות לגבי תאורה,ולגבי פילטר פחם לחלל שכזה

תודה לכל העוזרים

2. smily

smily חבר חדש

לייקים:
    2
    אתה חייב 2 וונטות בטוח (אוהל ענק) לגבי כמות האוויר אני לא בטוח בחנויות ההידרו יש להם חישובים של כמה תחלופת אוויר למטר וכו'...

3. smily

smily חבר חדש

לייקים:
    2
    תאורה 2 נורות 600 או 2 לדים (לא מתעסק איתם) פילטר יהיה בהתאם לוונטות.

4. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    אני חושב אולי לעשות שליש אוהל לצמיחה ושני שליש לפריחה עכשיו לגבי מק"ש אני צריך את העזרה שלכם כמה מקש ,איזה סוג וונטות (משהו שקט הכי חשוב),איזה פילטר אתם ממליצים ??? (אני הולך להזמין הכל מebay אז אני צריך לדעת בוודאות על מה אני הולך) . להביא מפצל t לוונטות

לגבי התאורה: יש לי לד סיני (היה אמור להיות 300wׁ) ולהביא עוד hps 400w ולפינת הveg להביא mh400w. עכשיו אני די מפחד מחשבון חשמל ענק אבל תקנו אותי אם 400hps לא מספיק וכמה בערך חשמל אני ישלם כל חודש

כל דעה ורעיון יתקבלו בברכה אז אל תתבישו

5. smily

smily חבר חדש

לייקים:
    2
    אתה יכל לפצל להשאיר הרבה מקום לפריחה קצת מקום לגדילה וייחורים, לגבי עניין החשמל, פריחה תביא 600 hps ולגדילה מספיק את הלד או אפילו פלורסנטים ארוכים 2 :)

לגבי החשמל אז עשו פה חשבון 400 וואט בגדילה 350 שקל לחודשיים משהו כזה ובפריחה 200 שקל תוסיף מאוורר וונטות עוד 50 שקל

6. smily

smily חבר חדש

לייקים:
    2
    אפילו העלויות פחות רשמתי גבוה בכוונה

7. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    טוב אחי תודה רבה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!