1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה שלא מצאתי לה תשובה. (ללקוחות תיקון עולם)

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י MrT, ‏30/11/14.

1. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אם מישהו מקבל אישור לצריכת קנאביס רפואי, הוא יכול לבחור איזה זן שבא לו ואיזה כמות שהוא רוצה? (כמובן בהתאמה למינון שהוא מקבל בחודש)
    יש הגבלה על זן מסויים?

2. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    כן יש הגבלות לדוגמה על ערן אלמוג עד 20 גרם בחודש אם אני לא טועה, אבל ההגבלה קיימת.

סתם בגלל שדיברנו על תיקון עולם, זוועה של חומר!
    לא מיושן כמו שצריך.

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    עוד שאלה שהיא המרכזית, אם יש לי מרשם, אני יכול לבחור איזה זן שבא לי? לדוגמא: הזן הכי חזק שלהם, אלסקה.
    חבר שלי אמר לי משהו שלא נשמע לי אמין בכלל, שאת הזן אלסקה מקבלים פעם בשנה כ'מתנה' לחג או שקר כולשהו אחר..הטיעון שלי היה שזה בכלל תרופה ולא איזה מתנה שמביאים לך זן חזק יותר רק בגלל שזה חג ורוצים לפנק אותך.

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    לגבי המתנה לחג - במילה אחת? בולשיט.
    בכל חברות הקנאביס הרפואי יש לפעמים זנים שעלייהם יש הגבלת מינון ברגע ההזמנה.
    זה יכול לקרות משני סיבות לפחות . הראשונה שמאותו זן אין כמות גדולה כל כך והם רוצים שכל לקוח פוטנציאלי יוכל להנות מאותו זן. דבר שני, יש זנים כמו ערן אלמוג שהוזכר פה מתיקון עולם שהוא זן כבד וחזק מאוד, למשתמש מתחיל למשל שיזמין את כל הכמות החודשית שלו מאותו זן- הולך להיות חודש של שינה. כשמגבילים כמות זה מונע יותר בעיות שכאלה. אני בטוח שיש עוד עשרות סיבות, בין אם כלכליות ורווחיות או נוחות של גידול זנים מסויימים / זנים שמפיקים יבול קטן יחסית.

אצל רוב הספקים אין הגבלה על 95% מהזנים.

5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני ידעתי שזה בולשיט כי אם אני מתווכח על משהו זה בגלל שאני יודע שהוא נכון.
    לא סובל אנשים שמדברים על משהו שהם לא מבינים בו :mad:
    תודה על העזרה! :) מקווה לקבל גם אישור בקרוב.

6. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    הם גם די סגרו את הפינה של "אלסקה" בקטע של הגבלת זן סאטיבה.
    הם הוציאו זן סאטיבה חדש בשם שירה. אתמול עשיתי סיגריה קטנה של רבע גרם נקי.
    ממש מעורר, מוציא אותך לעבוד חח. ובקטע של המנצ' פותח את התיאבון, אבל כמו רוב הסאטיבות
    גורם לך להשקיע באוכל שלך במקום לטרוף כל מה שבא ליד. וטעמו מזכיר קצת אניס. (לטוב ולרע).

וכן, לפעמיים נופלים על שקית שהיא קצת לא מיובשת טוב. כמה ימים\שבוע בקופסה טובה והכל בסדר.
    גם הם נותנים לך אפשרות לראות מה שאתה מקבל, אז במידה וזה ניראה לך לא משהו אתה פשוט לוקח משהו אחר.

7. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    רוב האנשים שפגשתי שטענו שעישנו אלסקה אמרו לי שממש לא אהבו את הסטלה של הזן הזה!
    כולם כמעט אמרו שזאת סטלה ממש כבדה שלבסוף מועכת אותך ולא משנה מי אתה.. אני אישית מעדיף סאטיבות שאפשר בכיף לתפקד איתם כמו הסופר למון הייז!

בחלום תיקון עולם יוציאו זן שמתקרב לסופר למון הייז!
    אני גם ממש לא אוהב את הקטע שהם לא אומרים מאיזה הכלאות הם עשו את כל הגנטיקות של הזנים שלהם!

הכי מעצבן אותי שפשוט כל הזנים של ישראל ממש אבל ממש מבאסים לאומת זנים רפואיים מחו"ל.
    בחו"ל יש זנים רפואיים כמו הג'ק הרר וסינדרלה 99.. ואפילו יש את ה lsd בתור זן רפואי.

יש רק זן אחד מישראל שאני משתוקק לנסות וזה מידנייט!

#7 LarryOG, ‏1/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏1/12/14
  8. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    מידנייט זה הזן המושלם, סאטיבה עם cbd חחח
    אפשר להגיד שהזן הזה דומה לזן מידנייט לא?
    http://www.seedsman.com/en/cbd-mango-haze-feminised-seeds

#8 MrT, ‏1/12/14
  9. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    קנאביס בלי אחוזים גדולים של CBD לא שווה שום דבר! היום גם ניתן למצוא סאטיבות עם מלא אחוזים של CBD.
    מאיפה הבולשיט הזה שאין סאטיבות עם אחוזי סיבידי גבוהים..? אני יכול למצוא גם זן אינדיקה עם אפס אחוזים של סיבידי.
    הנה מצאתי סאטיבה שמלא בסיבידי שנראה ממש טוב! http://www.leafly.com/sativa/euphoria

CBD זה כל הכיף, האופוריה האמיתית נמצאת בסיבידי ולא ב THC שרק גורם להרגשה איטית פסיכדלית הזייתית ומוזרה.

עישנתי ארז עם 0% של CBD ולא היה שום הרגשה של אופוריה, רק הרגשה שמחה מרגיעה כזאת וכבדה.. גם לבסוף זה מעך אותי וגרם לי לקצת מחשבות עמוקות וסרטים.
    שבדקתי אותו ב leafly גיליתי שאין לו בכלל אופוריה.. ואז בדקתי גם את ערן אלמוג ואת אלסקה שגם להם אין אפילו אחוז אחד של CBD ונחשו מה?! גם להם לא הופיע שום אופוריה.

ואז בדקתי את מידנייט שיש לו 12 אחוזים מלאים של CBD ופתאום להפתעתי ראיתי שיש לו מלא מלא אופוריה!!
    http://www.leafly.com/hybrid/midnight

בקיצר זנים בלי סיבידי ולא שווים לתחת! שאין איזון נכון בין CBD ל -THC בסוף הסטלה אתם תרגישו מעוכים כמו גבינה צהובה בתוך טוסטר אובן.
    גראס בלי אופוריה לא שווה שום דבר, מבחינתי האפקט הכי הכי חשוב בגראס זה האופוריה ולא שום דבר אחר.

הלוואי שתיקון עולם יפשטו את הרגל עם הזנים המסריחים שלהם!

#9 LarryOG, ‏1/12/14
  10. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    סאטיבה מטבעה היא ללא cbd גבוהה, הזנים שהבאת (וגם מה שהבאתי לך) זה זנים שפותחו למטרה רפואית על מנת שיהיה להם cbd גבוהה.
    אין אף זן לא מפותח עם אחוזים מטורפים של cbd כמו 5%.
    אתה יכול להיכנס לסיידסמן ולראות את הסאטיבות שבאמת ממסטלות (לא זנים רפואיים עם 10-12% thc) ותראה שיש בהם אחוזי cbd ששואפים ל0.
    לפי ההשפעות שאני חווה עם זנים שיש בהם cbd גבוהה דווקא הם מה שגורמים להרגשת ה'אינדיקה' שמלווה בכובד וברצון לישון.

11. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    מה עם lsd ?

הוא זן אומנם של איזה 80% אינדיקה אבל מאיך שבדקתי הוא משפיע יותר על הראש.. יש לו 24% thc וגם 1.3% של cbd.
    1.3 של cbd זה לא מספיק?! זה נראה לי ממש הרבה..

ואתה רוצה להגיד לי שסאטיבה שיש בא הרבה cbd יכולה אשכרה להרדים? איזה באסה זה הרי סאטיבה איך זה מרדים לעזאזל!

12. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    תוכל לראות את הזן הזה:
    http://www.leafly.com/sativa/harlequin
    סאטיבה דומיננטית שההשפעה המרכזית היא רוגע.
    כמו שאתה רואה באתר זה לא בא על חשבון ההשפעות הרגילות של הסאטיבה.

13. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    חחחחח LarryOG אתה ממש כועס, לא פלא שאת מחפש אופוריה בכל מקום :) . עם כל הכבוד לזנים\thc\cbd יש גם את הגורם
    האנושי שזה אנחנו, המקבל.
    ולפני הניסיון שלי זנים שווים בCBD THC לא נותנים את ההשפעה שרובנו מחפשים בקנאביס. מידנייט אפשר לצרוך כל היום,
    להמשיך לתפקד ולא להרגיש את הצורך לישון. יכול להיות שכאן הקטע של הסאטיבה נכנס לפעולה.
    ומשיחות עם מטופלים שונים,כל אחד אוהב משהו אחר.

14. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    בסופו של יום זה תלוי בכל אדם ואדם.
    יש אנשים שאוהבים את השאכטה שלהם על מנת להירדם טוב ויש כאלה שאוהבים שזה מחזיר להם את הצבע לחיים.
    Cbd נטו לרפואי אבל ברור שיש לו עוד סגולות כאלה ואחרות.
    בכל צמח קנאביס יש cbd בחלקם יותר ובחלקם פחות אין כזה דבר בלי בכלל.
    כשאתה משתמש בקנאביס בתור תרופה אתה מחפש מה הכי מתאים למחלה שלך וכשאתה משתמש להנאה בדר"כ אתה תחפש זנים עם thc גבוהה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!