1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה הזויה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י black_kitten, ‏29/11/13.

1. black_kitten

black_kitten חבר חדש

לייקים:
    0
    אני חדשה בכל הקטע הזה והשגתי דרך מישהי איזה מישהו שהיא אומרת שיכול לסדר אותי,
    אבל אני מתפדחת להתקשר אליו ואני מתפדחת לשאול אותה מה להגיד לו כדי לא לצאת עלובה.. כאילו..מה אני אגיד לו? "היי אני ידידה של x יש מצב אתה מוכר לי ?"
    זה נשמע הזוי והכי לא אמין בעולם..
    עכשיו אני יודעת שאני נשמעת בעצמי כמו איזה סמויה אז לכל החושדים אין לי בעיה לשלוח בפרטי את הפייס ולהוסיף אתכם בכיף אפילו...פשוט אין לי את מי לשאול ואני באמת רוצה לקנות מהבחור ..

2. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    תמיד עדיף להפגש ולא לדבר על זה בפלאפון
    אולי כדאי שתבררי את המחיר שלו לפני שאת נפגשת למנוע בעיות עם התקציב וכ'
    יותר מזה לא כדאי
    :cool: בהצלחה

3. black_kitten

black_kitten חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב כן עכשיו מסתבר שהוא גם לא יענה לי בלי שידברו איתו לפני זה עלי.. אז קבלו ביטול
    איזה באסה שצריך לעשות את כל זה בסתר :\

4. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    בקטנה, חכי בסבלנות :)

5. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום יש לך 1.5-3 או 1-2 תלוי כמה הוא מוכר, ואז הוא ישאל אותך מי זה, ותגדי לו תשם או שזה יהיה הפוך הוא ישאל ישר ואז תגידי לו קודם כל תשם ואז מי נתן תמספר ותעשי את זה רציף (על תשעמי רועדת או משהו) זה הכל.

ככה זה באיזור שלי הוא שעל חברים שלי ממש סומכים אלי וגם אלי סומכים תאמת וכל מי שאני יבוא לו תמספר יצליח לאתרגן (בלי לדבר איתי לפני)

#5 niv, ‏29/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏29/11/13
  6. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    הוא : הלו?
    את : אהלן מה נשמע נ' , אני חברה של א' ונתקעתי בלי שוקו לבוקר , תוכל לעזור בקצת שוקולית?

או

הוא : הלו?
    את : שלום מה נשמע מדברת חברה של א' , אתה באיזור ? אני יוכל לקפוץ אני רוצה לדבר איתך?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!