1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה דחוף

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י yossi9911, ‏16/10/18.

1. yossi9911

yossi9911 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום אני בן 20 עישנתי גראס וחשיש עם חברים בשכונה
    פתאום המוח שלי נכנס לאיזה מצב שאני לא יודע מה קורה לי דפיקות לב אני מדבר דברים לא קשורים
    ונמחק לי הזיכרון משהו מוזר מאוד זה כבר קרה לי פעם חשבתי שהתחרפנתי הלכתי לבית חולים נתנו לי לחכות במיטה ועד הבוקר אני בתקיעות כאילו אני רואה את כל הדברים שאני עושה איטי ממש כזה משהו הזוי

עכשיו לפני יומים עישנתי עוד פעם חשבתי שזה לא יקרה לי פתאום עוד פעם קרה לי אבל כבר לא הלכתי לבית חולים כי היה לי איזה קול פנימי שאמר לי כבר זה קרה לי הלכתי למיטה נעלתי את עצמי למיטה לא נתתי לעצמי לצאת מהחדר עד למחרת אז עכשיו ישלי כמו משהו מוזר שאני מרגיש שהכל זז איטי לא יצאתי מהבית כבר 3 ימים בתקווה שזה יעבור אני מרגיש שהכל איטי ושאני לא זוכר כלום ממה שאני עושה כמה שניות לפני ירדתי עכשיו לרחוב ניסיתי ללכת טיפה אני מרגיש שאני הולך ולא מתקדם משהו הזוי
    מה אני צריך לעשות כדאי להעביר תהרגשות האלה דחוף כי יש לי עבודה וכבר לא עבדתי 3 ימים בבקשה

תודה לעוזרים

2. 1470

1470 חבר חדש

לייקים:
    2
    לך לבית חולים, יש חיסיון תגיד לרופא הכל

MrT אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!