1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עישון גראס לפני נשף סיום של התיכון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י microlab, ‏23/6/14.

1. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    נשלח אליי בהודעה באימייל וביקש לפרסם פה, הוא משום מה לא רוצה לפתוח פה משתמש בגלל בעיות במשטרה בעבר

* הכותב הוא מעל גיל 18, טבין ותקילין

2. BigM

BigM חבר חדש

לייקים:
    0
    לא יודע..
    אישית, הייתי שותה איזו בירה לפני ככה,
    ואחרי איזה שעה שעתיים במסיבה מדליק לי את הגאנג'ה

3. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    תעשן ואם תרצה תשתה בירה או משהו לא להגזים עם האלכוהל ערבוב לא טוב

4. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    ..............

5. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    הכל תלוי אך ורק בך ואיך שאתה מרגיש.. מהנסיון שלך עם גראס איך שאתה מקבל את הסאטלה שלך וכמה בדיוק אתה צריך לעשן כדי להגיע למה שאתה רוצה מבלי לצאת מפוקוס.. זאת בעצם שאלה שאי אפשר לענות עליה

6. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    לא אחי סטלה זה גראס זה לשבת בבית עם חברים ולהישפך זה לא מתאים למסיב אתה סתם תרצה לשבת תאמין לי

7. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    וואלה זה מזה אינדיבידואלי.
    אני לא מתעייף מגראס, ובטח שלא מסאטיבה..
    סאטיבות ואלכוהול זה שילוב בנזונה כל עוד אתה לא שותה הרבה, ולא מעשן הרבה.
    במיוחד בנשף סיום זה אחלה כי אתה לא יכול להיות יותר מידי גמור.

8. CrazyIsraeli

CrazyIsraeli חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לפחות יכול להעיד על עצמי, שאני אוהב לשבת כמו בטלן ולעשן בשקט עם חברים מסביב לשולחן, תמיד מעביר לימין ותמיד משאיר את העשן בריאות עד שהשני לוקח שאכטה. אינדיקה בכלל.
    אבל כבר יצא לי לעשן בחתונה ואני יכול להגיד שהיה נחמד מאוד אם אתה נותן לראש שלך ללכת למקומות כאלה, ועם קצת שתיה, שתיים שלוש בירות, בכלל דבש.
    אתה יודע מה הכי טוב בלעשן בחתונה? הקינוחים זה מאנצ' נדיר.

9. og_kush

og_kush חבר חדש

לייקים:
    0
    מנסיון,לשתות ואז לעשן / ביחד זה בכלל לא בריא ולא כדי.
    עדיף רק לעשן ולא לשתות בכלל

10. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    אני מרגיש זקן.. ממתי יש נשפי סיום בארץ

11. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    למה אתם אומרים לו שזה לא בשביל מסיבות ויותר לשבת על הספה עם חברים וזה..? לעשן קנאביס במסיבה יכול להפוך את המסיבה להרבה יותר מחשמלת ומהנה.
    פתאום המסיבה נהפכת להרבה יותר מעניינת, אצלי זה בא ממש בטוב, יש תחושה של ניתוק כזה הרבה יותר משחררת ואני ולא חושב על איך אנשים אחרים רואים אותי. גם קורה לי עוד משהוא בן זונה מין אפקט כזה שהקולות של האנשים במסיבה מתערבבים ביחד עם במוזיקה. ובכללי לי זה בא ביותר טוב במסיבה מאשר מאיך שזה באלי סתם בבית.

אתמול למשל עישנתי בבית ירוק דיי חדש שקניתי, והאמת שמתי מינון של משוגע פרח אחד דיי גדול ועוד פרחון קטן, זאת הייתה סטלה עם ניתוק מהמציאות, לרגע חשבתי שאני מתנתק מהגוף ומתחבר רק למוח, אשכרה עשיתי טיול נפש לתוך המוח, אני מוצא את עצמי סתם נעול על הספה וצצות לי תמונות מהעבר, כל מיני מחשבות מהעבר שמה פתאום אני חושב עליהם בכלל. גם הרגשתי ששמו את המוח שלי על "דיליי". בכללי זאת הייתה סטלה אדירה עם ברקים בראש וחישמולים בגוף.

אם הייתי מרגיש את אותה סטלה במסיבה זה היה רק יותר מהנה וכיף.

תנסה לעשן קצת, קח שלוש שאכטות בהתחלה, אם זה באלך בטוב תיקח עוד 3 וגמרנו תעביר לחבר.

12. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    ושכחתי להוסיף משהוא חשוב! אם אתה מתכונן לבוא לנשף כדיי לצאת עם זיון אז לא הייתי ממליץ לך לעשן.

קנאביס כמה שהוא מפחית חרדה ונותן תחושה של אופוריה, יש לו גם תחושות מעצבנות כמו למשל התחושה שהכול קורה "בדיליי", זאת תחושה ממש מעצבנת כי פתאום קשה יותר לבצע דברים או לדבר ולנהל שיחה.
    גם לפעמים קורה הזיות קטנות בקטע של פרצופים לשניה משתנים ונראים משהוא אחר, חחח לפעמים זה שובר אותי מצחוק. אבל ברצינות הפעם האחרונה שניסיתי להתחיל עם מישהיא בזמן שהייתי מסטול הייתה ממש דפוקה כי כל השיחה אני צוחק בלי שום סיבה. וגם לפעמים אל תשכח שזה יכול לבוא ממש רע! כאילו בקטע הפוך של חרדות ופרנויות שיגרמו לך לחשוב שאתה מנותק מהמציאות.

אישית קשה מאוד להתחיל עם בחורה בזמן שהתחושות האלה תוקפות אותך, אבל הם תוקפות אותך רק שאתה מקבל את הכאפה כמו שאומרים, אם אתה לא תעשן הרבה אז אתה עוד תיהיה בשליטה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!