1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריך עזרה בבניית מנורת לד diy cob cree cxb3590 200w

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י kakaroto, ‏8/1/18.

1. kakaroto

kakaroto חבר חדש

לייקים:
    4
    כמו שרשום בכותרת , אני רוצה לבנות מערכת לד , קראתי את המדריך של שמיל שמאוד עוזר להבין וראיתי מדריכים באינטרנט , פחות או יותר אני מרגיש שהבנתי את העניין של הבנייה .

הסתכלתי על המערכת הזאת
    https://kingbriteled.en.alibaba.com...spm=a2700.8304367.prewdfa4cf.4.6c0f5cddby3R8I

רציתי לשאול קודם כל 1. האם תהיה בעיה להזמין ולהרכיב לבד לאדם כמוני שאין לו ניסיון בדברים מהסוג הזה .
    2. לא כל כך הבנתי איך אני משיג את המסגרת/מסילות שעליהם אני מרכיב את המערכת , אשמח להסבר בנושא כי לא הבנתי את זה כל כך .

2. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    כנס ליוטיוב יש לך ים סירטונים והדרכה. תחפש את משתמש growmau5 יש לו דברים מעניינים. Kingbriteled חברה מעולה אחלה אנשים תקנה מהם את הכל יש להם מחירים סבירים לחלוטין. מסגרת לבנייה אתה יכול ללכת לכל מקום שמוכרים סרגלים של תריסים ואתה יכול למצוא שם הכל. כדאי שתראה כמה סרטים של הבחור ומשם תמשיך. בהצלחה

kakaroto אוהב/ת את זה.
  3. kakaroto

kakaroto חבר חדש

לייקים:
    4
    תודה רבה על התשובה אחי .

האמת שראיתי סרטונים שלו והוא מסביר מעולה , הלכתי למסגרייה הסברתי לו מה אני צריך והוא לקח לי 200 (אני מקווה שלא תפר אותי) .

4. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    וואו איזה כיף שנפתח אשכול כזה תודה תודה!!
    אני כבר תקופה ארוכה חושב על לעבור לCOB ולהרכיב מנורה שכזו שמעתי שהתוצאות איתם ממש טובות ואני כרגע עם לד סיני שלא ממש עושה משהו
    אם כבר האשכול חם אני התגנב לפה עם שאלה
    לגבי הקיט הזה שפרסמת כמה קובים יש שם?
    אני כרגע עם חלל קטן בבניה עצמית והוא לא סטנדרטי 175*110*45
    איך אני יכול לחשב איזה ערכה מתאימה לי?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!