1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה| אם מצ"ח עשו לי בדיקת שתן ויצאתי בבדיקה שלילי (נקי) האם שולחים את זה למעבדה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י gold1122, ‏19/8/14.

1. gold1122

gold1122 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רציתי לשאול אם במסגרת חקירה לקחו לי בדיקת שתן ואמרו לי שהבדיקה יצאה שלילית( נקיה) הם שולחים את זה לבדיקה נוספת במעבדה? או רק אם הבדיקה יצאה חיובית (מלוכלכת) הם שולחים את זה למעבדה.

תודה לעוזרים.

2. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    תלוי , עם יש אליך סיפור אז כן, עלי היה תיק בזמנו ובדקו את זה במעבדה, בסוף יצאתי 80% זכאי. עם זאת סתם בדיקה שגרתית אתה יכול לסרב( עם אין לך עבר צבאי פלילי) ובבדיקות רגילות הם לא דוחפים את הדבר הערוך והמכוער שלהם לשם

3. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    כן אחי מניסיון הם לוקחים למעבדה
    אגב גם אם במעבדה הם אומרים שיצאת מלוכלך (וסביר להניח) אתה יכול לנסות לחרטט אותם, אל תודה אף פעם אחי לא משנה מה הם יגידו לך... מצ"ח אוהבים להשתמש בשיטות גסטאפו (טוב הגיוני כי זה מה שהם). מקסימום ישימו אותך לילה שתיים כדי להפחיד שאתה לא משתף פעולה... שב בחדר חקירות ותסתלבט אחי תגיד להם שאולי זה מעישון פסיבי שאתה יושב בברים או ששתלו לך בדיקה... כמה שהם יתעצבנו וידעו בעצמם שאתה מחרטט אין להם מה לעשות כי אין הודאה.

אם אתה רואה שזה יוצא משליטה (בעצם ברגע שהם אומרים לך שאתה מלוכלך) תבקש עורך דין ותגיד לו שלא הודית בכלום וככה הוא יוכל לעזור לך יותר, אחרי שאתה מבקש עורך דין אל תדבר יותר תגיד שרק שמגיע עורך דין אתה תדבר (זכותך).

אגב, הם אמרו לך כבר שתשב בתא ביחד עם סמיון האנס? :)

#3 satel47, ‏21/8/14
    נערך לאחרונה ב: ‏21/8/14
  4. באנג

באנג חבר חדש

לייקים:
    3
    מישהו יודע כמה כלא זה? כל אחד אומר לי משהו אחר

5. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    תלוי במידע שאתה נותן לחוקר אחי ובעסקה שעורך דין סוגר במשפט (במידה ואתה מודה כמובן\נתפס על חם)
    החרדון שלי יצא בלי כלום כי הוא חירטט אותם שעות ועשה עליהם סתלבט, והכלב שלי קיבל שבוע כלא 4 כי אמרו לו שהבדיקת מעבדה מלוכלכת והוא הודה ושיתף פעולה (שזה גם עונש בדיחה, במקור הכלב שלי קיבל 18 יום והעורך דין הוריד לו לשבוע כי הוא סגר איתם שהעונש יהיה לפני פסח ויתקזז לו יותר מחצי)
    מצד שני אני מכיר חתולה שישבה קרוב ל3 חודשים כי היו לה בולים וימבה חום

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!