1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה דחוף בן אדם שסובל .

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י מורן מורן, ‏15/4/16.

1. מורן מורן

מורן מורן חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום ותודה לכול המשיבים שיעזרו .
    לצערי הרב אני בחצי השנה האחרונה סובל מבעיות קשות בקיבה שבסופו של דבר התבררו כי התפרצות של חיידק בשם HP וחולשה גנטית שלי לחיידק גרמו לכך שסבלתי במשך ימים שלמים ממגוון תסמינים כמו חוסר תיאבון עד כדאי רמה של 5 אפילו 7 ימים בלי אוכל תחושה בלתי פוסקת של כאבים ומיצי קיבה שעולים לגרון אחריי בדיקות לא הכי נעימות אצל רופא גסטרו הגיעו למסקנה שאני סובל מדלקת כרונית ברירית הקיבה . הדבר היחיד שנותן לי לישון בשקט ולאכול ולבעצם לחיות זה הקנאביס . קראתי המון מחקרים מרחביי העולם בנוגע לשימוש במריחאונה ולבעייה שלי ואין גבול להוכחות ולכמות המחקרים שטוענים שקנבאיס משכך את הכאב ואת תופעות הלוואי כמעט במאה אחוז !!! עכשיו הבעייה שלי ..
    אני עוד לא התחלתי במגעים ללבקש מריחואנה רפואית ורציתי לדעת אם יש פה אנשים שאולי מבינים בנושא יותר ממני ויוכלו לעזור לי לגלות אם הבעייה שלי תעניין את התנאים המאוד מגבילים של משרד הבריאות ואם בעצם יש לי בכלל סיכוי לקבל אישור ..
    בקיצור מקווה שפירטתי מספיק על הבעייה ואם יש פה מישהו שיכול לעזור לי לי לדעת אם הבעייה שלי "מספיקה" למשרד הרשע והבריאות כדאי שייאשרו לי קנאביס רפואי תודה לכול מי שיעזור אם יעזור מכול הלב .

2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    קודם כל תרגיש טוב!
    אתה לצערי צריך לנסות כל מיני תרופות, אחרי זה תרופות ביולוגיות ולהוכיח שהן לא עובדות
    אני אישית חולת קרוהן ומבינה את הסיוט שאתה עובר...
    גם אם תבקש עכשיו קנאביס לא יאשרו לך, לצערי אתה צריך לנסות את התרופות הרגילות לתקופה של יותר מחצי שנה...

3. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    בנוסף למה שנאמר מעלי, אתה יכול לנסות ולטעון שכדורים עושים לך עוד יותר רע בגלל בעיות הקיבה, זה יכול לקצר את התהליך כנראה אבל עדיין זה לא יהיה פשוט.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!