1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה בנוגע להעברה לעציצים גדולים יותר.

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י Anonymous007, ‏11/6/14.

1. Anonymous007

Anonymous007 חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים.
    אני מגדל בארון 80/50/200 ס"מ גובה, עומק ורוחב בהתאמה שבע נסיכות וזקוק לעזרה המקצועית שלכם.
    IMG_5180.jpg
    כרגע אני באמצע השבוע השלישי לגדילה והבנתי שלא מומלץ להעביר לעציצים גדולים יותר בשלב הפריחה.
    כפי שניתן לראות בתמונה יש לי בעיה לא קטנה של מיקום (גם לאחר שאתלה את המאייד במיקום גבוה יותר).
    האם הייתם ממליצים כבר עכשיו להפטר מאלו שנראים פחות טוב ופחות מפותחים ואת השאר להעביר לעציצים גדולים?
    אם מתוך הארבעה שאשאיר כולם יתגלו כזכרים אני פשוט אבכה.
    בנוסף אשמח אם תיתנו לי טיפים לגבי ההעברה עצמה איך לעשות את זה בצורה היעילה ביותר מבלי לפגוע חס ושלום בשורשים.
    אצרף מאוחר יותר תמונה ברורה יותר.
    תודה מראש!

2. piro

piro קנאביסט

לייקים:
    0
    אל תוציא אף אחד ליפני שאתה יודע את מינו! בדרך כלל הזכרים גדלים מהר יותר ולכן סיכוי לא קטן שישארו לך רק זכרים כי אתה תרצה להשאיר את ההכי גדולים ומפותחים
    ואני הייתי שם את המכשיר של האדים בחוץ ומחבר אותו לארון עם צינור

3. piro

piro קנאביסט

לייקים:
    0
    אתה יכול גם לחקות עד שלא יהיה יותר מקום ולשנות ל12/12 ואז שתעיף את הזכרים יהיה לנקבות יותר מקום בפריחה

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    זה די בעייתי לדעת בשלב כל-כך מוקדם את מיניות הצמח, לכן מגדלים שרק מחפשים לקצור
    יבול של פרחים מעדיפים להשיג זרעים נקביים מבלי להיכנס לבעיה הזו -

איך שזה נראה כרגע אתה תצטרך להמר, או אם אתה רוצה אפשר לקחת ייחורים ולהפריח אותם אבל
    זה ייקח יותר מידי זמן...

5. Anonymous007

Anonymous007 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על התגובות חברים.
    מצרף תמונה לאחר השיפוץ אתמול בערב
    IMG_5182.jpg
    העברתי ארבעה בינתיים לעציצים גדולים יותר ופיניתי מקום. לדעתכם זה יהיה צפוף מידי עוד שבועיים וחצי שהם יתחילו להראות סימני מיניות?

6. Anonymous007

Anonymous007 חבר חדש

לייקים:
    0
    IMG_5182.jpg
    יצא הפוך משום מה.
    שאלה נוספת: אתם משקים עם מים מדושנים לכל אורך הגידול? כי ראיתי באחד הסרטים של high times שהם ממליצים על יום מים + דשנים יום מים מאוזני PH ויום שום דבר.

7. Anonymous007

Anonymous007 חבר חדש

לייקים:
    0
    שאלה נוספת ששכחתי לשאול. בעוד שבוע וחצי הצמחים עוברים לשלב ההפרחה של 12 שעות אור. כבר בהתחלת שלב זה מומלץ להוריד את הלחות לאיזור ה 40 ומטה?

8. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אתה לחוץ יותר מידיי... תקשיב,
    לא מדשנים כל השקיה , אלא כל השקיה שלישית...אחרת יכול להווצר לך עודף דישון. האדמה שלך היא מדושנת? השקיה - אתה משקה רק מתי שצריך - כלומר אם האדמה עדיין לחה מההשקיה הקודמת אל תשקה. חשוב לשמור על משטר השקיה בריא בשביל אדמה בריאה . אתה מחכה שהאמדה תתייבש בעומק 2-5 ס"מ ואז משקה שוב בנדיבות , אין נוסחה קבועה לכמה ימים זה ואיזו כמות . חשוב שתבין שצריך לחכות שהאדמה תהיה יבשה ואז להשקות , כשהיא לחה עוד - אין צורך. אפשר להשתמש באצבעות ולהכניס אחת מהן לאדמה ולהרגיש או לקחת מקל עץ יבש - ואז אפשר לראות את הרטיבות/לחות עליו וכמה האדמה "נדבקת". אל תגע ב-ph .

כשיתחילו להווצר פרחים כבר אז מומלץ שהלחות תהיה באיזור ה40% ומטה ...
    בהצלחה.

9. Anonymous007

Anonymous007 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על התשובה!
    זאת האדמה שבה אני משתמש:
    תמונה.jpg

10. TheFornicator

TheFornicator חבר חדש

לייקים:
    0
    ממההה מדשנים כל השקייה שלישית?

11. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    כן כל השקיה שלישית בעיקרון...
    וסבבה אתה יכול לדשן אבל אתה לא חייב , חודש ראשון אתה יכול להסתדר בלי דישון בכלל ורק אז להתחיל לדשן .
    תראה אם הכל תקין במהלך השבועות הראשונים בצמיחה של הצמח אל תדשן ..
    גם כשלא תקין אגב - דישון זה לא תמיד הפתרון להכל...

בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!