1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס הכניס אותי לסוג של הזיה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י ינון raw, ‏26/9/17.

1. ינון raw

ינון raw חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לפני איזה שבועיים עשיתי ראש גדול של קנאביס עוז נקי ואחרי איזה 10 דקות נכנסתי למין סוג של הזיה ראיתי את החברים שלי זזים מצד ךצד ראיתי. אותם גדולים פתאום קטנים בפרספקטיבה שונה זה ממש הבהיל אותי גם ראיתי הכול זז מהר פתאום לאט יותר ממש מוזר היה לי קשה לשמור על מחשבה מסויימת המחשבות שלי ממש התבלבלו וההתנהגות שלי השתנתה בקטע מוזר שחיכיתי התנהגות של אנשים אבל הייתי מודע לזה זה פשוט קרה לא שלטתי בזה כלכך ומה שהכי הבהיל אותי זה הדופק שלי הוא היה ממש מהיר בקטע מפחיד שהרגשתי שהחזה שלי מתפוצץ וגם החברים שמו תיד על הלב ואמרו שהם לא הרגישו לב פועם כלכך חזק ואז אחרי איזה שבוע עשיתי ראש חשיש די גדול ואחרי איזה 15 שעה זה קרה שוב הפעם פחות חזק אבל עדיין זה הבהיל אותי ממש מישהו יודע מה קרה לי ? יכול להסביכ לי מה זה כי שאלתי אנשים שמעשנים הרבה זמן ולא ידעו להגיד לי מה זה ושזה לא קרה להם.אינמצב שזה רק אני אני מעשן הרבה זמן כמעט שנתיים וזה בחיים לא קרה לי ועשיתי ראשים גדולים ועישנתי בכמויות וזה לא קרה אבל פתאום הלב שלי מתחיל לדפוק מהר מכמויות קטנות מאוד כמו פייסל 2 אני מתחיל לקבל הרגשה שזה יקרה שוב ואני נבהל ומפסיק לעשן למישו יש עצה או הסבר למה שקרה לי ?

2. מסתורית

מסתורית קנאביסט

לייקים:
    10
    כן יש הסבר. זה לא בשבילך תשתה כוס בירה במקום ולא יהיה לך התופעות שתיארת

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    הלוואי עלי, אתה צריך פשוט לעשן פחות ולראות מה קורה

4. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אכלת שריטה אחי!

כדור אנטי-פסיכוטי יאזן אותך.

בזמן לקיחת כדורים אנטי-פסיכוטיים כמעט ואין הרגשה של ההשפעה מקנאביס כי הכדור חוסם את הרצפרטורים שעליו הקנאבינואידים פועלים.

אם לא תיקח את הכדור אתה תישאר תמיד רגיש לקנאביס כי המוח שלך נפגע מי זה.. אז כל פעם שאתה מעשן הוא מדליק לך את השריטה שחווית. אם אתה אומר שהתחלת לחקות התנהגות של אנשים זה מראה על התנהגות פסיכוטית, בפסיכוזה החולים מחקים תנועות של אנשים אחרים.

לדעתי על תתקרב יותר לקנאביס ככה גם לא תצטרך לדחוף כדורים.

5. גרביים

גרביים חבר חדש

לייקים:
    5
    לא פסיכוזה ולא גרביים.
    זה חרדה וזה חולף, תעשה הפסקה לכמה זמן ותחזור בהדרגה או תפסיק לגמרי.

6. גרביים

גרביים חבר חדש

לייקים:
    5
    ואל תיקח שום תרופה בלי מרשם מפסיכיאטר. אתה יכול לקבל שיתוק או יותר גרוע אם תיקח משהו לא מתאים לך.

7. ינון raw

ינון raw חבר חדש

לייקים:
    0
    ישמצב שזה קשור לזה שכשהייתע קטן היו לי התקפי חרדה באמצע הלילה ?

8. ינון raw

ינון raw חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה לא מגזים טיפה כולה קנאביס לא לקחתי אסיד או משו ואתה צודק זה כול פעם שאני צעשן גם עם זה קצת זה מתחיל לחזור לי אבל אני מצליח להרגיע את עצמי אבל זה קשה ולא נעים הופך את העישון ללא כיף

9. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    אף פעם לא הבנתי את הקטע לדפוק ראש מג'וינט נקי גדול... החכמה היא למצוא את האיזון ולא לעוף קיבינימאט. בשביל זה יש כימיקלים. תעשה לך 50/50 ותתקדם משם בלי להתפרע

10. גרביים

גרביים חבר חדש

לייקים:
    5
    בהחלט שזה יכול להיות קשור, יתכן שהגורם לחרדה בילדות הוא אותו גורם עכשיו.
    תנסה להינעל על מה שגורם לחרדה ותתמודד אתו כמו גדול, הרי אתה כבר לא ילד.
    יש זנים יותר מרגיעים ופחות גורמים לחרדה, תנסה אינדיקה או גראס עם אחוזי cbd גבוהים.
    בכל מקרה תנסה להימנע ממנת יתר שזה לחשוב גם כמה וגם מתי, אם אתה מעשן כל היום כבר שבועיים אז אין בעיה לעשן ג'וינט נקי. מצד שני אם לא עישנת כבר שבועיים ועכשיו עשית אחד נקי אז תקבל חרדה. צריך לבנות סיבולת.
    בכל מקרה קצת קצת אל תנסה לעוף לחלל.
    יש אנשים שנוטים לחרדה אתה לא היחיד.

11. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    גם לי היה פעם שהייתי יושב עם אנשים שאני לא מתחבר 100 אחוז אליהם הייתי מתחיל לחקות התנהגות של מישהו אחר בלי להיות מודע לזה, זה סתם לדעתי חרדה ולא משהו מעבר.

12. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    קורה אחי, זה חרדה, עשנתה יותר מידי,
    תוריד במינון.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!