1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י aaa, ‏3/8/15.

1. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
  2. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    מה אין מישהו שמעשן ככה ? או מישהו שמבין לפחות שרק יגיד לי שזה אפשרי וימסטל דרך העט הזה
    שאני לא יקנה סתם ובסוף יש איזה תקלה

3. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    הסיגריה האלקטרונית הזו שהבאת לא ממש מתאימה בדיוק לעישון אלא לשימוש בנוזל לסיגריות אלקטרוניות. מצרף לך לינק רלוונטי שיתאים למטרה שלך, מאדה שיתאים לך הוא כזה שיש בו אלמנט של חימום אך לא שריפה מלאה, כאשר יש לך שליטה מסוימת על החום. כמו כל דבר בחיים כלל שתעלה בתקציב שאתה מפנה לציוד כך תקבל פונקציות ונוחות מסוימת שהאלקטרוניקה הזו עושה. בשאר לצדדים אחרים, ממליץ לך לבדוק טוב טוב שאין בעיות עם דגם כזה או אחר.
    ממה שאני יודע (לא ניסיתי ספציפית את המאדה הזה) אבל המכשיר הבא חיקוי על כל המשתמע מכך. אנשים יותר מבינים ממני ידעו להגיד לך איזה חיקוי טוב או לא טוב אבל לי זה נראה כמו דגם של אטומס, מאמין שזה מתאים לך או שתחכה לעוד תשובות..

4. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    ואללה תודה אחי ידעתי שאני מפספס משהו
    מה אתה אומר עליו :
    http://www.ebay.com/itm/The-Game-Je...x-Vaporizer-/111729229889?hash=item1a0394c041
    נראה בן זונה רק שרשום WAX זה לא רק לWAX זה לפרחים גם בופים וכל דבר נכון?

5. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    מה שהבאת לא מתאים לתנאים בארץ, אין לנו בארץ wax, קצת בעייתי כאשר מצאתי בדף המכירה שיש צורך להשתמש בקנאביס רק בצורת שמן או כמו שהם אמרו wax. אז עשיתי חיפוש ומצאתי שאפשר להרכיב לעצמך וופוריזר ב70 שקל במקסימום. זה דורש 2 מוצרים, ערכת סיגריה אלקטרונית פשוטה בשם e-go t, לינק.
    עכשיו החלק המעניין הוא שיצאו חיקויים או שבכלל מדובר באותה חברה שמייצרת את הסיגריות האלקטרוניות e-go, החלק מאפשר לך לעשן בוף (או שכך ניתן לפחות להבין מהדף המכירה לינק) הוא החלק החשוב בכל העניין בלעדיו לא תוכל לעשן..
    אם נעשה חישוב זריז:
    ערכת סיגריה אלקטרונית פשוטה ביותר - 24 שקל.
    האוטומייזר - 18 שקל.
    יוצא לנו 42 שקל שת'כלס שיכנעתי את עצמי שצריך לעשות קצת מחקר על העניין אם הוא זול כל כך..

נ.ב.

כל הלינקים שצירפתי הם לדוגמה, לצערי.. לא הצלחתי להבין אם האוטומייזר הזה מתאים לסיגריה האלקטרונית בגלל שיש מצב שיש כמה צורות הברגה שונות בין יצרן ליצרן..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!