1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קבלה לסטלנים - הרצאות חינם

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י foufou, ‏15/2/17.

1. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    לא נפגע ממך תעשה מה שאתה רוצה, אבל אתה שגדלת כ"חרדי" צריך לדעת יותר טוב.. משווה את היהדות שחוץ מקניידלך חנק לא הביאה שום רע לעולם לדתות שהביאו מסעות צלב וג'יהאד, אם כבר אתה פוגע במישהו זה בהורים שלך אבל זה כבר עניינם..שבוע טוב

2. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    וואו תשמע כל דת לפי דעתי זה טוב ולפי דעתי היא בסך הכל היתה אמורה לתת סדר(חוקים והתנהלות) ומלמדת אותך להיות בן אדם הבעיה שתתן לזה מספיק זמן והפנתיזם משתלט עליה כמו שיש היום.אח שלו אני לא יודע מה הפנטים לימדו אותך בבני ברק אבל כל דת מנסה ללמד אותך להיות בן אדם בנצרות ישו אמר אם מישהו סטר לך תפנה לא את הלחי השניה ובקוראן רצח זה חטא לכל דבר. כן אני יודע שבטח ישר תחשוב זה עובד אלילים או משהו כזה ונכון אם איך שהדתות מתנהלות היום מבחינתי וממה שיצא לי לראות כמאת כל אדם ששם כיפה זה בגלל אגואיזם(או שהוא חלה או עוד משהו שקרה לו) בעיקר בגלל חולשה כזאת או אחרת .
    כשאני רואה ילדים חרדים ביום כיפור שמכינים אבנים בפאקינג יום כיפןר שזה אמור להיות יום הדין במקום לבקש סליחה וואלה איבדו את כל הפואנטה של הדת חד משמעי.כשראיתי סרטון של איזה רב ביוטיוב (אמנון משהו אם אני זוכר נכון) שלא סיים בית ספר יסודי אבל צוחק על נושאים כמו פוטוסינתזה בגלל שהוא בור! אבל בסוף "ההופעה" שלו הוא מוכר תפילה לתחיית המתים ואני לא ישכח את זה : מזומן שמאלה כרטיסי אשרי ימינה זה גורם לך להבין עד כמה שהעולם הזה דפוק .שלא לדבר על זה שהם עלוקות! .בתור בן אדם נורמטיבי ומשלם מיסים מספיק לי שמבחינת החוק הרקוב שלנו אני נחשב עבריין בגלל שאני אשם בפשע ללא קורבן ומחליט לבד מה אני מכניס לגוף שלי בכיף אני מוכן לשלם מיסים לכל מי שלא יכול לפרנס את אצמו לבד(נכה חולה וכו) אבל כשחזירים שלא רוצים לעבוד וגם אומרים שלפי התורה רשום שככה זה צריך להיות זה בדיחה רעה על חשבון כולנו ודרך אגב להתפלל לא מפריע לעבודה שאני אפילו יוסיף שדווקא בתורה רשום שעבודת כפיים זה משהו שנחוץ לנפש,שלא לדבר על צבא כן אחי אם כולנו הינו יושבים ומתפללים כל היום הכלכלה היתה קורסת והערבים מסביב היו אוכלים אותנו!!!!!! אבל אפשר להבין את כל ה"צדיקים" פו זה חינוך שחילחל עמוק מאוד מגיל צעיר אבל כשאתם לא יכולים לקבל את האחר אל תצפו שהאחר יקבל אתכם!

3. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    מסכים איתך על כל שדת אמורה לתת "סדר" אבל תורת ישראל עושה מעבר לכך..היא אומרת לך באיזה דרכים לפנות בחיים עם קוי הנחיה ברורים לכל דבר.. מכאן שמה הלכה
    לא אומר שאין "חוכמה" בתורות הגויים גם אם איני חושב שהם אמיתיות, ידוע לנו "חוכמה בגוים תאמין, אמונה בגוים אל תאמין" -"בגדול" הדתות לא אלימות אבל ובכל זאת ראית מה יצא מהן ומה השורש.. יצא מלחמות כיבוש וג'יהאד.
    עצם זה שיש ערסים ששמים כיפה אחרי שביצעו רצח זה כי לכל פשע צריך כיסוי..וברצינות לא מבין מה זה משנה מאיפה זה נובע, נגיד וזה נובע מחולשה..אז לכאורה אחרי שהאדם "מתחזק" הוא צריך לעזוב את תורת ישראל..לפעמים זה אכן קורה לצערי- ולפעמים לא, למה? כי תורת משה אמת.. למה זה לא מפריע לי שזה "מחולשה"? כי זו השעה בה אנחנו מחפשים את עצמנו- תראה את עם ישראל, ביומיום- זאבים אחד לשני, אבל כשיש מלחמה? כמה מתגייסים ועוזרים לחיילים ולתושבים שבתיהם בטווח טילים? מכל המגזרים עוזרים להם גם
    החרדים -אותם אלה שלא עושים צבא.. אז אנחנו הכי מלוכדים -דוגמה נוספת עשו ניסוי ולקחו עכברי שדה קבוצה א' חיו בשדה, הם חיו בממוצע 10 חודשים-שנה לעומתם קבוצה ב' חיו בשבי- הם חיו 18 חודשים עד שנתיים בממוצע- למה הם חיו יותר בשבי? פה ופה היה להם אוכל מספק.. פשוט במקום של מצוקה- משם אנחנו צומחים.
    בנוסף שאתה רואה ילדים ביום כיפור מכינים אבנים- אבן זה דבר מוקצה בשבתות וימים טובים הם עוברים על איסורי תורה.. גם יש ילדים חרדים שיוצאים לתרבות רעה שלא תחשוב שכולם צדיקים. יש גם שבבניקים
    בכל אופן בנוגע לצבא ועבודה זה..לא תשובות שאני בכלל אכנס אליהם עכשיו מפאת אורך התשובה וקוצר הזמן שלי אם תרצה לדעת עוד תדבר איתי בפרטי, בכל אופן אני בכלל נכנסתי לכתחילה לנושא הזה כי התנגדתי ללימוד קבלה שאינו דתי ונפתח נושא אתולוגי, מכיוון שאני איש אמת ולא מאמין שאמת ופוליטיקה (PC) הולך ביחד אמרתי את דעותי על אמיתות תורת ישראל, תרצה הוכחות והסברים..אשמח בפרטי.

4. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    תשמע בגדול אהבתי את התשובה שלך ואני רואה שאתה בן אדם אם שכל אבל לפי התשובה אני מבין את קו המחשבה שלך ואני לא רואה טעם להמשיך את הדיון הזה

canna420 ו-vvasili אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!