1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה לגדל בחוץ

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Shlomi, ‏17/9/13.

1. Shlomi

Shlomi חבר חדש

לייקים:
    0
    אני רוצה לקנות זרעים ולגדל בחוץ.
    מה התקופה הכי טובה לגדל? להתחיל את השלב של ההנבטה .
    הבנתי שהתקופה של עכשיו לא מתאימה

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אנחנו מתחילים להיכנס עכשיו לחורף. כלומר יש פחות שעות אור ויותר שעות חושך. אם תזרע עכשיו, הצמח יתבלבל ויתחיל לפרוח מוקדם.

זנים רגילים או נקביים-
    התקופה הטובה ביותר להתחיל לגדל הינה ה-21 במרץ, יום שיוויון האביב. ביום זה יש תאורה של 12 שעות אור ו 12 שעות חושך.
    לאחר יום זה הימים מתחילים להתארך כל שנצא ממשטר תאורה של 12\12 ונעבור למחזור תאורה שמתקרב ל 14\10.
    הצמח יתחיל לפרוח בתקופה של סוף ספטמבר עד אמצע אוקטובר, כאשר נחזור למחזור של 12\12.

זנים "אוטומטים"-
    למרות שאפשר לשתול תמיד את הזנים האלה, אני ממליץ להימנע משתילה בחודשים דצמבר\ינואר.
    צמחון צעיר יתקשה להתמודד עם הקור וכנראה שלא ייתן יבול טוב.

3. תום

תום חבר חדש

לייקים:
    0
  4. Shlomi

Shlomi חבר חדש

לייקים:
    0
    אז עדיף לי לחכות למרץ ? כי גם אם אני יגדל זנים "אוטומטים" עכשיו יכול להיות שעד שהם יגדלו יתחיל לרדת גשם ואז מה אני יעשה? אפשר לשים אותם בבית ?
    ואני גם יצטרך להזמין אז עד שיגיעו זה עוד חודש ככה

5. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    בשביל לגדל זנים אוטומטיים אתה לא צריך להמתין עד מרץ, מה שכן כנראה שכן עדיף שבהתחלה תגדל אותם בפנים תחת מנורה למשך שבועיים ככה בשביל שהם יפתחו מערכת שורשים בסיסית שתעזור להם להתמודד טוב יותר עם הטבע האימתני בחוץ :) מאמר על זנים אוטומטיים:

http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2012/11/קנאביס-בפריחה-אוטומטית-לשתול-ולגדל-בח/

לגבי זרעים, אם תזמין מכל אחת מהחברות הללו הזרעים אמורים להגיע (ברוב המקרים) תוך פחות משבוע:

http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2012/06/רכישת-זרעים/

בהצלחה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!