1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פעם ראשונה, נורא מבולבל

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Goofed, ‏9/10/14.

1. Goofed

Goofed חבר חדש

לייקים:
    0
    אז לחבר נפלו כמה זרעים מהרפואי שהתארגן עליו והחלטתי לנסות לגדל...
    כשהבאתי אותם הביתה בהתחלה זה נראה כאילו שאין מצב שהם אי פעם יגדלו (אולי עברו תהליך כלשהו או לא יודע), וגם אם יגדלו אז יש מצב גדול מאוד שזה בכלל לא קנאביס (מעולם לא ראיתי זרעים כאלה)
    בכל אופן, אלו הם הזרעים -
    חייב לציין שהכתמים השחורים על הזרעים מעט הפחידו אותי אבל הם נעלמו כמה שעות אחרי ששמתי אותם על צמר גפן רטוב...
    אחרי בערך יום וחצי הם קיבלו צבע אחר ואחד מהם נסדק וכנראה התחיל לנבוט :) -

אז ככה, באמת שאני לא ממש מבין בנושא ואשמח לקבל קצת עזרה מאנשים פה מה לעשות בנוגע לגידולם של הזרעונים שלי :)

2. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    דבר ראשון - בלי פאניקה !
    סתם... הזרעים נראה מצויין, ואם הגיעו מרפואי יש גם סיכוי לא רע לגדל מהם משהו נחמד.
    תתחיל לקרוא בפורום הנ"ל את מדריכי הגידול, הזרעים שביידך הם כניראה רגילים, כלומר לא אוטומטיים ולא נקביים, מציע שתתחיל במדריך להנבטה, זה גם ככה לוקח שבועיים, תוכל להבין בזמן הזה מה הלאה, יומני הגידול יתנו לך להבין מה נדרש ובכמה זמן מדובר. שיהיה בהצלחה, כולנו פה לעזור (אבל באמת לעבור קודם על המדריכים)

3. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43
    יפה מאוד, לא ידוע לך הסוג של הרפואי? איזה גידול חשבת לעשות? אני ממליץ לך כבר להתארגן על ציוד לשתילה ראשונית של הזירעונים בעוד יום כנראה כבר תצטרך לשתול אותם.

4. Goofed

Goofed חבר חדש

לייקים:
    0
    אין לי מושג מה סוג... ולגבי גידול אני לא כל כך בטוח, אין באפשרותי כרגע להוציא שקל על נורות והציוד המתוחכם והfancy הזה (שכ"ד, הוצאות כאלו ואחרות)... אדמה טובה יש, קומפוסט יש וכלים להחזיק בהם את הצמחים יש. מה שמעניין אותי זה אם יש אפשרות לגדל תחת אור השמש ככה שזה יצא חסכוני וזול? האם החומר יצא ברמה סבירה בלי כל המכשור? הכמות לא מעניינת אותי אז זה לא כל כך משנה :) תודה מראש

5. Goofed

Goofed חבר חדש

לייקים:
    0
    לא התכוונתי לגידול חוץ, חשבתי יותר בכיוון של לגדל מהחלון, יש הבדל עצום אבל אני לא מאמין שזה יהווה בעיה כלשהי (תתקנו אותי אם אני טועה)

6. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    זה לא משחק, גם אם לא מעניין אותך כמה ואיך, אם תשים עציץ בחלון אתה עובר על החוק ויש סיכוי שתתפס. לא שווה כבר שייצא מזה משהו לעשן לפחות? שיצדיק את הסיכון? ולגבי גידול בחלון בחורף, אני לא אופטימי לגבי התוצאה..
    אולי עדיף לשים אותם בשקית אטומה במקרר לכמה חודשים, תחליט בינתיים, ובסביבות פברואר תוכל להנביט ולגדל עם שמש אביבית.

7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לא ניתן לגדל על החלון.
    הצמח צריך שמש ישירה.

תהיה לך מעט בעיה לגדל עכשיו מכיוון שהחורף מתחיל והצמח שלך יכנס לפריחה לאחר תקופה קצרה.
    גם קר בחוץ מה שיגרום להאטה משמעותית בקצב ההתפתחות של הצמח.

8. DRFLOWER

DRFLOWER קנאביסט

לייקים:
    16
    חבל שהנבטת, בתנאים שאתה מציין, זה רק בזבוז מוחלט של זרעים טובים לגמרי. בפעם הבאה קודם לומדים אחר כך עושים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!