1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קצת על האושר.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י סתם אחד, ‏7/7/15.

1. סתם אחד

סתם אחד חבר חדש

לייקים:
    2
    אושר מה הוא?

נכון לכל שאלה אתה צריך תשובה?

לא נכון שלכל שאלה אתה צריך תשובה?

אני תמיד כל הזמן שאול את עצמי את זה. אבל לא באותם מילים .

אז אתם בטח שאולים לאן המסטול הזה חודר אבל יאללה תמשיכו לקרוא יהיה מצחיק אם תרצו כמובן.

מילים הם חסרות משמעות , אבל להבנה הפנמית שלהם כח עצום לבנות אותך או להרוס אותך ו....

צחוק יכול להגיד קשה לי בכי יכול להגיד טוב לי,
    שקר לך אתה לא יכול להגיד חם לי - כי זה לא רגש יזה הגוף אבל אתה יכול לגרום לזה שהקור או החום לא יפגעו בנפש. ברמה שהם מזיקים בדרך כלל או לפעמים בכלל אין לי מושג בחיים לא הייתי רגיש לזה, אבל החם קר רחוק מלהיות הכוונה שלי אם לא קלטת מה כתבתי פה פשוט דלג חסר משמעות להתעמק במשהו חסר תחילט כמו זה או שזה לא אני לא יודע בו נבדוק או שלא.

כתבתי לפני כמה זמן אשכול שאני רוצה אסיד היום אני מבין אני לא צריך את אין לי את הצורך יותר נדחה בנתיים יאללה זה לא משהו שאמור לעמיק אלי,

במשך כמה זמן שמתי לזה שאין בי משהו חדש בחיי, לא הרגשתי טוב ואז הייתי ביוטיוב כתבתי מחפש mexican music ו שמתי שיר שבחיים לא שמעתי ויאללה זרם נהדר זאת חוויה שאני רוצה לשמור ולנצור כי היא מאוד חשובה.

אבל אני אומר לעצמי ישירות בלי מתווכים בדרך , אני לא מדבר אם עצמי בגוף שלשי אני מדבר אם עצמי כחבר שאני רוצה להיות קל אני מדבר לעצמי כחבר בגוף שלישי אבל שאני לקבל משהו אני אומר אותו רק ואך לעצמי.

שום דבר שיש בכם לא שונה מכל אדם כולנו אותו דבר, אבל אתה לא חייב לקבל הכל בפעם אחת אתה בעצמם לא חייו לקבל כלום

אני יתן לכם רמז מה שכתבתי פשוט להבנה אבל אתה חייב לקבל את זה שהשיטה הזאת לא משנה איך תקרא לזה"שאין לה שם" מדיטציה או קוקוריקו זה לא משנה, איך תקרא לזה אני קורא לה כרגע אני האמייתי.

השיטה הזאת היא האיום הגדול ביותר על הפסיכאטריה, .בגלל זה הם לא מלמדים אותה כי הם יודעים שכדורים זה רק כסף.כי אתה איום בגלל שהם יודע שאתה היא התרופה הכי טובה של אצמכך.

תראו השיטה הזאת יכולה לתת לכם הרבה בחיים שלהם ואני ממליץ להתחיל אותה דרך דמיון מודרך.

כל הפואנטה בשיטה זה הפרדה בן גוף ונפש, בן עבר ועתיד לשים תהווה במקום הראשון, המשפט תחיי את הרגע הוא עמוק פי 10 , נממוח אנושי יכול להיות רע, והוא יכול להיות הדבר שהכי חשוב לך, כי בעצמם כל שאתה עושה הוא לאצמך תעשה טוב תחשוב טוב פשוט יהיה טוב, קל להגיד קל לעשות אבל עשיית דבר אחד רע במישהו פגעת במישהו זה יתן לך רע כל הרעיון של התרגול הוא פשוט לא לשפוט את העצמך האלה לקבל את עצמך בתור מי שאתה,

כל דבר בנפש הוא רק מה שאתה מרגיש שום אחד לא יכול להגיד לך מה להגיש ואיך להרגיש, אתה צריך לדעת איך לכוון את אצמכם ולהבין

אתם לא פסיכופטים , אתם לא אנשים רעים , אתם לא רוצים מינית מישהו במשפחה שלכם, אתם לא רוצים לגנוב , אתם לא רוצים לשדוד , אתם רק רוצים להיות בHIGH אתם רוצים להיות בסוטול תמידי וזאת השיטה.

דברו אם אצמכם גם בקולי קולות אם צריך תזיז תגוף כמו משוגע אם הגוף לא רוצה להשתחרר שום מחשבה לא חייבת כרגע להיות בראש.

וגם אם אתם לא זוכרים מה רציתם להגיד כמו שקרה לי הרגעת זה לא אומר תמיד שחייב להוסיף , וזה גם לא אומר שלא אולי יבוא עד דקה אולי עד שנה.

עכשיו אני קורא מה קראתי כי שהנפש כותבת המוח לא יכול לזכור הכל.
    השיטה להיות שמח היא פשוט פשוט פשוט פשוט פשוט, להירגע ולתת לנפש לשחק לתת לנפש לבכות לתת לנפש לצחוק ולתת לנפש לחייך, ולא כל תשובה תקבל עכשיו ולא כל דבר אתה צריך להגיד פשוט תאוהב את אצמך.

ותגיד שאתה זה כל מה שיש אז מה אני יכול לעשות חוץ מלהיות בהיי.

השאלה שיש לי מה במספר פי 10 שכתבתי בכתבה לא נכון?, היודעים לא חייבים ליידע.

ואני יגלה לכם סוד אני לא הראשון שמנסה להעביר את זה לכל אחד מהפרום פה תמיד אז אם לא הבנת אז תעשה לך טובה אל תפסיק לחפש את הטוב תראה את זה בתור העבודה מספר אחת שלך ,ותנסה לא לשפוט את אצמך זה

סתם גורם לך להיות לא שפוי שפוט שרב על דבר שאין לו את היכולות להלחם בו האלה רק להכיר בו אל תאבקו באצמכם בחיים לא תנצחו את זה אני מוזר!!!

#1 סתם אחד, ‏7/7/15
    נערך לאחרונה ב: ‏7/7/15
  2. Mishka420

Mishka420 חבר חדש

לייקים:
    13
    כמה מסטול אתה

דודה אוהב/ת את זה.
  3. Guerilla

Guerilla חבר חדש

לייקים:
    1
    חחחח ממליץ לך לנסות לשכתב את מה שכתבת כשלא תהיה בהיי כי כרגע זה לא מאוד מובן

דודה אוהב/ת את זה.
  4. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    נראה לי לקחתה אסיד

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!