1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה להתנסות בפעם הראשונה 18

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Indicet, ‏16/10/18.

1. Indicet

Indicet חבר חדש

לייקים:
    0
    היי אני רוצה להתנסות קצת לפני הגיוס לעשן מריחואנה , לעשן ג'וינט בפארק ולהסתכל על דברים ככה ויש לי כמה שאלות שאשמח אם תוכלו לענות לי עליהם :)

1) אז מאיפה הכי מומלץ ובטוח לקנות ? אני חושב על טלגראס כי זה הכי פופולרי אבל הרבה פה אומרים שזה חרא וזה מפוצץ בשוטרים אז כדאי מקבוצה אחרת ? למישהו יש המלצה לקבוצה שפועלת באשדוד ?
    2)אני חושב בפעם הראשונה על שילוב של אינדיקה וסאטיבה מה דעתכם ? אני רוצה כזה להירגע ולהיות בפאנן שלי ולשמוע מוזיקה עם אוזניות בפארק. יש איזה זן מסוים שאתם ממליצים לחוויה ראשונה כזאת ?
    3)הבנתי שכל העניין של להתחיל לעשן זה חתיכת כאב ראש - לקנות גריינדר,נייר גלגול,פילטרים וכל זה . אני יכול לבקש מהמוכר שיכין לי ג'וינט ? זה מומלץ?
    4)יש לי ממה לפחד מהמוכר ? אני קצת חסר טקט לפעמים ואני מפחד שהוא יחשוב עלי דברים . הוא יכול להרביץ לי או משהו או להביא עלי אנשים שיעשו את זה ?
    5)כמה גרם אתם ממליצים לפעם ראשונה בשביל ג'וינט ?
    6)יש לי ממה לחשוש מהפעם הראשונה ?

תודה לעונים

2. 1470

1470 חבר חדש

לייקים:
    2
    1) טלגראס סבבה, השוטרים הם רק אלו שקונים אלו שמוכרים צריכים למכור ולקבל חוות דעת וגם אם שוטר גילה שאתה רוצה לקנות אין בזה משהו לא חוקי
    2) הזן לא ממש משנה בהתחלה וגם הסיכוי שדע את הזן באמת יחסית נמוך (גם אם מפרסמים זן אחד יכול להיות שקיבלת אחר)
    3) אפשר לקסס עם הידים ונייר עם פילר(זה לא אותו פילטר של סיגריות) זה OCB שעולה בין 5 ל 10 XL אז זה לא ממש סיפור
    עם זאת המוטוריקה של גלגול לוקחת זמן אז אתה בקלות יכול למצוא מוכר שמוכר ג'וינטים וזה נראה לי אידיאלי עבורך
    4) כן אבל למה לו? הוא סך הכל בן אדם שמנסה להתפרנס לא יותר סביר שהוא שהוא ירביץ לך מאשר המוכר בקיוסק, אתה יכול אפילו להתייעץ עם המוכר לגבי המצב שלך
    וכנראה שרובם יותר מפחדים ממך משאתה מהם (בקלות אתה יכול להיות שוטר )

5) אם אתה קונה מוכן אז ג'וינט 1 יספיק בשביל להחליט אם אתה רוצה יותר אם אתה מגלגל אז גם כן גרם אחד שים לב שזה כנראה יהיה הרבה יותר יקר מאשר קנייה בכמות ולא כל המוכרים יסכימו

6) אישית אני תמיד ודואג, עד שאני מעשן :)

Indicet אוהב/ת את זה.
  3. Indicet

Indicet חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התגובה אחי .
    יש לי עוד כמה שאלות שאשמח אם תוכל לענות עליהם בבקשה :
    אם אני קונה אז זה אמור להגיע בתור פרח כזה או צמח ? אני אצטרך לגזור משהו ממנו ? יש פה מדריך בשביל זה?
    תגיד אין חשש שמוכר שיכין לי ג'וינטים מראש ינסה לעקוץ אותי ? כלומר ישים לי חצי כמות מריחואנה וחצי טבאקו? איך אני יוכל לזהות ?

4. 1470

1470 חבר חדש

לייקים:
    2
    זה אמור להיראות ככה https://www.shutterstock.com/search/marijuana+buds
    בצע מזה חתיכה תפורר וגלגל יש מיליון מדריכים שיסבירו את זה יותר טוב ממני
    יש חשש כמו שיש חשש שהמוכר בסופר ירמה במשקל, בדרך כלל אפשר להרגיש ברגע ועדיף לך לקחת חצי טבק, רק מריחאונה זה כבד אתה יכול לפורר ולראות אבל אז הרסת את הג'וינט

אפשר גם לקנות ג'וינט רפואי אבל המוכר יכול לגלגל ממש טוב וזה גם סיכון אבל תחשוב על זה כמו פיצה או סקס, גם כשזה רע זה טוב

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!