1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה למר אגרונום

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י Co2, ‏2/10/19.

1. Co2

Co2 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, לאחרונה שמעתי על גידול בco2 והכנתי את חלל הגידול לזה , הכל הלך מצוין עד שבוע 5 פריחה בימים האחרונים הצמח מתחיל להתעוות בכל חלקו יש הרבה נשירה של עלים יבשים מהחלק התחתון של הצמח והפריחה האטה משמעותית... ביום החדר אטום לחלוטין טמפרטורה 28-31 מעלות לחות 50-60 ומשתמש בדשנים של אטמי בלילה הכל נכבה והאויר נכנס ויוצא מתחיל לפעול עד ששוב האור נדלק יש לך מושג מה אני עושה לא בסדר?

2. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    אגרונום לא נמצא כאן כבר תקופה ארוכה - תוכל למצוא אותו בכמה קבוצות טלגרם, אבל גם אם הוא היה כאן הוא לא היה יכול לתת לך תשובה מלאה ...
    לא העלת תמונות, לא רשמת כלום על הגידול - גודל עציץ\סוג אדמה\תאורה\משטר השקיה\דישון וכו', לא רשמת עם איזה ריכוז של CO2 אתה עובד...
    באופן כלי אני יכול להגיד לך שחבל על כול ההשקעה - ממש לא הייתי ממליץ על זה למישהו שהוא לא מגדל מנוסה שעבר כבר כמה עשרות מחזורים ומכיר את הצמח, אתה תראה עלייה מינימלית בכמות היבול, אם בכלל - עדיף להשקיע את הזמן\כסף בדברים אחרים. הבעיה שאתה מתאר יכולה לנבוע ממיליון סיבות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!