1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה להפסיק לעשן יש למישהו עצות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Wiz Khalifa, ‏24/10/14.

1. Wiz Khalifa

Wiz Khalifa חבר חדש

לייקים:
    0
    אז לפי מה שראיתם בכותרת אני רוצה להפסיק לעשן בגלל הצבא, אבל הבעיה היא שכל החברים שלי מעשנים, ואני מדבר על כולם חוץ מאחד, אז זה קשה לצאת איתם ולהישאר סחי, אז למישהו יש כמה טיפים איך אני מתרחק מזה כאילו להגיע למצב שכבר לא בא לי?

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    כן
    אתה בעיקרון נכנס למין ׳מוד׳ כזה שאתה אומר לעצמך - עכשיו אני מפסיק לעשן ולא משנה מה, זה מה שאני צריך לעשות כרגע וזה מה שאני הולך לעשות,
    ואז כדי לעזור לעצמך אתה תתחיל לעשות אימוני ספורט וכושר באופן קבוע ותיכנס לשגרה של לאכול נכון ולחיות בריא וזה כבר לבד יבוא לך, אתה לא תרצה בכלל לעשן כי תבין שזה לא ממש טוב, ואז בסופי שבוע האלכוהול והשאכטה גם ישפיעו הרבה יותר טוב

3. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    פשוט תפסיק לעשן.. אני הייתי סטלן כבד לפני השירות... מיום הגיוס ועד היום.. טפו, טפו כבר 10 חודשים נקי לגמרי..

4. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    דבר ראשון אתה צריך לברר עם עצמך את הסיבות לרצון שלך להפסיק (חוץ מהצבא) ולמצוא דרך להציב את זה בראש סדר העדיפויות שלך ואז אתה חייב לתת לעמך מילה אבל מילה שאתה יודע שתוכל לעמוד בה ואי אפשר מכאן להצליח אם לא יהיה אצלך את היושרה כלפי עצמך לעמוד במילה שלך (קאוצינ)

5. Wiz Khalifa

Wiz Khalifa חבר חדש

לייקים:
    0
    לפני שבוע בסוכות ככה עישנו יום יום, ובכמויות, וחשבתי להתחיל להוריד, אבל הבעיה שאם אני רוצה להפסיק זה להתרחק מחברים שלי וזה בעייתי... ודוגרי זה סדר עדיפויות גם הצבא ממש ממש חשוב לי אבל אני לא רוצה למצוא את עצמי מתחיל להתבודד ויוצא עם כמה סאחים מעצבנים בימי שישי רק כדי לא לגעת, אני נותן לעצמי מילה שאני לא נוגע אבל אני מגיע לישיבה ופשוט אומר למה לא זה כיף כוס אומו העולם הזה וזה הבעיה... אני רוצה להיות מורעל כבד לגבי זה שזה "לא טוב" "מסוכן ולא כדאי לגעת" למרות שאני יודע שזה לא, יש לך אולי עוד טיפים?

6. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0
    אל תעבוד על עצמך ואל תנסה להגביל את עצמך מתוך סיבות שאתה לא באמת מאמין בהם זה עבודה בעניים שתיצור אצלך קונפליקטים מתסכלים
    אני חושב שעם הזמן תלמד ליצור את האיזון בין הערך החברתי ושאר הדברים שהסם מספק לך לבין מה שהמציאות מכתיבה ואולי תוכל לשלב את הכל בייחד מתוך עירנות למציאות וגבולות ברורים שתציב לעצמך
    למשל אני עישנתי כל השירות שלי ולא נתפשתי כלל אבל היו לי חוקים לא מדבר או מעשן עם אף אחד מהבסיס על זה (וזה היה דווקה כיף שאתה בראש וזורם עם כולם ואף אחד לא יודע).. מעשן רק בארועים מיוחדים.. תמיד יש לי במקרר בקבוקון קטן עם שתן נקי.. וכו.

7. Wiz Khalifa

Wiz Khalifa חבר חדש

לייקים:
    0
    אבל בצבא כשעושים בדיקות זה בפתע לא? אבל דווקא אני שם לב שלאט לאט זה כבר פחות מפריע לי ואין לי בעיה להמשיך לצאת איתם ולא לעשן, אבל יש הרגשה של אי שייכות כזה, חח ולא נראלי בצבא אני יגע בזה אין לי ביצים לסכן את זה

8. DAVID612

DAVID612 חבר חדש

לייקים:
    0

9. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    אני אישית קונה מחשב גיימיניג כדי שלא יהיה לי משעם ככה אני לא יעשן.
    יותר נכון קנית כבר מחשב. כבר שבוא נקי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!