1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ראיון עם מומחה האל.אס.די העולמי טים סקאלי!

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏15/4/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לפי מה שמר פיקלס טוען, הבלאק אמבר חזר ממעבדה עם תוצאות של LSD 70% ו-iso-LSD 30%. מה שמעלה את השאלה, למה המוצר הכי מזוהם בדארקנט הוא החומר הכי טוב שמסתובב שם? אולי כי היצרן הספציפי של האמבר הכי קרוב לארגוט ושאר היצרנים מתחילים את ההפקה מריאגנטים אחרים? מעניין :) בכל אופן, שווה לנסות אנליזה לחומר הזה.

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אז גייסת לשורותיך אדם, יש את החבר שלנו DOLT יש אותך זה כבר 1500 ש"ח. יאללה פתחתי לזה גם אשכול מרכזי.

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    God חזר אחרי תקופה שנעלם והודיע שהוא לא יוכל להמשיך להיות פעיל. בעיות בעסק או משהו כזה. גאנג'ה בול חי, נושם ובועט, פשוט קורים לו דברים אחרים בחיים והוא לא פנוי להגיע לכאן. אבל הוא בסדר, תודה על הדאגה :)

4. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    לא בקטע כזה סתם מוזר לי
    אין טעם לעבוד קשה כלכך בשביל להפיץ שמועה שקרית פשוט הזוי שהם נעלמו

5. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    שני אנשי מפתח בשבילך החברה האלה;)

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לא מכיר את God באופן אישי, את גאנג'הבול כן, לכן אני מעודכן לגבי הסטטוס שלו. אבל הנה ההודעה האחרונה שנכתבה על ידי God:

בסוף השרשור.

http://forum.קנאביס.com/index.php?threads/מהזה-dxm.11225/

7. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אתה מתכוון שאני איש מפתח בשבילו? - להפך, מה שאתה שמת לב אליו עכשיו אני ראיתי מזמן ובדקתי, אני מכיר את כל הפוסטים המשותפים שלהם ומכאן שהוא ו-GOD לא נראים לי אותו אדם, לךגבי ג'אנג'ה הוא היה פחות בקטע פה מגוד ואין לי מושג מה איתו, לא הרגתי באי נוכחותו :/ .

8. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    נקווה שיסתדר לו שמה ותנסה להחזיר את גאנגה , יעזור לאינטרסים שלך ובכללי, חברה כמוהו כמוך , GOD מעניין ומשכיל לקרוא תגובות שלכם:)

9. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    לא אח , התכוונתי לגאנגה וGOD אני לא חושב שהם ושולגין זה אותו אדם כי למה לו להתאמץ כלכך בשביל להפיץ שקר שלא יועיל לו בכלום
    אתה איש מפתח בכללי ;)

10. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    כן אבל GOD בחיים לא טען שאין LSD הוא רק סיפר שאבא שלו השאיר לו קרטון משנות ה-60 ושזו הייתה חוויה מדהימה, רק אחרי ששולגין בא הוא אמר פתאום שאכן זה היה טריפ מיוחד אבל לא בהקצנה או משהו, הוא אמר שהוא תיאר לעצמו בגלל שזה היה ה-SET AND SETTING, אני זוכר את זה עוד מפעם שבדקתי את הנושא, אני לא אדיש לכלום חחח. בכל מקרה, סביר שהם לא אותו אדם, למרות שאכן שניהם התחלפו בנקודת זמן אחת.

אם הם אותו אדם אז לאותו אדם יש אינטרס, אבל מההיכרות שלי מאז שאני גולש בפורום שניהם אנשים יחסית נטולי אינטרס, חוץ מזה איזה אינטרס כבר אפשר להשיג פה בפורום קנאביס? גם אם אחד מהם היה סוחר בדארק זה לא היה יוצא לו משתלם, חיפשתי מה יכול לצאת לחבר'ה האלה ולא יוצא להם מזה כלום, גם אם היה יוצא להם נניח 10000 שקל, זה לא שווה את ההשקעה בשביל זה, אף אחד לא יבוא עם אידיאולוגיה כזו, הפצה כזו והשקעה כזו בשביל סכום שכזה :Q.

11. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    חחחח יסודי אתה אהה
    וכן זה מה שאני אומר אני לא רואה איך יוצא להם מי זה משהו
    אבל ואללה בשביל 10K אני יפתח גם 10 משתמשים ויחרטט אנשים פה למוות:D

12. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    חבר'ה, בואו נעצור כאן. תיאוריות קונספירציה עושות לי בחילה.

13. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אני לא :/, נו סבבה השיג 10000 ונעלם, משכורת של חודשיים וחצי נניח בשכר מינימום, לא שאני מזלזל אבל עדין לא נראה לי שזו הדרך הקלה לעבוד על אנשים ולעשות 10000 שקל :/, זה יהיה הזוי, אני אקח את הסיכון.

14. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    ואוו מה הולך פה, בסוף יתברר שבפורום הזה יש 3 אנשים.

15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אחד. כולכם האלטר אגו שלי.

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  16. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    חחחח הגיוני דווקא איזה שלוש דלוקים מתכתבים אחד עם השני מכמה משתמשים יוצרים קהילה שלמה חחחח

17. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    חחחחחחח
    שמע,הלכת רחוק מאד.אבל רחוק.אני אתמצת לך את כל "השתלשלות" הארועים בפורום בתקופה האחרונה :
    את God לצערי לא זכיתי להכיר.גאנג'הבול המשיך להגיב פה ושם גם אחרי שהגעתי לפורום.שולגין גם טוען שהכל מצויין איתו :)
    הייתי גולש פה בפורום,לא הייתי פעיל במיוחד.הודעה פה הודעה שם.יום אחד פורסם פה אימייל בטענה שדרך האימייל הזה אפשר להשיג את החומר המקורי.וזה קרה.2 חתיכות קטנות ששינו אותי לעד וגרמו לי להצטרף למאבק של שולגין.זה הכל ידידי.זה כל היופי,אתה לא שם לב?פעמיים בודדות גרמו לי להצטרף אליו.תחשוב שאם כולנו היינו צורכים את החומר הזה,כולנו היינו מתאחדים.היינו סצינה אחת גדולה ומאוחדת.במקום זה אנחנו תקועים במריבות אין סופיות.

@שולגין ,לא כל כך הבנתי למה לא לשלוח את האלפנט לבדיקת ודווקא את הבלאק אמבר?
    :)

18. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    זו היתה הבחירה של מר קינגסטאר. אני מבחינתי לא בודק את שניהם, אלא את המוצר הכי פופולרי בדארקנט שנחשב לאיכותי ביותר. אבל זה באמת לא משנה מה נשלח.

19. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    לא אכפת לי אחד שמניהם, אני מבחינתי לבדוק את הקריסטל של JOR מההתחלה, אבל אם אין LSD בדארק אז בו נלך על הבטוחים ביותר ומשם נרד, זה ההיגיון שלי שחושב ככה :/.

20. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    הבנתי אותך.

עקב לכל מי שטוען "אתם מדברים על האלפנט והבלאק אמבר כי אתם יודעים שזה לא LSD " ודברים בסגנון:
    לפי TMG יש רק 3 Legendary Star Vendor והרשימה עודכנה באפריל ,הונדורים האלה הם מר פיקלס עם הבלאק אמבר,גאמאגובלין וכמה קרטונים שלו וקיטנהופר שמוכר את האלפנט שגם מרקוביץ' מוכר.

הם מהונדורים האמינים ביותר לפי אחד הפורומים הכי מוצלחים בתחום הזה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!