1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס והפרעות קשבadd adhd

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י lulli kush, ‏1/4/17.

1. lulli kush

lulli kush חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם שמעתי שקנאביס יכול לעזור להפרעת קשב ועם כן זה בטוח רק זנים מסוימים כי יש כאלה שמחריפים את ההפרעה עם יש פה מישהו עם הפרעת קשב שמטפל בעצמו באמצעות קנאביס אשמח לשמוע קצת אך זה עוזר ועם כן איזה זנים תודה

1

2. SFEAR

SFEAR חבר חדש

לייקים:
    21
    תראה זה עוזר ולא עוזר.
    אני אנסה להסביר אבל תדע שרק אם תנסה תבין,
    דבר ראשון לא יאושר לך שום דבר רפואי במדינת ישראל אם על זה אתה מתכנן,
    ואם אתה מתכוון דוגרי טיפול אני אסביר לך מה הכוונה עוזר ולא עוזר :
    כשאתה תחת ההשפעה אתה כמעט אף פעם (תלוי בחומר לפעמים עם זנים שהם סאטיבה דומיננטית אני כן) לא מרוכז יותר וההפך זה פוגע בריכוז, ההשפעה המיידית (הסטלה) עוזרת עם הצורך לזוז כל הזמן.
    אבל בטיפול קבוע נגיד לעשן בשעות הלילה באופן קבוע זה כן עוזר, כי אם עישנת בלילה אז רוב היום שלמחרת אתה מרגיש יותר מאוזן וזה מאוד עוזר עם הריכוז, אבל שמים לב באמת לטיפול כשעושים את זה לטווח ארוך.

דודה אוהב/ת את זה.
  3. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    תשמע אני אישית גם מעשן כי חלק מהבעיה הרפואית שלי זה adhd שאצלי זה 4 מתוך 4. אני כרגע חיי על חשיש בגלל תקציב אבל לי אישיתי זה עדין עוזר אבל זה בעיקר שימוש לטווח ארוך שהשפעה לא זהה כמו בפעמים הראשונות . אבל עוד פעם כול בנאדם מקבל את זה שונה. אתה תצתרך למצוא את הזן שלך עוזר.

4. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    תשובה יפה,
    אבל הבחור שאל לגבי זנים שונים. לא גידול מדילרים שמוכרים מה שיש.
    חשוב לזכור שכל אדם מקבל השפעה שונה וכל אדם בעל הפרעות קשב וריכוז יש לו סוג שונה של הפרעה.
    כלומר המלצות פרטיות של אנשים לא מספיק אפקטיביות.
    רק המלצה מרופא מומחה יכול לעזור.
    עצה שלי- לנסות זנים רפואיים במינון נמוך לראות איך זה משפיע. אגיד לגבי, יותר קל לי לתקשר עם הסביבה אחרי עישון, ג'וינט קטן יכול לתת לי 4-10 שעות של תקשורת טובה יותר עם אנשים. ולטווח הארוך (24 שעות+ לעיתים) זה משפיע על המצב רוח ומונע דיכאון.
    איך אפשר לדעת ומה אפשר לעשות?
    לטוס לאמסטרדם, לנסות זנים רפואיים במינון נמוך ולמדוד השפעות יחד עם חברים. אני קיבלתי מהר מאוד פידבק מאוד חיובי מחברים שלי שהרגישו שאני פתאום מתקשרת יותר בקלות ופחות מאמץ.
    מצאת משהו מתאים? תרשום את הזנים, תרשום את ההשפעה שקיבלת עבור כל אחד. תיקח את הזן המנצח עבורך ותשלח זרעים הביתה לתיבה אנונימית.

lulli kush ו-מגדל אנונימי אוהבים את זה.
  5. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אצלי ה THC מחמיר ADHD פתאום הכול נהיה דפוק כזה ומבלבל! ה CBD שהוא מגיע מפרח סאטיבה אז הוא מעלים סימפטומים של ADHD וגם על הדרך גם מפחית חרדה ונותן בוסט ביטחון עצמי.

lulli kush ו-eden.heaven אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!